Перейти до змісту

№007 || Велоквест "Ночной Дозор"


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

difoto, тебе кто-нить из команд вчера приветы передавал от четверых туристов? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну шо малчим? где ваше фе?

Чудовий квест! :) Велике спасибі організаторам. Досить швидкий і завдання цікаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу "фе" :) Думки в слух з приводу деяких моментів.

Міст над Стирем на вул.Шевченка виявився дуже вдалим сховищем двох пляшечок. Це викликало неабиякий затор пачки команд :) Те що пляшка вісить так само як на ЖД мосту, думка була зразу, але ретельні пошуки виявились неретельними... І поки ми обчесували місцевість і таки вирішили брати підказку..... А коли виявилось що пляшечок дві...... ууу :)

Аналогічний "сюрприз" чекав на ківерцівському мосту. І якщо там вже нічо не вісіло, то лежало, і лежало зовсім у неочікуваному місті. Після наводки що пляшка біля стовбчика, ми ще п"ять хвилину його шукали...

Не менше нас озадачив пошук кода :) На карті було явно тицьнуто на приміщеня туалету, і точка біля входу що ближче до пр.Молоді. Плюс "код на стіні". А він виявився на клумбі, яка біля іншого входу. Звичайно його треба було сховати... але... клумба не туалет і не стіна... Тобто наводка нас збила і ми не там шукали.

Важко прийти до єдиного висновку з приводу цих перешкод, але - дуже відчуваються труднощі пошуку підказки, коли КП має велику площу і нема ніяких точних наводок з приводу можливого її розміщення (або сама наводка надто точна, а брати треба ширше). Особливо це лякає в темноті. Але цей квест виявився загалом досить освітленим :) - тому на це гріх нарікати.

І все було б добре, якби із-за цих труднощів в пошуку команди не зустрічались :)

Тим не менше цей велоквест загалом (мені і не тільки) видався дуже прикольним, і проблема проходження можливо мала більш стратегічний характер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приводжу фотки для огляду

1 вечірнє збіговисько

2 га нічні ліхтарики

3 на квесті буває по різному :)

4 одинокий "маньяк" :)

post-1923-1214149659.jpg

post-1923-1214149737.jpg

post-1923-1214149773.jpg

post-1923-1214149814.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну шо малчим? где ваше фе?

Так як для мене це був перший квест, то я не маю з чим порівнювати. Можливо, в кого досвіду більше чи ще по якимось причинам, хтось має іншу думку, але квест зачьотний :mdr: Я висловлюю щире захоплення командою "арганизаторов", які приготували справжнє свято для ніг і голови :mdr: . Хочу подякувати за цікаві завдання, за те, що зібрали таку кількість байкерів, за абсолютно нові і неповторні відчуття, від виконання завдань.

Навіть сьогодні цікаво пройтись і подивитись на листочок на огорожі з написом Дневной Дозор. От цікаво, що подумає людина, яка знайде ще диск, що продовжує висіти біля "вєщдоків"? Таємничий голосо незнайомця, який розказує де можна найти те, що ти шукаєш :D

Арганизатары адназначна плюс адин!!! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квест сподобався! Прикольне завдання з пивом! :mdr: Походу ми останнє пиво забрали з Края ...ги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пасиба всем за отзывы, знаю, что есть недовольные (без этого никак ), знаю, что были недочеты и глюки - будем исправлять дальше :otk:

по результатам: как тольк свяжусь с TAIS, сразу выложу, а пока что могу сказать одно -

1. Уверенно и непринужденно и неожиданно для всех первое место в день своего рождения занял D@ve с командой "Степ"!!!

2. Место - старые и закаленные "Вовки" Васи Войтовича. :lol:

3. Самая веселая команда: Равшан и Джюмшут под командованием насяльника - odna ;):):)

поздравляю призеров, всем остальным, доехавшим и не доехавшим желаю побед в будущем!

ЗЫ Благодарности фирме "Велозона" за помощь в проведении и призы!!!

ЗЗЫ а вообще мое мнение - любой квест хорош, кто хочет играть - играет, не смотря на мелкие ляпы!! Это тоже часть игры!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Плеце болить. Всетаки мій завал на бік по мокрій дорозі не минувся без сліду.

+ що саме обідно, здер трошки краски на вилці. :otk:

Сидю плацю :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуємо організаторам за квест! Завдання різнопланові й прикольні, але трошки мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плеце болить. Всетаки мій завал на бік по мокрій дорозі не минувся без сліду.

+ що саме обідно, здер трошки краски на вилці. :huh:

Сидю плацю ;)

Ти не один. Я то цілий остався: перескочив через кермо й побіг. Але наслідки теж є: відламаний ліхтар (кріпленнню ппц), відламаний передній болотнік, і здео\рта фарба на переклюці.... Все таки полуслік не завжди добре... не схотів з колії вишкребтися....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению в этом квесте не учавствовал(((

Вижу по карте что на прошлом квесте мы намного больше намотали, ведь КП были разбросаны по всем концам города :huh: , получилось тогда около 70 км.

А на этом сколько вы проехали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидю плацю :rolleyes:
Ти не один.

Кстати, очень утешает, када ты не один пострадавший, потерявший, упавший, проколовшийся и т.д. На квесте всего етого обычно хватает.

Рез-ты до 14-00 будут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кака хрен разница сока намотали? квест есть ИНТИЛЕКТУАЛЬНО-спортивная игра, где байк являетса таким же средством достижения цели как голова, ноги, фонарь, и прошел он на одном дихании, весело и задорно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кака хрен разница сока намотали? квест есть ИНТИЛЕКТУАЛЬНО-спортивная игра, где байк являетса таким же средством достижения цели как голова, ноги, фонарь, и прошел он на одном дихании, весело и задорно

Пиравильна! Это в квесте ИМХО - самое главное!

post-24-1214215586.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в следуюших квестах введите должность журналиста-фотографа а то мало инфы както

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...