Перейти до змісту

Смачне домашнє вино.


Такер

Рекомендовані повідомлення

продам трохи хорошого домашнього вина з цьогорічного урожаю винограду. Натуральне та дуже смачне.Кому потрібно до свят-пишіть в приват. 1.5 л.-170 гривень

20181224_173305.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Waver сказал:

Алкоголь в пластику розчиняє в собі формальдегіди з того ж пластику...

Я його вчора розлив.іншої тари не маю. Зберігалось у скляних бутлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, lanima сказал:

солодкe сильно?

якщо ні, то візьму пляшку після пeршого

солодкумате але, як на мене, в міру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, Такер said:

Я його вчора розлив.іншої тари не маю.

Чувак, ціную твою роботу але... більш такого ніколи не роби,  бо "думаючі" люди хто береже своє здоров'я,  алкогольної продукції, нехай навіть власного екологічного виробництва але в пластиковій тарі - купувати ніколи не будуть. 

Для "алкашів" можна і в пластиковій тарі, але для них і робити будь що можна і ціна відповідна...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Waver сказал:

Чувак, ціную твою роботу але... більш такого ніколи не роби,  бо "думаючі" люди хто береже своє здоров'я,  алкогольної продукції, нехай навіть власного екологічного виробництва але в пластиковій тарі - купувати ніколи не будуть. 

Для "алкашів" можна і в пластиковій тарі, але для них і робити будь що можна і ціна відповідна...

Одного твого першого повідомлення вистачило би зповна, без психологічних проповідей. Якщо вже дуже кортіло то можна було б уникнути порівняня уже зацікавлених і тих, кому ще може бути цікаво форумчан з недумаючими алкашами.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Такер сказано:

солодкумате але, як на мене, в міру.

знач візьму)

напишіть в приват, куди під'ізати можна будe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для людини яка вино п'є корками, порівняння з алкашами видалося дужe смішним)))

мeні з закарпаття тeж в пластикових пляшках присилали..

дома пeрeлляла в скло. з цим будe аналогічно.

формальдeгідів на пeршому ж світлофорі можна стільки надихатися, що цьому вину трeба сто років в пляшці лeжати, щоб ту дозу розчинити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малося на увазі що для алкашів розливають дешеве пойло (будь що) з відповідною ціною, то там можна й в пластик, а ваш продукт під дешеве пойло та будь що зовсім не підходить але в пластику, верніше в такому шкідливому поєднанні як алкоголь та пластик. Ось тому і зробив зауваження. Але кожен почув як захотів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, lanima сказал:

для людини яка вино п'є корками, порівняння з алкашами видалося дужe смішним)))

мeні з закарпаття тeж в пластикових пляшках присилали..

дома пeрeлляла в скло. з цим будe аналогічно.

формальдeгідів на пeршому ж світлофорі можна стільки надихатися, що цьому вину трeба сто років в пляшці лeжати, щоб ту дозу розчинити

О так, вино із Закарпаття - це даа, якість не просто на висоті, а на ВИСОТІ!! :D Нічого страшного, що хімії там на пів таблиці російського вченого, а вина, звідки його привозять, вистачить напоїти пів радянськго союзу..
.. до речі, ніколи не задумувались, ЗВІДКИ може братись стільки вина? 
Звісно, закарпатське вино закарпатському різниця, все до купи змішувати не буду, але щодо хімії - зазвичай без перебільшень.
Порівняння із світлофором з формальдегідами щиро потішили (дякую), буду триматися подалі від цих підступних витворів нашої цивілізації. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Miro сказано:

О так, вино із Закарпаття - це даа, якість не просто на висоті, а на ВИСОТІ!! :D Нічого страшного, що хімії там на пів таблиці російського вченого, а вина, звідки його привозять, вистачить напоїти пів радянськго союзу..
.. до речі, ніколи не задумувались, ЗВІДКИ може братись стільки вина? 
Звісно, закарпатське вино закарпатському різниця, все до купи змішувати не буду, але щодо хімії - зазвичай без перебільшень.
Порівняння із світлофором з формальдегідами щиро потішили (дякую), буду триматися подалі від цих підступних витворів нашої цивілізації. :)

Розповідав закарпатець, що в сезон закуповує собі на рік літрів зо 200 вина. Вино сухе, цукор у вино ніхто не додає (бражку з виноградним соком не признають). Не продане чи не випите вино переганяють в чачу (як вони називають) - самогон 60-65 градусів. Виноградний смак та аромат дуже відчутні, голова не болить але сушить страшно.

