Перейти до змісту

Веселі сусіди


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, MANJAK11 сказал:

ти ж здаєтся спати спокійно збирався вночі, а не в інтернеті сидіти чи в телевізорі. 

ти маєш добитися свого душевного спокою, але якщо для цього тобі краще комусь бити морди й 380вольт підключати, замість того щоб просто спати в іншій кімнаті, ну то це твій вибір.

нє, краще всіх відпи*дити й сісти в тюрму. Й чого їм ? Собі

Ну, я поки нікого не відп*здив. Собі - то треба а) бабло, якого немає; б) шумоізоляція - до сраки - вони не шумлять типу музики чи голосних сварок, тут - стук, що передається стінами і перекриттями. Підвісити квартиру на тросах окремо за межами будинку, чи що? Сусід-студент з електрогітарою був, і некислим таким підсилювачем - так він і на 1/10 так не заважав, як це "тук-тук-тук". В нього голова була на місці просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Взагалі розповідали мені колись ще цікаввіший прикол - куріння порівняно з цим здасться іграшкою - як сусіди-квартиранти десь в Києві, здається,, увага,  МАНГАЛ на балконі поставили і частенько смажили шашлики (і не електричний якийсь, а самий звичайний, з вугіллям). Оце була реально жесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

Це менше зло,  ніж у під'їзді,  але теж заборонено законом.  А причина проста - якщо живеш не на верхньому поверсі,  то, у безвітряну погоду, дим благополучно через вікно затягує сусідам зверху.  Концентрація не висока,  але некурящих помітно напрягає.  А якщо в кімнаті мала дитина - то можна і по руках дати такому балконному курцю. 

Раджу задуматись... 

а ще в 99% випадків тліючий недопалок на квітник викидають з аргументацією "а хулє, сгнійот"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Ну, я поки нікого не відп*здив. Собі - то треба а) бабло, якого немає; б) шумоізоляція - до сраки - вони не шумлять типу музики чи голосних сварок, тут - стук, що передається стінами і перекриттями. Підвісити квартиру на тросах окремо за межами будинку, чи що? Сусід-студент з електрогітарою був, і некислим таким підсилювачем - так він і на 1/10 так не заважав, як це "тук-тук-тук". В нього голова була на місці просто.

ти мені нагадуєш тих скажених пішоходів, які не дивлячись на обстановку, лізуть по пішоходному переходу, бо вони праві. Так праві, але коли водій не побачить, чи не справится з керуванням й той пішохід стане інвалідом, то я впевнений на 100500%, що КОЖЕН ДЕНЬ, той інвалід буде згадувати той день, коли він став інвалідом й картати себе, що не засунув свою гордість й правоту собі в сраку й не перечекав лишню хвилину. Так само й ти, повністю правий, але шукаєш якісь дурні методи вирішення, гризеш себе й в кінці кінців начвориш біди, замість того, щоб сидіти в інеті в одній комнаті, а спати йти в іншу. Он в людей похуже ситуації, коли нема куди реально подітись, а в тебе, по суті так просто вирішуєтся проблема, але ти всерівно хочеш додавити й комусь щось доказати. Не получаєтся домовитись, то далі або кримінал, або дрібні пакості, які в кінці кінців знову ж таки приведуть до криміналу, або намагатись вирішити проблему в себе, самотужки. Законними методами, в нас, такі дрібні побутові проблеми, вирішити або не реально, або мало реально, з потраченими купою часу й нервів. Але вибирати тобі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ти мені нагадуєш тих скажених пішоходів, які не дивлячись на обстановку, лізуть по пішоходному переходу, бо вони праві. Так праві, але коли водій не побачить, чи не справится з керуванням й той пішохід стане інвалідом, то я впевнений на 100500%, що КОЖЕН ДЕНЬ, той інвалід буде згадувати той день, коли він став інвалідом й картати себе, що не засунув свою гордість й правоту собі в сраку й не перечекав лишню хвилину.

