Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

Ще пару таких операцій і кінець епохи бідності.

Джек нарешті заживе.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Nokian сказал:

Ще пару таких операцій і кінець епохи бідності.

Джек нарешті заживе.

Судячи з реакції бачу крепкі патріоти не одобрюють те, що податкова міліція ліквідувала схему незаконного імпорту гаджетів на 50 млн грн.

Розумію.Тут трохи вище один, цитую, пороходовбо...б розповідав життєві історії свідком яких був сам.Я теж розповім одну - 

На попередній роботі в кінці літа привіз якійсь полішук з під Маневич пизжений ліс на зиму на дрова.Великий кар"єрний самосвал привіз.Iiron вийшов покурити-понаблюдати, а полішук йому каже - "беріть хлопці ліс поки ще є можливсть, бо ця нова власть прикриває лавочку.Ото вибрали на свою голову", каже крепкій патріот(шо патріот було видно з обілія державної символіки в кібіні, ну і то шо полішук з під Маневич.В тих краях всі як один патріоти, за Неньку порвуть)Нє, я його не встидав і нічого не пояснював.По моїм багаторічним спостереженням, пояснювати хлопцям у вишиванках, що красти свою країну негарно - те саме, що пояснювати в зоопарку обізяні що красти банани негарно.

PS. Але те що пропорція таких патріотів до людей 1(25%) до 3(75%) вселяє надію:D.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, iiron сказано:

бо ця нова власть прикриває лавочку.Ото вибрали на свою голову"

Так він і сам сказав за кого він голосував. Як я і думав - типовий зелебобік

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, dobeck сказал:

Так він і сам сказав за кого він голосував. Як я і думав - типовий зелебобік

Незелебобікі не розчаровують:D.Не перестають дивувати своєю мудрістю:D.Тицьни мені пальчиком де сказано за кого він голосував, бо насправді він за біснес на крові голосував.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, iiron сказано:

Про себе в множині?

 

про зелебобіків в множині, бо їх багато розвелося,

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, dobeck сказал:

про зелебобіків в множині, бо їх багато розвелося,

Так, на щастя є трохи:D.Але я питав де вказано за кого голосува полішук з під Маневич?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, iiron сказано:

Ото вибрали на свою голову",

Він же не сказав що Ви вибрали, отже і себе сам причислив до 73%.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=62425317 -

тут описано як крали гроші з банків.

 

 

Цитата: "НБУ заявляв, що розміщення коштів українськими банками на коррахунках у Meinl Bank, Bank Frick&Co.AG та їм подібним банкам практикувалося до 2014 року.

«Нове керівництво Національного банку в середині 2014 р. виявило цю проблему та розробило низку заходів з метою посилення системи контролю за банківськими операціями за кордоном. " з джерела:

http://finbalance.com.ua/news/SBU-rozslidu-spivpratsyu-Privatbanku-ta-Alfa-Banku-z-avstriyskim-bankom

гроші крав беня з посібниками до 2014 року, коли і була виявлена схема, після чого почалась націоналізація привату

 

http://finbalance.com.ua/news/Politsiya-sluzhbovi-osobi-Alfa-Banku-spriyayut-nezakonnomu-vivedennyu-koshtiv-v-ofshori

 ще одне підтвердження про причетність хазяїна шостого препиздента до викрадання коштів.

 

Це так навскидку. З такими даними МВФ буде співпрацювати з урядом яким керує беня?

  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто бомба ,тисячу таких бігбордів по Україні і на Новий рік привітання по ТБ зачитуватиме інший.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Це просто бомба ,тисячу таких бігбордів по Україні і на Новий рік привітання по ТБ зачитуватиме інший.

І знову двійка!:)Такі речі тільки відлякують здорових людей від і без того хіленької купки гідних.Особисто маю двох знайомих, які тільки із-за такого роду поносу покінчили з гідністю і стали зелебобіками:).

Так що тут з тобою, Nokian, згідний, ,тисячу таких бігбордів по Україні не помішали би.

 

Змінено користувачем iiron
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До відома 73 процентних.

Чим ви тішитеся?

Що вас більшість?

Сумнівний плюс.

Дуже сумнівний.

Якщо в світі 80 процентів населення бідне ,тупе і забите- ну ніхто ж не хоче до нього належати,а тим більше пишатися.

Просніться .

Анітрохи не хочу нікого принизити, я люблю кожного українця і хочу ,аби йому дійсно було краще.

Гірка правда таки краще за солодку брехню та самообман.

Ну справжні ліки не бувають солодкими.

( Ще я не вмію ДОВГО сердитись)

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, axelffox500 сказано:

найближчі часи не буде, бо людями головне це самозадоволення вже і зараз,  а не стратегічне мислення на майбутнє

Підтримую, а ще в зелебобіків чомусь все хочуть "на хліб намазувати"

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, iiron сказал:

Особисто маю двох знайомих, які тільки із-за такого роду поносу покінчили з гідністю і стали зелебобіками:).

