Перейти до змісту

Візьму в оренду товщиномір лакофарбового покриття!


vagus

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Треба орендуватити товщиномір лакофарбового покриття на 5-7 днів! При потребі можу залишити депозит!  Актуально до 15.02.19р! Якщо ніхто не виручить прийдеться купити власний! О99-29О-81-2О!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не зрозумів вашої пропозиції! маю дати депозит 100$ за девайс який коштує 50$!? Дрзі реальні пропозиції! Бо находить надумку що може купити,а потім повепнути по чеку до 14 днів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки не маю бажання його продавати, відповідно закладаю у депозит подвійну вартість, щоб бути впевненим що не буду Вас шукати.

4 хвилин тому, vagus сказано:

може купити,а потім повепнути по чеку до 14 днів! 

це буде точно дешевше ніж ваше первинне повідомлення в темі ;) але не факт що товар з когорти тих що підлягають безгеморному поверненню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, vagus сказал:

Бо находить надумку що може купити,а потім повепнути по чеку до 14 днів!

щирий українець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Sandro сказал:

Оскільки не маю бажання його продавати, відповідно закладаю у депозит подвійну вартість, щоб бути впевненим що не буду Вас шукати.

Ага, а потім тебе шукай, бо ти впарив за 100 баксів те, що коштує 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vagus сказал:

Ні а взяти подвійний депозит.....то це не українська щирість?

кожен відповідає в першу чергу за себе. Саме гірше, що це для тебе настільки норма (думка купити річ, використати і потім здати назад), що ти навіть спокійно про це пишеш, не задумуючись про всю глубину пі*дєца. Пишу це й розумію, що то пук в воду з моєї сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю дешевого китайського https://rozetka.com.ua/protech_pm_1345/p50849790/?gclid=EAIaIQobChMIpuaDhde14AIVWOaaCh2j_wVTEAQYBCABEgILjfD_BwE#tab=all

Собі купував перед покупкою авто, зараз лежить без діла.

Модель найпростіша, але свою роботу робить.

Можу дати в оренду а можу й продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Megaherz сказал:

Маю дешевого китайського https://rozetka.com.ua/protech_pm_1345/p50849790/?gclid=EAIaIQobChMIpuaDhde14AIVWOaaCh2j_wVTEAQYBCABEgILjfD_BwE#tab=all

Собі купував перед покупкою авто, зараз лежить без діла.

Модель найпростіша, але свою роботу робить.

Можу дати в оренду а можу й продати.

Дякую за пропозицію! Думаю що зупинюсь на вашій пропозиції! Скіньте будь ласка свої контакти в ПП! за депозит та оренду обовязково домовимся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, MANJAK11 сказал:

кожен відповідає в першу чергу за себе. Саме гірше, що це для тебе настільки норма (думка купити річ, використати і потім здати назад), що ти навіть спокійно про це пишеш, не задумуючись про всю глубину пі*дєца. Пишу це й розумію, що то пук в воду з моєї сторони

Він так напевно й дівчат повертає батькам після одруження за 14 днів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, MACCEN сказал:

Він так напевно й дівчат повертає батькам після одруження за 14 днів :)

Повернути можна лише у випадку коли річ не використовувалася та не пошкоджена упаковка)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Друзі по темі вже домовився з людиною,але з іншої сторони Ви так мене надихаєте купити свій девайс! Маняк прошу ти пукай ще , на ринку всеодно спад торгівлі всеж таки лютий рулить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vagus сказал:

Друзі по темі вже домовився з людиною,але з іншої сторони Ви так мене надихаєте купити свій девайс! Маняк прошу ти пукай ще , на ринку всеодно спад торгівлі всеж таки лютий рулить!

Якщо я пукну, в тебе шкіра з тіла злізе. Ти походу, мало того, що хитрожопе, то ще й гавнисте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ну за весь час твого пздіння ще поки не злізла...Ну а  візуально впевнений що гамнистий ти більш ніж на 20кг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vagus сказал:

 Ну за весь час твого пздіння ще поки не злізла...Ну а  візуально впевнений що гамнистий ти більш ніж на 20кг!

хай буде так, ібо бесполєзно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, MANJAK11 сказал:

хай буде так, ібо бесполєзно. 

Маняк це на тебе не схоже.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Продовження історії.......! Відгукнувся один користувач зі згодою дати на прокат! Але так як я сам точно не орієнтувався коли поїздка відбудеться за кордон то прозівав домовленість! Прийшлось купувати свій! Той що продає їх водночас і здає в оренду! вартість оренди 200грн день так як мені треба було на тиждень то орендувати не варіант! Купив свій за 2700грн! Працює коректно! Тему можна закрити! Всім дякую хто мав час писати та читати! Окремо подяка користувавчу Megaherz який зголосився дати в оренду хоча не впевнений що щось хороше бо казав що купував товщиномір за 500грн! Тема Закрита!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...