Перейти до змісту

Скарга на Укрпошту.


Рекомендовані повідомлення

6 годин тому, Basil сказано:

Треба було не шкодувати гроші на Нову пошту..., або хоча б Укрпошта Експрес, а не Стандарт... Правда дорожче

Тут я погоджуюсь

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Розділіть на регіони, Захід, Південь, Північ, Центр, Схід.

І розвозьте!

Доставка була безкоштовною, в межах акції "ОЛХ - Укрпошта" безкоштовно, посилка прибула в місце призначення, цілою та неушкодженою...

Навіть в строки, які передбачені правилами поштового зв'язку.

@Zheny@ які можуть бути питання?
Як вони "везуть" - це вже нікого не стосується.

Логістикою тепер займається не "жіночка з калькулятором", значить - було вигідно.

В будь-якому випадку, терміни доставки - не були порушені, але, як правильно замітив @Basil - заплати гроші за гарантовану доставку в проміжок часу - тоді і можна нарікати, як можна, висувати претензії за безкоштовне?
P.S. Тільки без лірики, типу - все безкоштовне і так враховане в ціну і т.п.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 03.01.2019 at 21:39, Pr0ektant сказано:

мені вже два роки листи не приносять. відмазка - нема листонош. Рекомендовані листи лежать місяць на пошті, далі відправляють назад.

це таки фігня, мені показали журнал в якому Я розписався про отримання рекомендованого листа, але, мене навіть в країні не було, і за адресою ніхто не міг розписатись. Справа не отримала продовження, це була просто формальність, але...була б повістка в суд чи ще куди-небудь?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

як можна, висувати претензії за безкоштовне?

 

Ціна чітко написанна на посилці, просто платить Олх.

 

А по доставці, раніше швидше було, напевно завал з Олх дав таку затримку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oli сказано:

А по доставці, раніше швидше було, напевно завал з Олх дав таку затримку

мабуть, так і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

А по доставці, раніше швидше було, напевно завал з Олх дав таку затримку

мав на увазі "регламент", тобто, стандартна (економ) доставка по області, умовно 1-3 дні, по Україні 2-5.

здається так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олх доставка идет экспрессом.

Лайфхак. Если НП просрочило посылку хоть на одни сутки, пишите в чатбот или на горячую линию и вам присылают промокод на бесплатную посылку по Украине до 30кг, мне дали так.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romanc сказано:

Олх доставка идет экспрессом.

Укрпошта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Bliksss сказал:

Укрпошта?

Да. Но то как в Деливери, не факт, что экспресс доедет быстрее стандарта, "возможно")))

16382770920619169305342432811491.jpg

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Saddy сказано:

так я вам ще більший прикол розкажу - 

відправляв близько року тому дрібничку укрпоштою в один із райцентрів Волині. ніби, у Вол-Волинський.

адресат вказав адресу відділення №2, а відправлення було помилково доставлене у відділення №1.

і що ви думаєте, яким чином відправлення було доставлене до потрібного відділення??

  Hide contents

правильно:

посилка повернулася в ЦОП Луцьк, полежела там 1 день, а потім вирушила у відділення №2 Вол-Волинськ))))

 

тю. радуйся що полежала лише день)))
в мене посилка укрпошти улЄтЄла за 900км від адресата.бо якийсь дебіл вніс неправильну цифру в базу. там лежала місяць і НІЯК!! не можна було їх заставити відправити до адресата. гаряча лінія- говорящі голови... заявка... очікуйте... заявку приянйто. заявка є... очікуйте..  телефонів на відділеннях немає. тобто крім гарячої лінії нічого більше. я писав заяву на імя директора. де мені відповіли, що "все що їде в межах місяця+ місяць на повернення- в межах норми. дякуємо за звернення."

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, мені приходять посилки закордонні максимум тиждень після доставки в Україну.

недавно заказний лист дійшов за 5 днів з моменту потрапляння на митницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On 29.11.2021 at 12:55, pasha1207 сказано:

Я заходжу на укрпошту раз в рік, щоб впевнитись що нічого не змінилось. Як кажуть, вдихнути ту атмосферу "совка"

Теж повелась на акційну безкоштовну доставку на OLX і замовила товар через Укрпошту. До цього не користувалась їх послугами років 5 мабуть, а після такої доставки не буду ще 5, а може й довше. Це просто жах. Посилка з Одеси їде п’ятий день, зараз приїхала в Луцьк на сортувальний центр, не факт що сьогодні доставлять у відділення.

Тим часом остання посилка з високогірного села Колочава приїхала Новою Поштою менше ніж за 1 день.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

Теж повелась на акційну безкоштовну доставку на OLX і замовила товар через Укрпошту. До цього не користувалась їх послугами років 5 мабуть, а після такої доставки не буду ще 5, а може й довше. Це просто жах. Посилка з Одеси їде п’ятий день, зараз приїхала в Луцьк на сортувальний центр, не факт що сьогодні доставлять у відділення.

