Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я б теж в Росії спілкувався на мові цієї держави, тобто державній мові, оскільки її непогано знаю, це і є ознакою поваги. Мається на увазі, якби я спілкувався з росіянами. А якщо спілкуватися в Росії з українцями, то нема доцільності переходити, хіба що розмова стосується ще когось з росіян і він не розуміє про що говориться.

До речі тема "Существует ли в Украине проблема языка" і голосування "каково ваше отношение к русскоязычным?" - це дві різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

До речі тема "Существует ли в Украине проблема языка" і голосування "каково ваше отношение к русскоязычным?" - це дві різні речі.

Русский язык = русскоязычные

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т.е. можно предположить, что когда ты (гипотетически) приедешь в Россию на работу (например), то перейдёшь на русский, чтобы не выбиваться из стада?

Урса, а ти що пропонуєш там розмовляти українською? Заб"ють нах! Там конкретні нацистські настрої!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьома сторінка завершується, від жодного російськомовного не побачив поваги до державної мови :-(

Знають, розуміють, але зневажаються. І ще при цьому ображаються на слово "москалі". А хто ж ви???

Значна частина їх - Івани не знаючі свого роду! Я в цьому ще раз переконуюсь. Це сталось коли східні і південні райони України повимирали від голоду, то їх позавозили туди і ця пошесть розійшлась по всій Україні. А народ там був, м"яко кажучи, різношерстний: значна частина зечьйо.

Залізь на форуми політичні (наприклад на Меті) і ти і цьому переконаєшся!

П.С. Але говорю не про всіх російськомовних, а про тих, хто так яро захищає Росію і проросійський напрямок політики України, а ще не поважає того місця, народу і мови, де живе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ж таки, питання говорити чи ні українською для роійськомовних - це питання бажання. якщо людина вбила собі в голову що не хоче або це створить для неї проблеми при спілкуванні з іншими - не перейде.

в ВНУ ім. Лесі Українки є такий собі викладач філософії Поляков Володимир Германович(якщо мені мій скрезол не зраджує). сам він - корінний росіянин. народився і виріс в Росії. що не завадило йому вивчити українську, написати на ній свої роботи з філософії уже в Луцьку, викладати на лекціях та й просто спілкуватись в повсякденному житті.

так що розруха не в клозетах, а головах...

на рахунок спілкування російською в Росії - російська там державна, тому природніше буде розмоляти там саме російською, а не тому що я українець. в колі українців я буду розмовляти українською...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як завжди, російськомовні "ісконнікі" нахабно плутають і привласнють "руський" і "руССкий".

может я неправильно понял, но Дивизия СС Галичина - украинское войско, а не русское.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як завжди, російськомовні "ісконнікі" нахабно плутають і привласнють "руський" і "руССкий".

может я неправильно понял, но Дивизия СС Галичина - украинское войско, а не русское.

Щось я не зовсім зрозумів суть! Поясни будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может я неправильно понял, но Дивизия СС Галичина - украинское войско, а не русское.

а це до чого вже?

ми ж про мову балакаємо, а не про війська. якщо вже на те пішло, то згадай пакт Молотова-Рібентропа, що саме за угодою Сталіна з Гітлером та фашистською Німеччиною в Західній Україні 1939 року і з’явилася радянська влада та війська НКВС. Саме СРСР разом із Німеччиною на виконання цього пакту напав на Польщу, аж до червня 1941 року надавав фашистській Німеччині технічну допомогу та провів спільний радянсько-фашистський парад у Бресті.

Фашистский меч ковался в СССР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может я неправильно понял, но Дивизия СС Галичина - украинское войско, а не русское.

А в России власовцы были.

И что?

Эх, жалко мне тебя Шура...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ж таки, питання говорити чи ні українською для роійськомовних - це питання бажання. якщо людина вбила собі в голову що не хоче або це створить для неї проблеми при спілкуванні з іншими - не перейде.

Тільки от звідти оте поголовне небажання спілкуватися українською мовою??? Як так: мову розуміють, знають, добре володіють, твердять, що українці, патріоти, але розмовляти державною мовою - дзуськи. Вони вищі цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в России власовцы были.

И что?