цей приклад завжди наводять "вадії" які люблять бикувати на дорозі - а хулє он лєзєт? я проєду і пусть делат что хочєт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

цей приклад завжди наводять "вадії" які люблять бикувати на дорозі - а хулє он лєзєт? я проєду і пусть делат что хочєт

сказав водій з багаторічним стажом ? а якщо навіть і так, яка тобі хєр разніца , який (бикуючий чи ні) водій посадить тебе в інвалідний візок ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

сказав водій з багаторічним стажом ?

угу,

коли мене питають ви авто водите водите? то я відповідаю - в Україні ні, бо страшно на дорозі забагато уєбанів

 

стаж паління в мене зовсім не великий, а але вважаю не прийнятним викидати недопалки(талончики, чеки, обготрки від цукерок і т.д.) на землю

а от 99% курців - вважають це нормою

 

13 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а якщо навіть і так, яка тобі хєр разніца , який (бикуючий чи ні) водій посадить тебе в інвалідний візок ?

ще один гарний приклад виправдовування бикування на дорозі

принцип такий "даві пішехода - он мягкій, от грузовика держись подальше, рємонт дорогой"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

що один гарний приклад виправдовування бикування на дорозі

принцип такий "даві пішехода - он мягкій, от грузовика держись подальше, рємонт дорогой"

Зєвс, ну нащо уїзджати в ті словєсно психологічні дєбрі ? Меседж ж був доволі простий й короткий, що часто, намагання комусь щось доказати, обертаєтся невиправними проблемами на все життя. А ти начинаєш тут про бикування й мьяких пішоходів торочити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Зєвс, ну нащо уїзджати в ті словєсно психологічні дєбрі ? Меседж ж був доволі простий й короткий, що часто, намагання комусь щось доказати, обертаєтся невиправними проблемами на все життя. А ти начинаєш тут про бикування й мьяких пішоходів торочити

ти перший почав про скажених пішоходів, чи я щось плутаю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

ти перший почав про скажених пішоходів, чи я щось плутаю ?

а як назвати людину з відсутнім інстинктном самозбереження ? Яка вибігає на дорогу тому що права ? В любу пору року, в любий час доби, в любих погодніх умовах ? Ну да ладно, якось зайдеш, поговорим про це, щоб зазря клавіатуру не виламувати, тема не про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас реально закони такі, що з подібним явищем нічого не вдієш. Куріння, яке заважає сусідам? Так чувак В СЕБЕ В ХАТІ, і все. В Німеччині, читав десь колись, як відучила держава нашого українця курити з вікна раз і назавжди - по приїзду на нове місцее проживання покурив з вікна, поки облаштовувався - мебель там тягав і т.д. - тут же приїхала поліція - подзвонили сусіди, і виписала штраф 500 євро, далі цікавіше - лист від власника будинку - "Ще один такий випадок і розірвання договору з відселенням". І ВСЕ, бажання курити в вікно пройшло. Доречі в нас уже є законопроект, який повністю заборонить куріння в будь-якому закритому приміщенні, в т.ч. на балконі, і введе штрафи. А для установ і організацій - за факт того, що допустили куріння там, де не можна - 10 тисяч.

Так само там, в Європі, і з шумом - без особливих доказів, на основі скарги сусідів - штраф, і до оплати.

Були в нас в 2-му під'їзді якраз квартирантики з собачкою, ну як, собачкою - дебела псюра з німця розміром породи двортер'єр звичайний, з заскоками - її аргументом було "а вона хароша і нікого не кусає". Кидалася на мене біля МОГО під'їзду, як з рибалки приїхав - аргумент був "собаки палок(тобто, моїх тубусів із снастями) не люблять, нехер з палками ходити". Пообіцяв сперезати по хребту і залити газом сцобаку і хУзяйку з демонстрацією балона і мачетки, а як не дійде - поліцію викликати - як відшептало - поводок, намордник, "вільний політ" скінчився. Через пару тижнів - підзабулося і та собацюра таки накинулася на невеличку собачку з хазяйкою з іншого під'їзду - результат - ветеринарка, покуси в собаки і дівчини, яка рознімала, заява в поліцію, ну і вльот хазяйки неадекватної, але великої, шавки, на БАБЛО. І припинилося остаточно - до кінця проживання її в нас в будинку собачка чемно гуляла в наморднику і на поводку. Прагнення її до "свободи" було різко засунуте в одне місце.

