Перейти до змісту

Продам компактний системник Lenovo ThinkCentre DDR3 М58 USFF


Рекомендовані повідомлення

Lenovo ThinkCentre M58 USFF

Процесор - DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz (9 x 333)

Оперативка - Kingston 4 ГБ DDR3-1333 (2+2)

Вінчестер - Seagate ST3160815AS (160 ГБ, 7200 RPM, SATA-II)
1700 грн

Спойлер


1373732781_LenovoThinkCentreDDR358USFF.thumb.jpg.b634286a7a862aba8f69844e60419d34.jpg302393095_LenovoThinkCentreDDR358USFF_2.thumb.jpg.d30265b3ebfaae25a607cc4649e03ec6.jpg

430846366_8_1000x700_lenovo-thinkcentre-m58-sff-usff-ddr3-tsna-super-.thumb.jpg.7a6f643de64b63443daec3841c617f8d.jpg430846366_7_1000x700_lenovo-thinkcentre-m58-sff-usff-ddr3-tsna-super-.thumb.jpg.087e52509cee8043b93178eeeed5e266.jpg430846366_6_1000x700_lenovo-thinkcentre-m58-sff-usff-ddr3-tsna-super-.thumb.jpg.6e1d30bda624a3711ae96a37f38153ea.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, nickel сказал:

Мабуть ні, але я не спец.

Не мабудь, а точно. PCI-Express слота то нема. Та і потужності БЖ вистачає (з невеликим запасом) якраз для тих залізяк які вже встановлені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Хороший варіант для "роздати інтернет в маленькому офісі". Є слот для РСІ райзера, для ще однієї мережевої. Десь у мене був подібний, не знаю чи стане.

Якщо хто надумає, дам безвозмєздно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Zheny@ сказал:

Хороший варіант для "роздати інтернет в маленькому офісі". Є слот для РСІ райзера, для ще однієї мережевої. Десь у мене був подібний, не знаю чи стане.

Якщо хто надумає, дам безвозмєздно.

А здєсь пападробнєє. Я працюю в маленькому офісі і мережа побудована "із говна і палок". Як цей системник може нам допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

А здєсь пападробнєє. Я працюю в маленькому офісі і мережа побудована "із говна і палок". Як цей системник може нам допомогти?

він може послужити інтернет-сервером. (хоча, розумію, що і райзер там не потрібен), просто ще одна мережева.

в одну мережеву інет прийшов, з іншої вийшов. Перед тим встановлений на ПК PFSense - може його "порізати" (методом Proxy, комусь надати, а комусь ні)  направити порти, закрити порти, сайти. І т.д.

Це краще рішення, аніж роутери на 4-5 портів ЛАН. Які можуть загнутися після підключення 10-20 чоловік.

 

інструкцій по встановленню та налаштуванню в інеті просто ВАГОН.

 

Схема проста. Інет сервер - Свіч-свіч-свіч. (скільки їх там є. :) )

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трабла таких системників, специфічний блок живлення, якщо поламається складно знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, MACCEN сказано:

специфічний блок живлення, якщо поламається складно знайти

ноутбучний / універсальний  - немапроблем.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було діло, думав собі подібного компа прикупити і запиляти з нього домашій НАС щоб винести вінчестер із системника зовсім.

Тут навіть на борді хтось продавав ХПшні аналоги за менше ніж 1000 грн. але шось я їх прогавив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel Якщо я не помиляюся, то на PFSense можна підняти FTP.  І при наявності в ПК вінта 1-2Тб. Можна зробити, попутно, ще й сховище для бекапів  баз даних всяких там 1С / МеДОК / ХЗ_що, документів, і т.ін.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Zheny@ сказано:

ноутбучний / універсальний  - немапроблем.

ну да, кожна друга має 120/135W).

в 2019 році городити сервер з окремого компа, коли будь-який роутер середнього рівня легко це вміє, сумнівна затія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

в 2019 році городити сервер з окремого компа, коли будь-який роутер середнього рівня легко це вміє, сумнівна затія...

Ага, той же мікротік за +- 1500 грн. запросто покриє задачі які ставляться перед роутером для малого офісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось зажирно, щоб роутер жер 100Вт. Я би не став зі старого корча таке робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Deemon сказано:

будь-який роутер середнього рівня легко це вміє

PROXY / Squid / firewall / FTP / vpn і це все в одному роутері? зрозумілою російською у вебморді? 

ок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Щось зажирно, щоб роутер жер 100Вт. Я би не став зі старого корча таке робити.

перечитай попередній пост.

І назви мені хоча б один роутер, який вміє все це одночасно.

 

І тепер дай відповідь на запитання: Чому досі люди юзають інтернет-сервера, замість  таких розумних роутерів??

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Deemon сказано:

ну да, кожна друга має 120/135W).

Тобто ти хочеш сказати, що це буде неймовірною проблемою знайти БЖ до такого ПК?

Чи те, що ти не зможеш такого знайти / запропонувати / продати ?

Поясни мені суть свого посту.

І чому саме до моїх повідомлень у тебе завжди найбільше скептицизму / сарказму і злоби ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уяви, але всі люди різні, думають теж по-різному, та і форум вцілому слугує для обміну цими думками. 

якщо десь прогнав, чи чогось не знаєш, бо в силу обставин не стикався, то не зазорно і позорно, не обов'язково накидувати гори відмазок.

ну а якщо інтерполюєш як неймовірний хейт у свій свій бік, то сдесь наши полномочія всьо, акончєни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб нестворювати тему...Маю ще таких три роутеры :smoke: Thinkcentre M90p i3-530 4Gb  250Gb 2000грн 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...