Власовцы не состояли в СС, это раз. Два - из этих борцов "за свободную демократическую Россию" героев не делают, вот что ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эта ветка форума доказывает только одно - Украине давно пора взять пример с Бельгии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

из этих борцов "за свободную демократическую Россию" героев не делают, вот что ..

А это уже иной вопрос. В случае Шуры выпад был не в сторону власти, а всей Украины.

Эта ветка форума доказывает только одно - Украине давно пора взять пример с Бельгии.

Лучше Финляндии...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А это уже иной вопрос. В случае Шуры выпад был не в сторону власти, а всей Украины.

чего? :angry:

какого... где? где выпад в сторону Украины?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что если мы будем разговаривать на украинском, то Украина сразу станет похожа на центр Европы и соответствовать Европейским стандартам? Выйдите на улицу, товарищи, и посмотрите какой в Украине "срач"(извините) на улицах. А потом загляните в ВУЗы и Больницы. И обратите внимание на то, что за всё там нужно платить дентги(имею ввиду корубцию). Люди, нам ещё многое нужно сделать для улучшения нашей страны, а не сидеть и трепать языком о том, что Украина (извините) в заднице из-за того, что в ней есть русскоязычные. Илми вообще, как некоторые, сидеть и закрывая на всё глаза говорить, что Украина добилась Европейских стандартов и чт всё в ней супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выйдите на улицу, товарищи, и посмотрите какой в Украине "срач"(извините) на улицах

Че? У нас в городе довольно чисто.

У "ваших" там да, срач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что если мы будем разговаривать на украинском, то Украина сразу станет похожа на центр Европы и соответствовать Европейским стандартам? Выйдите на улицу, товарищи, и посмотрите какой в Украине "срач"(извините) на улицах. А потом загляните в ВУЗы и Больницы. И обратите внимание на то, что за всё там нужно платить дентги(имею ввиду корубцию). Люди, нам ещё многое нужно сделать для улучшения нашей страны, а не сидеть и трепать языком о том, что Украина (извините) в заднице из-за того, что в ней есть русскоязычные. Илми вообще, как некоторые, сидеть и закрывая на всё глаза говорить, что Украина добилась Европейских стандартов и чт всё в ней супер.

Нам дійсно ще багато чого потрібно зробити. Чому б не почати з малого? Чому ви продовжуєте тріпати язиком, замість того, щоб почати розмовляти Українською. Невеликий, але крок. Чи вам все-таки більше до вподоби совдепія, "товарищи", ніж цивілізоване суспільство? Звинувачуєте інших, що нічого не роблять, а самі то що? Замість того, щоб робити Україну кращою, розводити демагогію з приводу мови.

"...право говорити не державною мовою мають тільки гість, невільник та окупант".

(с) Карл Маркс

Дядько Маркс правильно сказав. Хоч пройшло вже багато часу, а до вас так і не дійшло :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що у нас срач винні ми самі, бо нам пофіг на все, пофіг на довкілля, на мову, на мораль. Суцільний пофігізм під гаслом "а какая расніцца, шо ат ґетава жіть станєд луччє?", як показує практика то у нормальних, цивілізованих країнах із громадянським суспільством(останні яскраві приклади: Польща, Прибалтика) із зміною космополітичної та іншокультурної свідомості на національну справи у країні ідуть на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скиник, виноват в загрезнённых улицах может быть и ты со своими друзьями, а мы всегда за собой и другими убираем и н7е дай Бог чтобы мы когда-нибудь бросили вантик от конфеты на улице. Задумайся над собой, начни улучшать свою страну сейчас, ведь ты, как я вижу националист, так действуй. Ты со своими знакомыми, я, и ещё кто-нибудь так мы сможем достичь совершенства. А язык тут не причём. Если мне хочется по трепаться языком с подрузой, то я это хоть на китайском сделаю, Украине от этого лучше не станет, а вот когда я буду действовать, то моя страна будет прекрасной.

Encoarage, я как - нибудь, как буду в Луцке, скину тебе фотку нашего "Чистого" города!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kate

1) я не націоналіст.

2) не сміши вживанням затасканих фраз.

3) хто така подруза?

Украине от этого лучше не станет, а вот когда я буду действовать, то моя страна будет прекрасной.

