Перейти до змісту

Порадьте толкового сварщика і маляра


Рекомендовані повідомлення

Треба усунути болячкі омеги б, нижня кромка дверей і арки ржаві. Можливо десь шось треба вирізати і поварити. Було б добре якби людина одразу й фарбувала.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему. Теж шукаю інфу. Гольф 4треба перевари обидва пороги

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня шановні форумчани автолюбителі. Цікавить теж фарбування авто. Потрібно пофарбувати мерса w210 (рестайл). Хочу фарбувати  майже всього, крім даху та капота, також треба підрехтувати тріщину на передньому і задньому бампері. Роблю для себе, не на продаж, тому цікавить тільки якісне виконання роботи. Порадьте будь ласка провірених майстрів. І по цінах зорієнтуйте, я взагалі немаю уявлення скільки на даний момент коштує таке задоволення. Попередньо трішки взнавав, то ціни коливиються від 350 до 1000 вічно зелених, і термін виконання теж заявляють різний, є і тиждень а є і навіть 50 днів. То яка ціна і час є реальною? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться як виглядає вже пофарбоване авто і  чи підходить Вам така якість і ціна.  Якщо фарба буде баночна , то 2-3 л по 400-500 грн ( в залежності від кольору) , плюс  лак  стільки ж. Якщо фарба  з підбору, то може бути і по 2500 грн за 1л. Крім того можна пофарбувати тільки зовні, а можна і в проємах з розбиранням майже всього авто. В  дверях під резинками в 210-х майже завжди іржа, також гнилі піддомкратники і передні крила за фарами. Також впливає загальний стан кузова- чи в заводській трохи вигорівшій фарбі, чи горбатий, 3 рази фарбований. Краще орієнтуватись на тижнів 3  і   на 1000.

Змінено користувачем Kiolan
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію. Авто фарбується вперше, в ДТП не був, крім бампера який добряче отримав,  комплектація елеганс - дуже малий кліренс для наших доріг, постійно цепляв ним щось. А майстра хорошого можете порекомендувати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Alexsite сказано:

Дякую за інформацію. Авто фарбується вперше, в ДТП не був, крім бампера який добряче отримав,  комплектація елеганс - дуже малий кліренс для наших доріг, постійно цепляв ним щось. А майстра хорошого можете порекомендувати ?

До речі, в попередньому повідомленні вам спеціаліст і відписав.) Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу братись за повну покраску, бо в мене не найкращі умови для цього( просто бокс,  не камера).   Та й зажди  є на кілька місяців наперед менш об ємні роботи.

Змінено користувачем Kiolan
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.03.2019 at 21:19, Kiolan сказано:

Подивіться як виглядає вже пофарбоване авто і  чи підходить Вам така якість і ціна.  Якщо фарба буде баночна , то 2-3 л по 400-500 грн ( в залежності від кольору) , плюс  лак  стільки ж. Якщо фарба  з підбору, то може бути і по 2500 грн за 1л. Крім того можна пофарбувати тільки зовні, а можна і в проємах з розбиранням майже всього авто. В  дверях під резинками в 210-х майже завжди іржа, також гнилі піддомкратники і передні крила за фарами. Також впливає загальний стан кузова- чи в заводській трохи вигорівшій фарбі, чи горбатий, 3 рази фарбований. Краще орієнтуватись на тижнів 3  і   на 1000.

три тижні малувато. бо по ходу виявиться ще купа зварки. і шпаклівки аналогічно. нормально. щоб дати гарну усадку для шпаклівки, я би казала півтора місяця на зварку і покраску. воно в основному так і виходило по часу в мене колись. 

 

Змінено користувачем lanima
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як вже з приводу фарбування почали писати в приват, то  хочу сказати, що я знаходжусь не в Луцьку ( Ківерці),  камери для фарбування не має, бокс на 2 авто, в якому і рихтовка і фарбування. Зараз маю чергу на місяців на 2. Можу замінити поріг, арку, дах,  лонжерон, але гнилих днищ не латаю . Буси   не проходять в ворота по висоті .Тому  якщо  щось з цього не підходить , хто хоче заводські умови і вже на сьогодні, то  не  пишіть.

Змінено користувачем Kiolan
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 1 рік потому...
  • 1 рік потому...

Хто зараз займається фарбуванням? Коротка, але глибока царапина на водійських дверях. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Вітаю. Порадьте хорошого майстра. Потрібно шпаклювати та пофарбувати заднє крило та частину бампера. Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...