Оце справжні зелебобікі:0016:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, axelffox500 сказано:

за Зе голосували одноклітинні амеби, які в житті неможуть рівно цвяха забити,

Що, всі 73%.?)))) Ото-то Ви видали))))  Виходить, порохобобікі в нас , то прогресивні, високо інтелектуали?)))  Тоді навіщо ображати людей, які зробили СВІЙ вибір? Чи це показник високого інтелекту?)))

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Який вибір ?:0016: де 40% населення не прийшли просто на вибори, а ті 73 що і 25 % це просто результат маркетингу і реклами, в одних вдався в інших не вдався,  маркетинг наше всьо головне продати товар у великій кількості, а якість то не актуально уже, головне продати і отримати маржу

Виходить, колишній гарант, втратив бізнес-хватку, і його маркетологи і специ по рекламі-який класнючий в нас Петро,  виявились слабкіші, ніж специ Зе?)))) 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bublik007 сказано:

колишній гарант, втратив бізнес-хватку, і його маркетологи і специ по рекламі-який класнючий в нас Петро,  виявились слабкіші, ніж специ Зе?)))) 

Порошенко орієнтувався на людей, які розуміють порядок дій і необхідні і достатні умови для керування країною,  помилився, бо вважав українців думаючими, а їм потрібно на хліб мазати, а все інше неважливо

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, dobeck сказано:

Порошенко орієнтувався на людей, які розуміють порядок дій і необхідні і достатні умови для керування країною,  помилився, бо вважав українців думаючими, а їм потрібно на хліб мазати, а все інше неважливо

А чого тільки перед виборами, Порошенко, почав "орієнтуватись"?)))) Що заважало робити це на протязі терміну перебування на посаді?)))) Як тільки вибори-я все зроблю і всім дам))) Закінчились, і все, десь все пропадає, забувається))))

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, axelffox500 сказал:

В Пєті був один великій мінус який його згубив про це говорили і його голова ап ложкін і інші його соратникі, він був дуже жадний, якби не його жадність, він би правив досі, а в міжнародному плані в нього мізків було більше ніж в Зе

 

Ви би, пане, оприділились з вибором причини поразки ує..ня.Тому що народ тупий чи уї..нь жадний все таки?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Що, всі 73%.?)))) Ото-то Ви видали))))  Виходить, порохобобікі в нас , то прогресивні, високо інтелектуали?)))  Тоді навіщо ображати людей, які зробили СВІЙ вибір? Чи це показник високого інтелекту?)))

Вони просто лоханулись.(ну крім рускомірних звісно).

Осуджують не за те ,що промахнулись, а за те що НЕ ХОЧУТЬ ВИЗНАТИ  промаху.

Батько б,є сина не за те ,що грав у карти ,а за те ,що ВІДІГРУВАВСЯ.

Тобто навмисне не хотів керувати собою,а піддався почуттям та емоціям.

А вони майже завжди оманливі .

Грають ( роблять вибір ) ВСІ, але лише лохи програють ПОСТІЙНО..

І В ПЕРШУ ЧЕРГУ  через небажання ШВИДКО І ЧІТКО ВИЗНАТИ СВОЇ ПРОРАХУНКИ.

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, bublik007 сказано:

А чого тільки перед виборами, Порошенко, почав "орієнтуватись"?)))) Що заважало робити це на протязі терміну перебування на посаді?)))) Як тільки вибори-я все зроблю і всім дам))) Закінчились, і все, десь все пропадає, забувається))))

Невже не видно,що АБСОЛЮТНО ВСІ політики роблять найбільше свої агітаційні речі САМЕ ПЕРЕД виборами.

Ну ще ж Штірліц казав ,,Запам'ятовується  ОСТАННЄ,,

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Невже не видно,що АБСОЛЮТНО ВСІ політики роблять найбільше свої агітаційні речі САМЕ ПЕРЕД виборами.

Ну ще ж Штірліц казав ,,Запам'ятовується  ОСТАННЄ,,

То ж чого б, не тільки трендіти, а і робити? як там той Штірліц казав- ,,Запам'ятовується  ОСТАННЄ,,?)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

То ж чого б, не тільки трендіти, а і робити? як там той Штірліц казав- ,,Запам'ятовується  ОСТАННЄ,,?)))))

Я і запам'ятав армію, мову і віру, і семе в цьому я і бачу хорошу роботу Порошенка, а зебіл здає території і хоче з пуйлом зустрітися - це також бачу

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так і робив,те що наша економіка росте Стабільно зараз ,то це закладалися якраз і три роки тому.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...