а від чого державі може стати краще, коли її громадяни живуть за принципом "а какая расніцца, шо ат ґетава жіть станєд луччє?". головне не мова, головне відданість державі, а не чужій державі. майже всі рускагаварящіє окрім того що балакають парускі ще й сповідують "ісконнорускіє вєщі"(праваславіє, язік, історію(НАТА - врах славян!) та інше), головне культурна приналежність, яка починається з того якою мовою розмовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чому ви продовжуєте тріпати язиком, замість того, щоб почати розмовляти Українською?" - говори по-украински и ты автоматом станешь лучше?

"Замість того, щоб робити Україну кращою - розводите демагогію з приводу мови" - а чем вы лучше? Вы же сами поддерживаете эту тему, вас же самих прёт доказывать, что "москали" не имеют права жить тут и общаться на своём языке. Вы как хозяева сами провоцируете агрессию.

"нам пофіг на все, пофіг на довкілля, на мову, на мораль" - это здравая мысль. Высказывание относится и к украиноязычным тоже, надеюсь?

Но я так и не улавливаю смысла - каким боком язык общения относится к деффектам воспитания? Это что, русские понаехали и засрали всю Украину? Вот давайте прикинем, сколько в Луцке русскоязычных? Процентов 20 хоть наберётся? По вашему это они всё изгадили? В городе есть много районов, где русский язык и не слышен даже, но порядка на улицах от этого явно не больше и гопников совсем не меньше.

Я говорю по-русски. Иногда перехожу на украинский - не надо только мне рассказывать, что это надо делать чаще, я вам не собачка, которую нужно выдрессировать. Перехожу добровольно. Полностью не перейду никогда, хотя язык мне нравится. Почему? А почему диаспора в Канаде сохраняет свой родной язык и не переходит на английский или французский? Они имеют право так делать, а я - нет? Они чем-то лучше меня? Тем, что этнические украинцы, что ли? Есть высшая раса, а есть низшая, да? Любой человек имеет право говорить на любом языке. Если кто-то считает иначе - хм... Не нужно играть на патриотизме и прочих светлых чувствах, прикрывая этими словами свою ненависть к инакоязычным, это не делает людям чести.

Я никогда не уеду жить в Россию, я не понимаю этой страны и она для меня непривлекательна. Но говорить на русском буду. Какое отношение язык имеет к моей гражданской позиции? Я мыслю на русском, с детства. Да, мышление происходит образами, но эти образы описываются словами. А так как я рос в русскоязычной семье, то и слова эти - русские. Можно, конечно, научиться думать на другом языке, особенно живя в обществе носителей другого языка, но заглушить тягу к тому первому, родному не получится никогда. Если вы - коренные украинцы, вы не задумывались, почему мыслите на украинском, почему вам легче это делать на нём?

Мне смешны призывы типа "Говори українською - зроби своє місто чистішим". Я, оказавшись в любой стране, даже не зная её языка буду выбрасывать мусор в положенные места. Не из-за страха, что меня оштрафуют. Не из-за того, что в стране так принято. Не из-за показного уважения к традициям. А просто потому, что мне приятно оставлять после себя чистоту. Может, меня так воспитывали, может, я сам до этого дошёл, может, всё это вместе...

Добавлю ещё, что мне противно, когда "патриоты" лупят себя в грудь, доказывая, что они всё отдадут за страну, а потом бьют об асфальт бутылки и кидают под ноги скомканные пачки сигарет. Наверное, аргументируют таким образом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, проблема не в росіянах, які говорять російською. Ти поглянь що робиться з українцями. Повально переходять на російську. Якби ж ще та російська була нормальною. А так вони й своєї толком не знають і іншу мову паскудять. З забитого села приїзджає в Київ і вже на третій день починає па-расєйскі разгаварівать. Потім в Луцьку відчуваючи себе модньою продовжує робити те саме. Гидко дивится-слухати.

От ти пишеш:

Есть высшая раса, а есть низшая, да?

тільки щось не доводилося зустрічатися з ситуацією, щоб хтось з росіян визнавав українську мову вищою чимос. Навпаки, все доводять, мол "великий и могучий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те люди, которые испаганивают(извините0 свой родной язык\. просто слабые люди, они сами виноваты, русскоязычные тут не причём!

Скиник, 1) хорошо, ПАТРИОТ,2) Что ты имеешь ввиду? 3) я не могу сделать случайную ошибку? -1, когда палец не туда попал ты раздуваешь тут...

Юрсе +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...