Перейти до змісту

Планую відпочинок з наметом на Світязі, маю питання до тих, хто з досвідом


lorka

Рекомендовані повідомлення

Хочу влаштувати дітям "дикий" відпочинок на днів 3-5 в наметі - на оз. Світязь чи якомусь іншому із Шацьких озер. Проблема полягає в тому, що ми не на машині, а діти ще не надто дорослі для великих піших переходів з рюкзаками (10 р.), отже, шукаю таке місце, куди б можна було доїхати рейсовим автобусом (1-2 км пройтись максимум) і був би доступ до хоча б мінімальної інфраструктури - магазин, там, можливо кафе. Коротше, не надто дике та безлюдне :) 

Підкажіть, хто знає ті місця, де там можна зупинитися? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, lorka сказал:

Хочу влаштувати дітям "дикий" відпочинок на днів 3-5 в наметі - на оз. Світязь чи якомусь іншому із Шацьких озер. Проблема полягає в тому, що ми не на машині, а діти ще не надто дорослі для великих піших переходів з рюкзаками (10 р.), отже, шукаю таке місце, куди б можна було доїхати рейсовим автобусом (1-2 км пройтись максимум) і був би доступ до хоча б мінімальної інфраструктури - магазин, там, можливо кафе. Коротше, не надто дике та безлюдне :) 

Підкажіть, хто знає ті місця, де там можна зупинитися? 

Я б на Хрінники махнув. Ночував з малим в палатці там, коли малому 1,5 роки було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, lorka сказал:

О, Хрінники теж варіант. Але хотілося все ж на Шацькі. 

Там нічим не гірше, а автобусна зупинка поруч з наметовим містечком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді Згорани, велике або мале велике понад дорогою, мале десь 1-2 км в лісі

image.png 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был 2 недели назад с малым (7лет)на малом згоранском, супер.Песочек, канадский сомик клюёт как дурной , на резинку правда:rolleyes:.Местные рассказывали карп есть, у меня ни одной поклёвки не было.Туалеты более менее приличные.Могу дать номер телефона у кого лодка есть 100 грн на три дня платил.Лучше ехать в пятницу , занять стратегические места;).З дровами напряги , через дорогу в другой лес идти нужно.

До кафе/магазина  пешочком около 2ух км.

 

0-02-05-35b316d87cd63edf9c0ee3902036f7695adb8b75b382fd6820c42e77a9471838_197bd4eb.jpg

0-02-05-9bfc69a1d45e7f142b4de801cd6e2057bcd37c3e6b453bae17da36206828dfb4_db00c7c0.jpg

0-02-05-6023a3aabd36ef9ec4507b03f1f3f97876ce63f8edb7f25c4b1d6f535caff9b4_caf33767.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте що пишу у вашій темі.

Теж цікавлять місця де можна поставити на ніч палатку, щоб не вигнали.

Планується на турбазі - тій що за автобусною зупинкою, але не знаємо чи можна там залишатись на ніч.

Бо на основному пляжі постійний шум.

Може ще десь є спокійні місця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив мале згоранське. Вище вже все розписано, класне озеро. Якщо впирається тупо в Світязь то раджу Пульмо, від рейсового автобуса 2 км  десь до наметового містечка. Чим мені там подобається що багато сімейних з дітьми, немає пяних криків і шуму, мені там дуже подобається. В самому наметовому містечку є типу літнє кафе, пиво цукерки горішки і тд. Часом приїздить машина з морозивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось в цьому районі бачив ніби ставили собі палатки. В день людно але і в безлюдному місці теж не дуже зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, host1303 сказано:

@LSD ви про це місце?

1147394477_.thumb.png.7d76f9ced04128ea581e6a081ac55f6b.png

Якщо про це - там гарно, правда, коли відпочивали там в приватному секторі кількома роками раніше, палаток ми там не бачили. Але магазин, навіть декілька, там поблизу є. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за поради. Мале Згоранське мені і правда сподобалось, рибалка - немаленький аргумент)) Втім, Пульмо теж має свої переваги, буду думати, поки ще маю час.