Були в нас і цікавіші квартиранти - 2 студентки в нас в під'їзді на 3 поверх поселилися - і почалася СРАКА - в квартирі "відпочивала" вся група, мат, музика, характерний запах коноплі з балкону плив наверх. Але то квіточки. Почався систематичний обстріл перехожих під будинком пустими пляшками, в тому числі і скляними, яйцями, "капітошками" з водою, пакетами з водою і т.д. Якось я якраз курив на балконі і внизу йшов хлопець з дівчиною - в них полетіла скляна пляшка, розбившись за 20 см. під ногами - так ледь пояснив чуваку, що то не я - за травмата хапався. Вони ж сцикливі - кинули і заникалися. Приходили сусіди - "ідіть нах*й!"через двері...  Знайшли люди телефон власника - і через закриті двері його з реготом послали нахер. Завершилося несподіваноо - приїхав бусик з натуральними "правосеками" в камуфляжу, вибили двері, дали п*здюлєй гумаками всім, хто був в квартирі, спакували манатки, і, в чому вдіті були, викинули на вулицю. І ВСЕ. Власник вставив нові двері (і, не виключено, що і ремонт робив потім - кажуть, там дикий срач був), живуть нормальні квартиранти зараз (хоч і 3 студента), тиша і спокій. Незаконно? Ну, напевно... Але без "перегибонів" типу тяжких тілесних, і вкрай ефективно.

Поки ці всі моменти не будуть врегульовані законодавчо - так і буде - або пакостити, або морду бити, або створювати собі незручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а як назвати людину з відсутнім інстинктном самозбереження ? Яка вибігає на дорогу тому що права ? В любу пору року, в любий час доби, в любих погодніх умовах ? Ну да ладно, якось зайдеш, поговорим про це, щоб зазря клавіатуру не виламувати, тема не про це

домовились

Спойлер

"а чьо оні на дорогу лєзут здесь я єду"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, AgentSmith13 сказал:

В нас реально закони такі, що з подібним явищем нічого не вдієш. Куріння, яке заважає сусідам? Так чувак В СЕБЕ В ХАТІ, і все.

 

17 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Якось я якраз курив на балконі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Alex S сказано:

в підізді якої була барижна хата.Просто жесть .Сім я наркоманів варила чорнуху і торгувала баянами всім охочим.Заходиш з дитиною, а на сходах, то один обпісяний ,вштиряний мальчік лежить, то інший.В тих наркєтів був бультер єр, який гуляв як він собі хотів..

Випадково не на Волі квартира була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bormotuha сказал:

мають лише з санстанції, поцікавтесь, не все так просто у нашій країні.

Ну от з цього і треба починати :( Не така проста країна... то поки сам все у свої руки не візьмеш, п...лей не дасиш - ніхто тебе не захистить! Ну то так і треба діяти і без свідків, раз така країна... Комусь іншим псувати все можна, а захистити нікого не можна? Ну тоді нехай звиняють... :) Будемо як вміємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Saddy сказал:

 

 

Балкон НА ВЕРХНЬОМУ ПОВЕРСІ, у ВСІХ там склені балкони, ВІДКРИТІ ВІКНА - З ІНШОГО БОКУ, я вже тут писав. Дим іде ВГОРУ, на ДАХ, то напевно, не те саме, що смалити в ТУАЛЕТІ, і розсилати свій дим по вентиляції? І не те саме, що, замість піти на балкон, висунутися з вікна з того боку, де у ВСІХ влітку відкриті вікна, і покурити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Балкон НА ВЕРХНЬОМУ ПОВЕРСІ, у ВСІХ там склені балкони, ВІДКРИТІ ВІКНА - З ІНШОГО БОКУ, я вже тут писав. Дим іде ВГОРУ, на ДАХ, то напевно, не те саме, що смалити в ТУАЛЕТІ, і розсилати свій дим по вентиляції? І не те саме, що, замість піти на балкон, висунутися з вікна з того боку, де у ВСІХ влітку відкриті вікна, і покурити?

