Перейти до змісту

Xiaomi Mi Box 3


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Saddy сказано:

привіт. чи можна на MiBox S поставити та зробити підписку на мегого (цікавить онлайн тв)?

 Пишіть в ПМ. Допоможу Вам підключити любу підписку Мегого в рази дешевше номінальної вартості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от думаю яку приставку взяти, в тв немає hdmi, та і пишуть про відвали вайфай в mi box....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, arrival22 сказал:

 Пишіть в ПМ. Допоможу Вам підключити любу підписку Мегого в рази дешевше номінальної вартості.

Дякую, але приставку ще не купив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Saddy сказано:

Та от думаю яку приставку взяти, в тв немає hdmi, та і пишуть про відвали вайфай в mi box....

 Без HDMI вибір нажаль суттєво звужується. Mi Box знайомі мають, нічого про відвали не розказували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав пів року тому уцінку з брейна якогось китайчика alphacore. 1/8 Да, слабенька, спочатку аж тірало зі злості. Але після відключення гугловщини і ручного підналаштування користуюсь без проблем і радий що взяв(470грн)) Але вже для якогось серфінгу в браузері, ігор вже не годиться. А мегого, ютуб вансед(без надоїдливої реклами), hd videobox працюють без жодних нарікань. Віфі метрів за 5 через стіну не обриває. Навіть жінка тижня за 2 звикла) 

Зараз навіть уявити не можу як би з т2 без любої приставки... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

Та от думаю яку приставку взяти, в тв немає hdmi, та і пишуть про відвали вайфай в mi box....

Бери T95Z Max 3/32гб. Брав в цього продавця в листопаді минулого року, коштувала 61$, по акції вийшла за 55, зараз подешевшали. Є вихід АВ, тобто можна підключати до ТВ без HDMI. В мене тюльпани збоку, то щоб малий не пообривав втикнув черех перехідник в СКАРТ ззаду телевізора. Пультом можна керувати приставкою і ТВ, спеціальними програмованими кнопками (вкл/викл ТВ, звук +/-, вимкнути звук і вибір входу). Пульт від телевізора ще ні разу не брав до рук. Два пульти мене вбивали, коли юзав попередні приставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Є вихід АВ, тобто можна підключати до ТВ без HDMI

кабель АВ в комплекті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Saddy сказал:

кабель АВ в комплекті?

Ні. Комплект:

-1х T95Z MAX tv Box

-1x пульт дистанционного управления

-1x Питание

-1x Кабель HDMI

-1x Руководство пользователя

 

Кабель і перехідник СКАРТ залишилися від попередніх приставок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не реклама

поставив і налаштував вже не одну таку приставку

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/smart-tv-box-mars-t96-4k-IDFjRTl.html

але бажанно докупити таку фігню бо рідний пуль гавно

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/air-mouse-pult-c120-s-giroskopom-klaviatura-mysh-android-smart-s120-IDDwrvK.html

і того за 880 гривень досить пристойна штука виходить

ще таку срань ставив теж сподобалась

https://www.olx.ua/obyavlenie/besprovodnaya-klaviatura-dlya-android-windows-rus-ang-s-podsvetkoy-IDF7Wq4.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 04.09.2019 в 21:46, nickel сказал:

Бери T95Z Max 3/32гб. Брав в цього продавця в листопаді минулого року

як з температурою? не гріється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Saddy сказал:

як з температурою? не гріється?

Ні. Місяцями працює без перезагрузки, не підвисає. За весь час лише декілька разів перегружав через якісь глюки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.09.2019 at 21:46, nickel сказано:

Бери T95Z Max 

Все добре в цій приставці, але було б ще круче якби мала вже юсб 3.0 а не 2.0. Все таки з сучасними розмірами фільмів 4К та розмірами флешок то цей параметр був би не зайвим. А так все інше клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можливо хтось користувався H96 Max чи ще щось схоже,дуже великій вибір є таких приставок.Цікавить сама проста 16г на 2 озу,для МЕГОГО і YouTube,як у них з wi-fi справи та взагалі.Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, spqr сказано:

Можливо хтось користувався H96 Max чи ще щось схоже

Гадаю краще пошукайте тему з ними на 4пда, там на порядок більше користувачів і відповідно оцінок якості девайса. Знову ж таки модифікацій існує дуже багато.

