Перейти до змісту

Хвастаємось музичними інструментами )))


vetra

Рекомендовані повідомлення

А чим "волинка" не музичний інструмент? Її, наприклад, можна використовувати для перкусії, передьоргуючи затвор і спускаючи курок (щолк-щолк-клац, щолк-щолк-клац, щолк-щолк-клац...), або виймаючи і вставляючи обойму :)

З бажанням, при наявності прямих рук і фантазії музику, як і будь-яке інше мистецтво, можна творити з будь-чого. Як колись цитував свого знайомого фотографа difoto: "Дай мені хоч відро, я і ним сфотографую". Нижче -- доказ :)

baloon guitar

музика з хламу
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

2 Plum.

в розділі про музику, в темі про інструменти хотілось би побачить на чьом граєте? Ви ж граєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum.

в розділі про музику, в темі про інструменти хотілось би побачить на чьом граєте? Ви ж граєте?

Нажаль, вже давно граю лише в комп'ютерні ігри, і то дуже рідко, а частіше хіба що на нервах. Дуже шкодую, що в свій час покинув навчання і продав приблизно ось таке піаніно Petrof з повною рояльною клавіатурою:

p_125_f1.jpg

Шикарний був інструмент. Купувався ще за радянських часів і коштував тоді як Жигулі. Якимось чудом вдалось знайти його в магазині в Дубно.

Потім ще був рік потуг з корнетом, мучив приблизно ось таку педальну трьохвентильну модель:

Cornet-rus-pedal.jpg

І ще кілька разів брався вчитись грати на гітарі. Але, нажаль, ні до чого так і не вистачило терпіння, про що інколи дуже шкодую.

А от брат (Yurko) з червоним дипломом закінчив муз. училище по класу саксофона. Раніше грав на альті, здається Selmer типу такого:

ALTO-SA80II-VO-vg.jpg

А зараз в нього якась американська модель (теж альт), дядько привіз зі Штатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шикарний був інструмент. Купувався ще за радянських часів і коштував тоді як Жигулі.

так ви батьнька, буржуй )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ви батьнька, буржуй )))

Ну, час такий був. Одні все життя прожили як бомжі, але по пів сотні тисяч рублів на книжці "спаливши", ще і зараз стоять в черзі за "Юліними тисячами", а другі останнє тратили на дійсно цінні речі, не маючи на книжці ні копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Plum Тобі ворнінг за офтоп, що призвів до масштабного флуду. Зрозуміло, що в музичному розділі тема створена про музичні інструменти. Також про це говорить і перший пост топікстартера

Почитав тут форум - зрозумів, що досить багато тут музикантів )))

давайте покажемо свої інстрменти...

не тільки гітари - можна будь що, на чому ви граєте, і що у вас в чохлах)))

На всяк випадок відредагував ще й назву теми, щоб подібне не повторилось. Весь флуд потер.

Осінь обіцяла самозабанитись, проте обіцянки не виконала, а навпаки почала грубити. Тому отримує квиток у баньку на тиждень за образи.

Ну, здається нікого не забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь обіцяла самозабанитись, проте обіцянки не виконала, а навпаки почала грубити. Тому отримує квиток у баньку на тиждень за образи.

прикро (((

по темі:

якшо всьо будіт гуд в недалекому майбутньому матиму цю пімпочку

x_66eec395.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жалко що в дитинстів не мав доступу до муз. інтсрументів(на гітарі якось вдалось пограти паро раз і все)... вже в 20 років вперше сів за піаніно, усвоїв тоді "Реквием по Мечте" буквально за 3 дня, потім la valse d Amelie, придумав 2 гарненьких мелодії і навчився грати ще одну,

на цьому моя карєра музиканта закінчилась, хотів придбати додому піаніно, але сусіди би не одобрили...

вчився грати на такому:

prodam_pianino_ukraina_chernigov_1984g_v_s_pasportom_16517217_1_F.jpg

колись продовжу бо бажання ще не пропало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

c50b06693b38.jpg

Завдяки ажіотажу навколо цієї теми, я найшов власний пост річної давності і дуже здивувався, знайшовши в ньому аж 4(!!!) дегенератосмайли і практично повну відсутність здорового глузду. Виявляється, за рік можна дуже сильно змінити власні життєві погляди. Напевно, цікаво буде перечитати цей пост наступного року.

Ну, але я відхожу від теми.

Якщо хвалитеся інструментами, то може хоч продемонструєте як вони звучать. Мені було б цікаво почути.

Ось, наприклад, мій телекастер + Amplitube:

http://rghost.ru/868795

Оскільки помирати від численних травм, нанесених важким і тупим метрономом я не дуже хочу, тому людям з хорошим слухом і фанатам Металліки слухати не рекомендую. Ну хіба, що дуже сміливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

билЯ... шото нескладуха

прідьоцца юзать іншу пєдалько. дволампова, без транзюків з жирним мітол-звуком

post-1169-1240939699.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів придбати додому піаніно, але сусіди би не одобрили...

купуєш електропіаніно+навушники і кайфуєш, нікому не заважаючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Тему трошки закинули. Похвастаюсь своєю дівчинкою. Ось вона, Yamaha F370 TBS, подарована мені дуже добрим братом, і я біля неї з своєю першою композицією :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Ех, хочу замовити таку електроакустику, за декілька днів вже мабуть буду бринькати :)

B_IBANEZ_v72ece.jpg

Электроакустическая гитара, верхняя дека - ель, обечайка и задняя дека - красное дерево, преамп Ibanez AEQ200T, цвет голубой санберст

Основные характеристики Ibanez V72ECE TBS:

  • Электроакустическая гитара
  • Верхняя дека: Ель
  • Нижняя дека и обечайка: Красное дерево (махагон)
  • Форма корпуса: Дредноут с вырезом
  • Гриф: Красное дерево (махагон)
  • Накладка: Палисандр
  • Нижний порожек: Палисандр
  • Электроника: Преамп Ibanez AEQ200T
  • Колки: Хром
  • Цвет: transparent blue sunburst

http://www.youtube.com/watch?v=kjr4SHLPbGs

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла гітара. Перший раз взяв в руки, трохи "Кузнєчіка" граю, навчився читати і грати таби, вивчив два аккорди і саме головне: граю соло риф "Smoke On The Water" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла гітара. Перший раз взяв в руки, трохи "Кузнєчіка" граю, навчився читати і грати таби, вивчив два аккорди і саме головне: граю соло "Smoke On The Water" :D

Може не соло, а риф "Smoke On The Water? Бо там соло зразу після кузнечика так просто не зіграєш. Хоча, все залежить від прийнятої перед грою "дози" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не соло, а риф "Smoke On The Water? Бо там соло зразу після кузнечика так просто не зіграєш. Хоча, все залежить від прийнятої перед грою "дози" :)

точно блін) Ну основна ця тема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімпотішний Explorer. Шафа хоч зі справжнього дерева була, не ДСП? :) Коли закінчиш, викладеш кінцевий варіант? Цікаво, що вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була склеїна дошка - вільха. 50 мм товщина. Дороблю, напевно, аж в жовтні, дофіга грошей начинка коштує. Фотки обовязково будуть.

Якщо цікавить, можу викласти процес створення гітари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...