Перейти до змісту

[Архів] - Куплю GTX 1060-1070


SergLutsk

Рекомендовані повідомлення

Маю бажання придбати карту або GTX 1060 на 6Gb (3 gb не цікавить) або GTX 1070.

Бюджет для першої бачу 5к, для другої 8к.

З вимог: залишок гарантії, не майнила.

 

Розумію що другу вимогу важко перевірити і підтвердити, тому і пишу оголошення на борді, сподіваючись що одноклубники не стануть свідомо дурити один одного і "своєму" скажуть як є :)

Ну але і манібек на тести/перевірки само собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Розумію що другу вимогу важко перевірити і підтвердити, тому і пишу оголошення на борді, сподіваючись що одноклубники не стануть свідомо дурити один одного і "своєму" скажуть як є :)

Ну але і манібек на тести/перевірки само собою.

знайомий хоче продати пару карт

але після майнингу, карти з Польщі, коробка і все таке, десь рік їм,

зараз гарантієчкі шукає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rosstik сказано:

GTX 1060 6GB MSI Gaming X - 5500грн польська гарантія

Чи майнила ? Скільки гарантія ? Що мені робити з польською гарантією, раптом що ви мені повезете карту в польський магазин ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, SergLutsk сказал:

Що мені робити з польською гарантією, раптом що ви мені повезете карту в польський магазин ?

польська гарантія - це немає гарантії, ніхто тобі її возити туди не буде це факт.

 

17 часов назад, SergLutsk сказал:

Чи майнила

скажи мені хо не майнив, ти б сам не майнив якщо в 2017 році з карти від 1-2 баксів було, нашо ці питання. хочеш так щоб не майнила купи 1050 звичайну бо ТІ, ще були маньяки які і на них майнили.
П.С, і взагалі якщо крепко боїшся майнінга то купи нову і не мучся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nemec сказал:

скажи мені хо не майнив, ти б сам не майнив якщо в 2017 році з карти від 1-2 баксів було, нашо ці питання. 

Друг весною 2017го купив собі 1060ту 6Гб. До цього часу на ній ні разу не запускалій ніякі майнери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Litovets сказал:

Друг весною 2017го купив собі 1060ту 6Гб. До цього часу на ній ні разу не запускалій ніякі майнери.

значить в нього не було потреби, або можливо зі страху спалити і залишитись без гарантії (пам'ятаєте як говорили будеш майнити без гарантії залишишся), хоча це спарава кожного.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нормальний радіатор охолодження, 2 вентилі живі, кількість фаз живлення більше від референса хоча б на 1, нормальні кондюки і пам'ять охолоджується, то пофіг, що майнила.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Ukrainec сказал:

Якщо нормальний радіатор охолодження, 2 вентилі живі, кількість фаз живлення більше від референса хоча б на 1, нормальні кондюки і пам'ять охолоджується, то пофіг, що майнила.

А хіба не важливо в яких умовах майнила (температура в приміщенні) і скільки часу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Litovets сказано:

А хіба не важливо в яких умовах майнила (температура в приміщенні) і скільки часу?

Ці фактори при покупці тобі будуть невідомі. Якщо купуєш в нас відяшку на "бляхах" то ймовірність, що вона майнила 95%. Тому якщо морально згідний піти на такий крок, то краще вибрати щось понадійніше. Купував колись собі гігу 5850 ультра дюрайбл після кінця криптобуму 2011, то після 5 років експлуатації так і ніц їй не сталося, продалася і впевнений, що досі працює. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Litovets сказано:

А хіба не важливо в яких умовах майнила (температура в приміщенні) і скільки часу?

рівно так само як і в яких умовах геймила 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, case_l сказано:

рівно так само як і в яких умовах геймила 

геймінг може бути і  більш нещадний, оскільки зазвичай ніхто не париться з чистостою компа\карти і навантаження "рвані"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Deemon сказано:

геймінг може бути і  більш нещадний, оскільки зазвичай ніхто не париться з чистостою компа\карти і навантаження "рвані"...

Крім рваних навантажень, рядові геймери не паряться моніторингом температур і енергоспоживання,  тільки коли вже стає запізно. Та і розгон карт придумали ще до майнингу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майнінг шкідливий тільки для "рядових" геймерів, які повинні переплачувати за залізо. А так, якщо відеокарта "майнила" такий самий час як інша - "гралася" - можливо, краще взяти майнінгову. Але кулери замінити обов'язково.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Deemon сказал:

ще чучуть і будуть на вагу продаватись :)

screenshot-1519.jpg

Ну якщо так і далі підуть справи то майнери в черзі будуть стояти щоб здати "кірку".

Але може то просто "присідання" перед "стрибком".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus GeForce GTX 1060 Dual 6GB GDDR5

Не майнила. Гарантії не маю, бо дісталася даром. Є коробка.

5 700 грн. (торг)

нуль66 965 95 вісім дев'ять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.11.2018 в 09:15, nemec сказал:

польська гарантія - це немає гарантії, ніхто тобі її возити туди не буде це факт.

 

скажи мені хо не майнив, ти б сам не майнив якщо в 2017 році з карти від 1-2 баксів було, нашо ці питання. хочеш так щоб не майнила купи 1050 звичайну бо ТІ, ще були маньяки які і на них майнили.
П.С, і взагалі якщо крепко боїшся майнінга то купи нову і не мучся.

я не майнив ніколи. хоча деколи задумувався про ту дурню. 1-2 бакси з карти це з врахуванням оплати за електроенергію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...