Перейти до змісту

Продам ракетку для настільного тенісу Hanoi


Westsider

Рекомендовані повідомлення

Продам нову в'єтнамську ракетку Hanoi для настільного тенісу. Ні разу не використовувалась. З однієї сторони здерся напис. Все інше в ідеальному стані. Ціна - 1100 грн. 

099-520-81-52. Можна у вайбер.

20180829_171209.jpg

20180829_171231.jpg

20180829_171216.jpg

20180829_171255.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго  дня, я, звісно, вибачаюсь.  Час від часу граю в теніс в дворі.  Від спорту далекий, скажіть,  будь ласка, чим вона краща від ракетки за 100 грн базарної ? Бачу оголошення деколи, по 400-500 грн,  таку дорогу вперше.  От поясніть мені, за що такі гроші? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю: це оригінальна професійна ракетка, зроблена у В'єтнамі з п'ятишарової фанери (береза) . Деревина підібрана спеціально для цього виду спорту, а не як в 100 гривневих з старого шкафа. Це робить її вагу оптимальною для гри. Резинові вставки не рвуться при правильному використанні, хіба якщо дерти вилкою, на відміну від тих 100 гривневих. Сама резина дуже якісна, що дозволяє правильно підкручувати м'яч, контролювати силу удару і тд. Є дуже багато нюансів і їх зрозуміють лише ті, хто більш професійно займається тенісом. Нічого особистого :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, деякі професійні ракетки теперішнього покоління коштують в 4-5 разів більше. Бачив нещодавно одну на акції за 3600 грн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій двоюрідний брат (на три роки молодший за мене) майстер спорту по настільному тенісу (став ним в 14 років в 1992му році), дворазовий чемпіон України, призер міжнародних змагань...Так ось, я пам'ятаю, як я з ним грав в кінці 80х, на початку 90х років... Я добре тоді грав (був король двора по тенісу :D), в 90му році, коли поступив в морєходку в Одесі, на першому ж курсі став чемпіоном училища (а це, на хвилиночку, чотири курса, 600 чоловік)... Так от грав я тоді зі своїм молодшим братом...на своєму рідному залізному дворовому столі, звичайними ракетками (не 100 гривневими, звичайно, як зараз, кращими, м'якими, бо я тоді теж мав непогані ракетки) я в нього навіть вигравав більшість партій...Але варто було нам піти на Пластмасовий завод на справжні тенісні столи (саме там завжди тренувався брат) і брат взяв свою улюблену круту ракетку (а вона була зроблена з використанням цінних пород дерева, включно з червоним деревом, накладки (резинки) були фірми Butterfly серії Sriver по 75$ кожна, на той час це взагалі був космос...батько в нього теж був мастером по тенісу, тому не шкодував на теніс для сина) і був я бідний....він мене як почав по білим лініям ганяти, я був в легкому шоці...зіграли з партій 10...з п'яти очок я не вийшов в жодній партії. Був в нього на той час другий дорослий розряд. Отак. 

P.S. До речі, в той час, брат мені подарував свою другорядну тренувальну ракетку, саме таку, яка продається в цій темі....Ханой.  Саме з нею я став чемпіоном училища. Ностальджи :rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Westsider сказал:

До речі, деякі професійні ракетки теперішнього покоління коштують в 4-5 разів більше. Бачив нещодавно одну на акції за 3600 грн. :)

 

А саму тільки основу без накладок за 10к грн не хочеш? :D

https://ligasporta.com.ua/shop/product/osnovanie-dlia-raketki-butterfly-jun-mizutani-super-zlc-off/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MACCEN сказал:

мда, колись грали навіть дощечкою бо ракеток на всіх не хватало :)

 

Нуууу, кожному своє. Це свій маленький світ. Це як сказати заядлому рибаку, наприклад, який їздить на змагання, що ми колись рибку на палочку з ниткою намагалися ловити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

мда, колись грали навіть дощечкою бо ракеток на всіх не хватало :)

особливо як вертушку да?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Pavelix сказал:

особливо як вертушку да?))

ага, прикольні були часи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Юріч сказано:

Мій двоюрідний брат (на три роки молодший за мене) майстер спорту по настільному тенісу (став ним в 14 років в 1992му році)

(Продовжу про ностальгію.) Нагадало математику так з класу третього. Не вистачає лише в кінці "Скільки мені зараз років?" :0043:

 

Дороговизна професійного інвентарю мене ні краплі не дивує. Для прикладу, ще років 15 тому бачив в якомусь профільному журналі перукарські ножиці (на вигляд звичайнісінькі) за 900 доларів чи євро.

 

Якщо раптом хтось надумає зробити чемпіонат борди з настільного тенісу - я в списку! :_35:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MaestroA сказал:

Якщо раптом хтось надумає зробити чемпіонат борди з настільного тенісу - я в списку! 

+1

але ракетки не маю(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec Навіть по поганому фото видно, що там вже "лиса" резина, тому перед тим як закидати свій опт, перевіряй якість тих ракеток і цієї. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Шикарна ракетка...  була в мне така. Починав "пупирчатою" радянською, важкою як ломака)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...