PS: Тема і справді буде корисною для любителів дикиго відпочинку з наметами. Коли з'їздимо, спробую розповісти про наш досвід, плюси і мінуси, нюанси, які знайшлися в процесі. Ну й як маєте бажання, викладайте свої огляди подібних місць, діліться корисним досвідом ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Polehan сказано:

Я б радив мале згоранське. Вище вже все розписано, класне озеро. Якщо впирається тупо в Світязь то раджу Пульмо, від рейсового автобуса 2 км  десь до наметового містечка. Чим мені там подобається що багато сімейних з дітьми, немає пяних криків і шуму, мені там дуже подобається. В самому наметовому містечку є типу літнє кафе, пиво цукерки горішки і тд. Часом приїздить машина з морозивом.

А де саме те наметове містечко знаходиться? Якщо можна, на карті, або хоча б зупинку, на якій виходити треба. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.07.2018 at 13:38, host1303 сказано:

Вибачайте що пишу у вашій темі.

Теж цікавлять місця де можна поставити на ніч палатку, щоб не вигнали.

Планується на турбазі - тій що за автобусною зупинкою, але не знаємо чи можна там залишатись на ніч.

Бо на основному пляжі постійний шум.

Може ще десь є спокійні місця?

перед Турбазою є наметове містечко Незабудка. Там за невелику плату можна зажити) 

 

також за посиланням можна глянути інші місця

https://restlib.com.ua/uk/novosti/nametovi-mistechka-na-shackyh-ozerah

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, lilechka сказано:

наметове містечко Незабудка

Не зовсім зрозумів, це свою палатку треба мати і платити за її розміщення, чи палатки вже стоять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабудка це хардкор, музика 24/7 з кожного авто де витримує акум, "заїзд з обмивоном" в 03 ночі і тд і тп.

Якщо хочеться саме відпочити - не найспокійніший кемп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Deemon сказал:

Незабудка це хардкор, музика 24/7 з кожного авто де витримує акум, "заїзд з обмивоном" в 03 ночі і тд і тп.

Якщо хочеться саме відпочити - не найспокійніший кемп :)

А п'яні оргії є? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Deemon сказано:

Незабудка це хардкор, музика 24/7 з кожного авто де витримує акум, "заїзд з обмивоном" в 03 ночі і тд і тп.

Якщо хочеться саме відпочити - не найспокійніший кемп :)

Ого, дякую за попередження. Такий варіант нам не підходить. Навіть якщо там нема п'яних оргій :) Нам потрібні притомні і адекватні сусіди, з якими можна як мінімум порозумітись, в ідеалі - з якими буде цікаво спілкуватись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочете спокійно - озеро Соминець. Маленьке, людей майже нема, до Гряди 10 хв пішки. З мінусів - вбиральня в лісі ну і комарі, звичайно. Ще є наметове містечко на оз. Пісочне біля бази Медик. Бесідки,  туалети, платне. до озера трохи йтиsomynec.thumb.png.ec610854d1e96f7d6145b59b447a7b81.pngpisochne.thumb.png.10d5dbb9f4c50c75407469b63cd42273.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 10 років поспіль відпочиваю в Пульмо з наметами,місце бомба,маршрутка часто заїджае прямо на кемпінг,в нього відстой пів дня,тож водій теж любить пореклаксувати,іхати краще вівторок-четверг щоб зайняти більш мальовниче місце,далеко в ліс лізти не стоіть,там туалети і трохі попахівает,комарів майже  немає. https://www.google.com/maps/place/Pulʹmo+Na+Svityazi/@51.5018259,23.7890487,2054m/data=!3m1!1e3!4m19!1m13!4m12!1m6!1m2!1s0x40d4ce7976bee27b:0x1d3e315c9ebba01c!2z0JvRg9C60YzRj9C90L7QstGB0LrQsNGPLCDQmtC40LXQsiwg0LPQvtGA0L7QtCDQmtC40LXQsiwg0KPQutGA0LDQuNC90LA!2m2!1d30.4818027!2d50.462417!1m3!2m2!1d30.4965838!2d50.4593526!3e2!3m4!1s0x4723e5b494070605:0x16dd55c006fe762c!8m2!3d51.5005458!4d23.7940492?hl=ru-RU

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...