Перейти до змісту

Xiaomi Mi Box 3


Рекомендовані повідомлення

Цікавить досвід використання цієї приставки а саме чи є проблеми з wifi і тормозами відео. Читав багато коментів про це негативних, цікавить чи в когось є дана приставка і чи норм працює. Також можливо можете порадити якусь приставку в такому ціновому діапазоні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь приблизно 3 місяці, всі оновлення системи встановлені, нарікань немає, з відео тормозів не було, все залежить від джерела відео,  встановлено HD Video Box - все відео відтворюється в максимальній якості (full hd) без проблем, сервіси типу мігого, світ тв і тд. відтворюють всі канали, включаючи full hd. Про "проблеми з wifi" - основна проблема - слабо тяне сигнал сама приставка, необхідно максимально близько тримати роутер... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yurik85 сказано:

Про "проблеми з wifi" - основна проблема - слабо тяне сигнал сама приставка,

Схоже це їх спільна риса і проблема практично всіх боксів, принаймні в ціновій категорії до 50-60 зелених. Найбільш надійне "лікування" - це звичайно прокласти кабель від роутера. При неможливості - деякі кулібіни приточують до них більш солідні антени, що завалялись в господарстві. Але тут вже треба трохи прямі руки, але реально допомагає ! Ну і найменш дієвий спосіб це міняють прошивки, граються, декому допомагає, але далеко не завжди, і точно не на весь пропускний канал роутера, якщо доб'ються на приставці стабільних 10-15 мбіт то вже можна радіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблем із сигналом не помічав. Хіба може якщо зі стороннього ресурсу дивитись щось "важке". Роутер стоїть за стіною (тариф 10МБ) - проблем не було жодних, 4к ютуб витягує, сторонні iptv плейлисти - hd/fhd.

Зате маю проблеми з пультом. Ставлю нові duracell - вистачає на тиждень-два, далі не хоче "просинатись" приставка.

Прийдеться, напевно, будити телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Oggy сказал:

Проблем із сигналом не помічав. Хіба може якщо зі стороннього ресурсу дивитись щось "важке". Роутер стоїть за стіною (тариф 10МБ) - проблем не було жодних, 4к ютуб витягує, сторонні iptv плейлисти - hd/fhd.

Зате маю проблеми з пультом. Ставлю нові duracell - вистачає на тиждень-два, далі не хоче "просинатись" приставка.

Прийдеться, напевно, будити телефоном.

В мене дуже гарно просиналась приставка від безпровідної мишки, але в мене не МіБокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Oggy сказано:

Проблем із сигналом не помічав. Хіба може якщо зі стороннього ресурсу дивитись щось "важке". Роутер стоїть за стіною (тариф 10МБ) - проблем не було жодних, 4к ютуб витягує, сторонні iptv плейлисти - hd/fhd.

Зате маю проблеми з пультом. Ставлю нові duracell - вистачає на тиждень-два, далі не хоче "просинатись" приставка.

Прийдеться, напевно, будити телефоном.

Стоять звичайні вже 3 місяці, приставка "просинається" після 2-3 кліків на пульті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.10.2018 в 19:04, zverexe сказал:

Цікавить досвід використання цієї приставки а саме чи є проблеми з wifi і тормозами відео. Читав багато коментів про це негативних, цікавить чи в когось є дана приставка і чи норм працює. Також можливо можете порадити якусь приставку в такому ціновому діапазоні?

Ніколи не розумів цих чудо девайсів, хоча в свій час також повівся, купіть міні пк і буде вам счастя, треба андроід нема проблем ставиться андроід і працює чудово плюс в вас є можливість апгрейду. я юзав таку плату, це просто ракета на андроїді 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто б то допоміг розібратися в тих Мі Боксах. На Алі підбираю, а їх виявляється є багато конфігурацій. Ай нід хелп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

А хто б то допоміг розібратися в тих Мі Боксах. На Алі підбираю, а їх виявляється є багато конфігурацій. Ай нід хелп.

Все просто: з третьої серії - лише "MDZ-16-AB". Це єдиний не порізаний у функціоналі інтернаціональний варіант без китайського сміття та зі знанням рідної нам мови.

Користуюся (точніше мої діти) вже більше року.

 

Але зараз я б брав уже Xiaomi Mi Box S - міжнародна версія Mi Box 4. Покращення не глобальні, але вони є. Ціна орієнтовно та ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.10.2018 в 14:12, MaestroA сказал:

Але зараз я б брав уже Xiaomi Mi Box S - міжнародна версія Mi Box 4. Покращення не глобальні, але вони є. Ціна орієнтовно та ж.

А чим воно краще, бо я крім кнопки нетфлікс на пульті нічого не помітив? Та й та кнопка в нас не потрібна, хто тим нетфліксом користуватися буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

А чим воно краще, бо я крім кнопки нетфлікс на пульті нічого не помітив? Та й та кнопка в нас не потрібна, хто тим нетфліксом користуватися буде.

