Перейти до змісту

"Анатомічний театр" для дітей, чи "заберіть дітей від екрану!"


jack74

Рекомендовані повідомлення

Я навіть не знаю, що тут толерантно написати про таке "мистецтво", бо мені на язик лізе лише одне слово - "П...Ц!"

Може задумка і непогана, вирішили обіграти людську сутність, але подача! Ще й типу для дітей! Я б не повів свою дитину на таке жахіття, щоб воно потім свого тіла бридилася

Короче, дивіться самі, але, як кажуть, "дітей та психологічно легко-вразливих краще забрати від екрану"

Спойлер

 

 

Це "мистецтво" витворили в Австралії, ось їхній сайт, ну і яндексопереклад "пояснення" творців цього бридоття:

Цитувати

Всі народжуються 
Всі плачуть 
Всі паскудять 
Всі вмирають 

Кожна людина-гігантська 26,5-метрова людська лялька з зчленованими, відокремлюваними та інтерактивними частинами тіла і органами. Амбітна за масштабами і тематики, вона є найбільшою людською маріонеткою на планеті і являє собою невід'ємну людяність кожного.

Всі будують експериментально; це неймовірно, настільки великий і складний, але без високотехнологічного дизайну. Своє творіння звірюка: грубо: handmade. Всі люди різної статі і расового походження. Кожна людина-не просто маріонетка, а безліч незалежних, блукаючих частин і органів людського тіла; всі вони-персонажі своєї власної епічної історії про людському існуванні.

Все, досвід, це 90-хвилинне шоу. Всі лягають в приміщенні в театрах, на відкритому повітрі в парках і у відкритих громадських місцях. У спокої все сплять, дихають і ворушаться. Все це захоплюючий досвід. Аудиторія може погуляти навколо, сидіти далі, лежати проти, отримувати всередину, і притискатися до кожного і всіх своїх найкрасивіших частин тіла. Гігантська людська лялька видно на 360 градусів.

Шматок починається зі смерті гігантської людської маріонетки через цеглу, кинутий в голову кожного. Голова тріскається, і її мозок сочиться. Кожен спостерігає, як його життя спалахує перед його очима, від народження до життя і, в кінцевому рахунку, смерті. Все тепер незалежні частини тіла і органи виконують подорож своїх етапів життя. Все в 4-х діях: всі народжуються, всі плачуть, всі паскудять, всі вмирають.

Людські виконавці грають глядачів або перехожих, які виявляються перенесеними, а потім викинутими з мозку всіх. Кожен складається з: рота, очей, Пу, ноги, вуха, носа, мозку, легень, дитина, пеніс, піхву, дупа, шкіра, серце, руки, кишки, молочної залози і волосся. І з гостями, свинею і цеглою

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Дякую, посміявся :0016:

ну то ж відсип поясни і мені, може й я посмієюся, бо я там нічого смішного не роздивився 

 

5 хвилин тому, Віталій СК сказано:

І де ви таке знаходите?

ФБ підсунув "почитати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. Яндекс досі і шукає краще, і подає зручніше, і перекладає "людськіше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.10.2018 в 14:02, jack74 сказал:

ну то ж відсип поясни і мені, може й я посмієюся, бо я там нічого смішного не роздивився

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, де ж мені, такому вузьколобому, зрозуміти такі широкі речі :) Ок, лишу це тобі ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...