Тим часом остання посилка з високогірного села Колочава приїхала Новою Поштою менше ніж за 1 день.

Мене влаштовує доставка 5 днів, замовляв дуже габаритний вантаж 20 кг і все норм доставили укрпоштою. Якщо треба швидше, то можна брати justin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

Мене влаштовує доставка 5 днів, замовляв дуже габаритний вантаж 20 кг і все норм доставили укрпоштою. Якщо треба швидше, то можна брати justin

Ні, я для себе вирішила що далі буду користуватися лише послугами НП. Тим більше ціни в них знизились на доставку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zplanetaz12 сказано:

Ні, я для себе вирішила що далі буду користуватися лише послугами НП. Тим більше ціни в них знизились на доставку.

 

грубо кажучи, якщо замовляю якусь дрібничку за 20 грн, то немає сенсу користуватись новою поштою

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

Ні, я для себе вирішила що далі буду користуватися лише послугами НП. Тим більше ціни в них знизились на доставку.

 

Якщо розраховувати на доставку за 1-2 дні, то укрпоштою не варто користуватись, щоб не розчаровуватись. Але, якщо запас часу є, то не бачу проблем почекати. Далеко не завжди 5 днів їде, переважно в  2-3 робочих вкладаються.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

грубо кажучи, якщо замовляю якусь дрібничку за 20 грн, то немає сенсу користуватись новою поштою

Да и за 100грн платить 50 за доставку тоже не интересно.

 

1 час назад, alexvvv сказал:

Мене влаштовує доставка 5 днів, замовляв дуже габаритний вантаж 20 кг і все норм доставили укрпоштою. Якщо треба швидше, то можна брати justin

Джустин мне обычно самое дольшее приходило. Зато бесплатная доставка у них самая габаритная, до 90см.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

Далеко не завжди 5 днів їде, переважно в  2-3 робочих вкладаються.

там ще й глюки з повідомленнями про доставку, вчора китайську посилку отримав - при тому, що смс прийшла позавчора - "прийдіть та заберіть", а на сайті було написано "прямує до місця видачі". І звісно, прийшлось на пошті трохи напрягти - "щоб уважно подивилась", подивилась, знайшла, віддала - навіть документи не перевірила, це - трохи кепсько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romanc сказано:

Джустин мне обычно самое дольшее приходило. Зато бесплатная доставка у них самая габаритная, до 90см.

зараз ще розетка/пром.уа хочуть зробити конкуренцію всім існуючим службам доставки, і, вони таки реально можуть це зробити - нова пошта чужі товари доставляє, а розетка - "свої" ;)

Хоча, зараз Епіцентр - "має плани" обігнати розетку та пром разом взятих, і знову ж таки - має всі шанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Bliksss сказал:

зараз ще розетка/пром.уа хочуть зробити конкуренцію всім існуючим службам доставки, і, вони таки реально можуть це зробити - нова пошта чужі товари доставляє, а розетка - "свої" ;)

Хоча, зараз Епіцентр - "має плани" обігнати розетку та пром разом взятих, і знову ж таки - має всі шанси.

У них свои службы доставки? 

3 дня Ужгород-Мариуполь, это не дольше НП.+ халявой воспользовался.

Screenshot_20211224-113732_Chrome.jpg

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romanc сказано:

У них свои службы доставки? 

ти розетку та пром маєш на увазі?

Тоді - да, інакше - накуя вони магазини по франшизі луплять у всіх містах ))

Де не вигідно - комбінована доставка, але - дуже швидко рванули.

Хоча - Епіцентр не обженуть, в них і свій транспорт є, і сортувальні центри...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Bliksss сказал:

ти розетку та пром маєш на увазі?

Тоді - да, інакше - накуя вони магазини по франшизі луплять у всіх містах ))

Де не вигідно - комбінована доставка, але - дуже швидко рванули.

Хоча - Епіцентр не обженуть, в них і свій транспорт є, і сортувальні центри...

 

Думаю просто паллетами доставляют какой-то службой. На от деление в сутки 2-5 паллет, то мало для создания службы доставки.

Тот же АТБ и Сильпо имеют гораздо большую службу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже напрягає в Укрпошта - це зміна статусу відправлень. Нещодавно відправляв посилку в Дніпро, дійшла туди на диво швидко. Лежить на відділенні 4-й день, пишу в ОЛХ до покупця чому не забирає посилку. Він відписує, що забрав її ще 3 дні назад. Зателефонував на гарячу лінію Укрпошта, залишив заявку, сказали термін розгляду до 5 робочих днів!!! На наступний день правда статус посилки поміняли і я отримав кошти на карту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romanc сказано:

Думаю просто паллетами доставляют какой-то службой.

Якщо мова про розетку - я вже сказав, як воно є))

там де не вигідно - доставляють сторонніми сервісами, але, точка видачі -  розетка, зрозумів про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...