не напрягайся так бо зара припишуть шо ти поки куриш ще і спльовуєш на прохожих:90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Дим іде ВГОРУ

 

Не факт. Я живу на першому поверсі. Три вікна (кухня, зал і дитяча кімната) виходять на одну сторону будинку, а четверте вікно, точніше лоджія (спальня) - на іншу сторону. Так ось над вікном залу, з другого поверху починаються балкони (в мене немає). Сусід з другого поверху полюбляє виходити покурити на балкон. І ось часто, коли в мене відкрите вікно чи на продиху, в мене в кімнаті чути куривом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо сусід не розуміє то...

На цьому сайті за адресою можна перевірити хто отримує субсидію а також подивитися загальну суму призначеної субсидії  https://subsidii.ioc.gov.ua

Потім пишеш скаргу у відділ субсидій а ще краще - звониш на гарячу лінію за телефоном 0800502757 ,  на те скільки чоловік в тій квартирі з субсидією проживає, на що по закону обовязково мають ініціувати перевірку даного факту... як наслідок, буде зняття субсидії та можливо їх ще змусять повернути виплачені кошти за ранішесплачену державою неправомірну субсидію.

...якщо дибіли не розуміють людей то з ними тільки так.

https://www.epravda.com.ua/news/2018/10/18/641742/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, halcogen said:

https://subsidii.ioc.gov.ua  не працює

В мене працює... тільки що навіть перевірив чи теща отримує субсидію )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Alex S сказано:

Довідочку то про скад сім і вона видавала може і ії по шапочці прилетить?

Ну от, тепер маєш важіль тиску на голову осбб.;) Нехай працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Alex S said:

Де сама контора та як вона називається ?Там ще така тема є......Голову ОСББ дуже поважаю...та та сьогодні в бесіді зі мною трохи засумнівалася в правильності моіх намірів....Довідочку то про скад сім і вона видавала може і ії по шапочці прилетить? Бо казала поки нікуди не йти  вона ще раз поговорить.І живуть ці квартиранти і субсіданти не один рік...

Я надав інформацію... а вам уже головне правильно її застосувати. Як варіант, спочатку поговорити з хазяйкою квартири і поставити до відома що ви можете зробити якщо вона не утихомирить своїх жильців... Вибір за вами - або щось самому вирішувати або завжди бути "терпілою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, halcogen said:

А в мене не працює. І взагалі шестьорити це погано )))

Я ще раз перевірив, у мене з андроїда в гуглхром все працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, halcogen сказано:

Після того як дожмете їх субсидією, можна буде і в податкову заскочити, натравити і їх на хазяйку. )))

люди як втратять субсидію добрішими не стануть, швидше навпаки.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, halcogen said:

 І взагалі шестьорити це погано )))

Дивлячись коли... Ми спеціально шукали житло там де не палять та подалі від курців. Недавно у нас новий сусід вселився, почав виходити на балкон  покурити а в мене вікна навіть взимку майже завжди на провітрюванні... я сказав менеджеру будинку... більш не палить бо певно отримав офіційне попередження,  ще один раз і допобачення - шукай нове житло (весь будинок non-smoking).

Хтось може скаже що спочатку можливо потрібно було попередити персонально сусіда... ні, бо такі люди свідомо плюють на інших та порушують правила, а попередженний він був коли підписував договір оренди і ставив свій підпис там де написано що в будинку не палять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...