А якщо коротко, то більшість бюджетних девайсів (до60$) мають не надто надійний прийом вайфай, і якщо хочете мати точнішу інформацію, тоді спочатку доведеться визначитись з точною модифікацією, тоді знайти її на 4пда, і перечитати там 25 сторінок відгуків, і лише тоді отримаєш якусь більш-менш середню оцінку якості прийому. Бо часто навіть з одним і тим же девайсом один користувач пише що все гуд з вай-фаєм, все літає, а інший на тій же сторінці пише що ледве 10% швидкості прийому витягує. :)

Але в одному сходяться всі одноголосно - якщо хочете спокою, краще придумайте як кинути кабель :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, SergLutsk сказал:

Гадаю краще пошукайте тему з ними на 4пда, там на порядок більше користувачів і відповідно оцінок якості девайса. Знову ж таки модифікацій існує дуже багато.

А якщо коротко, то більшість бюджетних девайсів (до60$) мають не надто надійний прийом вайфай, і якщо хочете мати точнішу інформацію, тоді спочатку доведеться визначитись з точною модифікацією, тоді знайти її на 4пда, і перечитати там 25 сторінок відгуків, і лише тоді отримаєш якусь більш-менш середню оцінку якості прийому. Бо часто навіть з одним і тим же девайсом один користувач пише що все гуд з вай-фаєм, все літає, а інший на тій же сторінці пише що ледве 10% швидкості прийому витягує. :)

Але в одному сходяться всі одноголосно - якщо хочете спокою, краще придумайте як кинути кабель :)

 

Я вже їх з десяток поміняв, але в жодної не було проблем з вайфаєм. Жодну через кабель не під'єднував. Правда в мене і роутер і приставка в одній кімнаті стоять. Частіше трапляється проблема з перегрівом. Одна й та сама модель в різних продавців може бути в одного з охолодженням (металева пластина), а в іншого - без. Я колись з однією помучився, навіть від відеокарти радіатор приклеїв і не допомагало. Але це була єдина проблемна приставка з того десятка, яким користувався. Якщо не гонитися за розміром і не брати "свистків", які прямо в гніздо HDMI вставляються, то в основному проблем ніяких не виникає. Хоча брав одного свистка в металевому корпусі знайомому, то він не жалівся. Але до покупки треба дійсно покурити 4ПДА, щоб не взяти проблемну від народження приставку.

В мене зараз така:

В 04.09.2019 в 21:46, nickel сказал:

T95Z Max 3/32гб. Брав в цього продавця в листопаді минулого року, коштувала 61$, по акції вийшла за 55, зараз подешевшали. Є вихід АВ, тобто можна підключати до ТВ без HDMI. В мене тюльпани збоку, то щоб малий не пообривав втикнув черех перехідник в СКАРТ ззаду телевізора. Пультом можна керувати приставкою і ТВ, спеціальними програмованими кнопками (вкл/викл ТВ, звук +/-, вимкнути звук і вибір входу). Пульт від телевізора ще ні разу не брав до рук. Два пульти мене вбивали, коли юзав попередні приставки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в світлі блокування сигналів супутників, цікавить досвід використання iptv через приставку. Хто і що юзає? Чи нормально функціонує? Чи стабільний сигнал при 100мб і хорошому сигналі(чи не тормозить відео)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, zverexe сказал:

в світлі блокування сигналів супутників, цікавить досвід використання iptv через приставку. Хто і що юзає? Чи нормально функціонує? Чи стабільний сигнал при 100мб і хорошому сигналі(чи не тормозить відео)?

Халявні списки можуть тормозити, а "в світлі блокування сигналів супутників", кількість користувачів зросте і тормоза стануть частішими і сильнішими. Я дивлюся ІПТВ, лише коли заглючить Мегого, халявне ІПТВ як резервний канал поки влаштовує, що буде далі не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, spqr сказал:

Можливо хтось користувався H96 Max чи ще щось схоже,дуже великій вибір є таких приставок.Цікавить сама проста 16г на 2 озу,для МЕГОГО і YouTube,як у них з wi-fi справи та взагалі.Буду вдячний.

Здається після цієї новини, вбудована в приставку програма Ютуб перестала працювати, але попросила оновитися. Оновлення стало як нова програма і навігація в ньому пультом відверто хрінова. Для мишки, можливо, нормальна, але пульта майже не слухається. Стара програма керувалася з пульта, мишку, за рік користування приставкою, навіть не вмикав.

В Мегого є декілька додатків в Плеймаркеті. Для приставок використовую "Мегого для медиаплееров", він добре керується з пульта, але має дещо обмежений функціонал в порівнянні з іншим додатком Мегого: немає запису ТВ, для перегляду в зручний час, немає оффлайн перегляду фільмів, можливо ще щось, не вникав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...