Одразу наголошую: інформація по "S" та "4" з інтернету. Їх не юзав.

1. Менша в розмірах 95,25x95,25x16,7 (проти 101х101х20). Несуттєво, але може бути важливим при бажанні розмістити за ТВ на стіні.

2. Підтримка 4K HDR.

3. Android TV 8.1 (з коробки) проти 8.0 (крайній апдейт, з коробки - 6.0).

4. Bluetooth 4.2 проти 4.0 (до речі, в Mi Box 4 - Bluetooth 4.1, тобто Mi Box S не є його локалізованою копією).

 

Ще цікава ситуація з Wi-Fi  модулем:

  • Mi Box 3 - 802.11a/b/g/n/ac (2,4/5 ГГц)
  • Mi Box 4 - 802.11a/b/g/n (2,4 ГГц)
  • Mi Box S - 802.11a/b/g/n/ac (2,4/5 ГГц)

Можливо, в Китаї обмеження на частоту 5 ГГц...

 

9 годин тому, nickel сказано:

Щойно вичитав, що там немає виходу av. Це правда?.

Звісно що не має. В обох тільки HDMI.

AV - це ж ще минуле тисячоліття. Лише через приблуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить Мі бокс мені не підходить через відсутність АВ виходу. Продовжую підбирати тв бокс, але вже у цій темі. Хто має, що порадити - приєднуйтесь. Взагалі-то в мене зо п'ять приставок було, усі з АВ, це перша, яка мені не підійшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

купив мі бокс s. Задоволений покупокю, все літає і сигнал інтернету не обривається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zverexe сказал:

купив мі бокс s. Задоволений покупокю, все літає і сигнал інтернету не обривається

А я взяв собі T95Z Max 3/32 Гб . Також задоволений і вже відмовився від кабельного від Волі за 100 грн в місяць, з лютого 120.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.10.2018 в 22:55, nikblack сказал:

треба андроід нема проблем ставиться андроід

 

як.? Phoenix?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nick85 сказал:

як.? Phoenix?

Вам що інструкцію скинути чи що, не зовсім зрозумів питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, nikblack сказал:

Вам що інструкцію скинути чи що, не зовсім зрозумів питання

я просто ставив android.iso на ноут. не дуже воно добре працювало. може на вашому міні ПК добре йде. а під ноути він не заточений. хоча на сьогодні не знаю. може щось змінилось. якщо є ссилка на інструкцію то скиньте. буде вільний час - попробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nick85 сказал:

я просто ставив android.iso на ноут. не дуже воно добре працювало. може на вашому міні ПК добре йде. а під ноути він не заточений. хоча на сьогодні не знаю. може щось змінилось. якщо є ссилка на інструкцію то скиньте. буде вільний час - попробую.

Тут не все так просто, потрібно підберати під ноут чи п.к о.с тому скидати вам під те про що я не знаю я не буду.

Дивіться щоб під ваш ноут були всі потрібні драйвери, і читайте перед тим як встановлювати "про костилі" якщо вони є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

@zverexe як використання приставки? як враження після місяців використання? 

ти брав таку модель - Global Version Xiaomi Mi TV Box S 4K         (Model:M19E (MDZ-22-AB)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saddy брав не собі але користувався нею місяць, після цього собі хочу купувати. Приставка просто супер, лагів немає, користувався нетфліксом і hdvideobox, все сподобалось! Брав цю https://allo.ua/ru/products/mediapleery/xiaomi-mi-box-s.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора знайомому шукав на Алі. 60,21$ (1683 грн.).

https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-mi-S-4-Cortex-A53-64/32954154828.html

Суттєва різни я з Алло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від серпня минулого року активно використовую mi box 3. Роутер tp-link 471, з однією антеною. Відстань від роутера до приставки метра 2,5 без прямої видимості. в 99% не мав проблем з відео. Налаштував  KODI, HD video box. Дуже файна штука. Можна транслювати з телефона фото\відео, ютуб. Брав в Алло, бо ціную гарантію на невідомі мені пристрої))) Дуже хороша штука для модернізації телевізора

З останнього що трапилося - оновився коді і перестало нормально працювати телебачення. Додатки коді просто відвалюються ( так само і в телефоні).

Можливо хтось тикне яку програмульку встановити для телебачення? цікавить стандартний пакет Т2, не більше. Буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

привіт. чи можна на MiBox S поставити та зробити підписку на мегого (цікавить онлайн тв)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Saddy сказал:

привіт. чи можна на MiBox S поставити та зробити підписку на мегого (цікавить онлайн тв)?

А що заставляє сумніватися? В мене не мібокс, а T95Z. ТВ дивлюся через Мегого без проблем. Думаю з мібоксом проблем також не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...