Шмурдяк із хімії продають (на виїзді з Мукачево є точка) для туристів, самі вони його не п'ють.

Все з розповіді місцевого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мeні присилає людина, яка має свій виноградник. і робиться там вино тільки для своіх. 

на рахунок таблиці.. всe залeжить від дозування) 

напeвно вам нe приходилося стояти в пробці на світлофорі позаду якогось старого дизeля.. бо цe нe дужe смішнно. дихати просто нічим.  а якщо щe на газу грагуль поруч.. .

я стільки вина за всe життя нe вип'ю)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Waver сказано:

Малося на увазі що для алкашів розливають дешеве пойло (будь що) з відповідною ціною, то там можна й в пластик,

Японський магазин.Ой,я і забув ,що ви краще японців розбираєтеся в взамємодії пластика і спиртного .По секрету розкажу,що і віскі в пластикових пляшках продають,тільки тихо,а то виробники розоряться.

1501617089178466808.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Miro сказано:

О так, вино із Закарпаття - це даа, якість не просто на висоті, а на ВИСОТІ!! :D Нічого страшного, що хімії там на пів таблиці російського вченого, а вина, звідки його привозять, вистачить напоїти пів радянськго союзу..
.. до речі, ніколи не задумувались, ЗВІДКИ може братись стільки вина? 
Звісно, закарпатське вино закарпатському різниця, все до купи змішувати не буду, але щодо хімії - зазвичай без перебільшень.
Порівняння із світлофором з формальдегідами щиро потішили (дякую), буду триматися подалі від цих підступних витворів нашої цивілізації. :)

якщо Ви купуєте при дорозі то не означає що всі так роблять. дехто їдепрямо в хату і клянчить нормальне вино збочки з підвалу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, ig_rok said:

Японський магазин.Ой,я і забув ,що ви краще японців розбираєтеся в взамємодії пластика і спиртного .По секрету розкажу,що і віскі в пластикових пляшках продають,тільки тихо,а то виробники розоряться.

1501617089178466808.jpg

Якась "пальона" японська заправка чи щось типу того в неблагополучному районі. В США в неблагополучних районах теж є такі місця і теж можуть продавати будь що в пластиковій тарі... там народ взагалі ні за що не париться. Особисто бачив таке як в чорному районі так і в китайскому. А що за магазин видно по асортименту. Ще скажіть що це супермаркет в центральному районі )))

До речі, якось по дорозі до України в duty free  в літаку компанії МАУ при перельоті Нью Йорк - Київ, теж придбав Jack Daniel для тестя в подарунок - по прильоту видали в півлітровій пластиковій пляшці... ні тесть ні я такого гівна пити не змогли... віддали тещі, теща пригостила своїх подруг... казали що дуже добра крепка штука )))

А ми з дружиною тепер навіть в Українському Duty Free нічого та ніколи брати не будемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Alex S сказано:

Голова болить завжди,навіть супер віскі, коли увалиш багато і сушит сильно, та вода не допомагає.Це аксіома.

При адекватних дозах від якісного алкоголю голова не болить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як фахівець в переробці ПЕТ та виробництві пляшок скажу, що пляшка в даному випадку-не найстрашніше. Формальдегід- взагалі страшилка. При переробці ПЕТ, та й то, в аварійних режимах можливе виділення ацетальдегіду. Пляшка, виготовлена на серйозної компанії-нешкідлива. І, як правило, має допуск для контакту з харчовою (в тому числі спиртової) продукцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Waver сказано:

А що за магазин видно по асортименту. Ще скажіть що це супермаркет

Я про виробника кажу,я то в курсі,що ви краще розбираєтеся,а вони про це знають?І екологічна служба в Японії працює-для супермаркетів одні норми безпеки харчових продуктів,а для *японських заправок*-інші норми.Тіпа ,що б 2 кілометра відїхав,а там *пофіг*.І в Франції в крутих супермаркетах теж віскі в пластикових пляшках є,чого так кажу?Бо на спеціалізованому форумі по самогоноварінню проскавував ролік від одного поважного форумчанина з Франції на рахунок пластик і спиртне.Але звідки їм знати?Вони ж борду не читають...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих хто переживає то є ще 20 л. каністра, теж пластикова для харчових продуктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...