Перейти до змісту

Чим займається метео служба в Луцьку.?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Після вчорашньої злив, граду виникає питання.

Чому  наша місцева метеослужба не попередила лучан  за годину -другу про розгул  стихії? 

Їм що, їхні колеги з Рівного, Житомира не попередили , що хмара пішла на Луцьк?

Можна ж розіслати людям смски, по радіо фм  та й ще багато різних спосбів є оповістити народ про загрозу.

Хто взагалі що знає про цих наших синоптиків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смішно таке чути, особливо знаючи, що на львівській дощик тільки покрапав,

тоді їм доведеться попереджати про кожну хмарку, "Увага до Луцька зі сходу наближається хмара, може бути дощ і гроза"

коли йде грозова хмара можна лише приблизно прогнозувати де вона проллється і як, а про пориви вітру і місячну норму опадів за 20 хв тим паче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Revolver сказал:

коли йде грозова хмара можна лише приблизно прогнозувати де вона проллється і як, а про пориви вітру і місячну норму опадів за 20 хв тим паче.

 

Чомусь коли я проводив літо в Америці, на айфон постійно приходили повідомлення з попередженням про сильний вітер, величезний дощ і т.д.

Спочатку повідомлення приходило за день, а потім за годину до події. З початком опадів з точністю до декількох хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші зацмаються переважно анонізмом)))) і метео служба і ті " супермени" ,що мають зливи чистити...  !!! Да і взагалі,то Україна-ненька )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 років тому , виїжджаючи з Умані , почув по радіо попередження штормове.

За півгодин ліпило так, що на дальньому світлі серед білого дня видимість була метрів 5..

То що, тоді було легше прогнозувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що аграрники в змозі дуже добре профінансувати метеослужбу.

А може і фінансують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Barkas сказал:

Наші зацмаються переважно анонізмом)))) і метео служба і ті " супермени" ,що мають зливи чистити...  !!! Да і взагалі,то Україна-ненька )))

Зливи 2-3 тижні тому чистили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Nokian сказано:

Я думаю, що аграрники в змозі дуже добре профінансувати метеослужбу.

А може і фінансують.

хоч точний прогноз погоди то купи 5-7 комплектів датчиків телефонів і контроллерів, розтав помісту, організуй збір і аналіз інфи на сервері за власним алгоритмом адаптованим під наш регіон тоді отримуй смс за годину про "шайсе, гроза буде ламати дерева на сороковому", "йоли пали, на львівській певно градом пахне"

та щей продавай 100% інфу, всім буде добре

 

внас помоєму двоє інтузіастів зібрали метеостанції в луцьку,  ці станції недешеві бо адекватні датчики коштують адекватно.....

дивитись прогнози з їхніх станцій може кожен охочий, просто постукайте або до @inhelp або @laser 

хоча можна просто пошукати на форумі якщо є бажання, вся інформація відкрита....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб мати точні дані про опади, потрібно більше метеорадарів. От гляньте карту їх розташувань:

radars.jpg

Сумно, да? Коли дивишся, наприклад, на сайті rainviewer.com, де зараз йдуть дощі і куди рухаються, то в районі Луцька на карті велика дирка серед хмар.

Так що тут тільки теоретичні прогнози можна давати, де будуть опади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цю ніч гідрометцентр знов дав штормове попередження по заході.

2757.pngШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПО УКРАЇНІ на 22 червня2757.png
22 червня вночі у західній частині, вдень і в більшості північних та центральних областей грози, місцями град та шквали 17-22 м/с, в Карпатах та на Закарпатті сильні дощі, вдень в окремих районах Житомирщини, Київщини, Вінниччини та Черкащини сильні зливи.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Barugan сказано:

може самі решітки і ями зливові то почистили, а труби по яких і стікає вода скоріше за все вже за стільки років наполовину забиті болотом, яке там як цемент спресувалось.

Не знаю як зараз але коли працював у  Луцьку то регулярно бачив як спец машиною промивали і труби. Правда бачив це тільки на Волі, як в решті районів не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічне попередження Волинського метеоцентру:

Цитувати

22 червня По північних районах області утримається надзвичайна пожежна небезпека. По області та в Луцьку очікуються грози, вночі місцями по області та в Луцьку пориви вітру 15-20 м/с, подекуди слабкий град.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мольфарам треба в Луцьк, хмари розганяти. Завжди буде хороша погода і не треба гідрометцентр тримати:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Barugan сказал:

може самі решітки і ями зливові то почистили, а труби по яких і стікає вода скоріше за все вже за стільки років наполовину забиті болотом, яке там як цемент спресувалось.

Ви трохи плутаєте порядок виконання робіт в Луцьку. Ще не всі дороги поремонтували. От коли поремонтують другу половину Соборності і Відродження, тоді візьмуться за зливові труби.

От на перинатальному центрі все правильно. Спочатку зробили благоустрій навколо, а тепер все перекопали, щоб поміняти труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 а мені цікаво , нафіга  нашому славетному  Волинському ГМЦ   в штаті 

Юрист, бухгалтер та інспектор з охорони праці?

Що вони там такого важкого піднімають?

З ким там юрист судиться? Невже таки хтось подав позов , за непопередження про негоду.

Ну і які ж там нарахування, що аж цілий бухгалтерський сектор треба.

 

Інспектор з охорони праці
Біла Софія Андріївна
тел.: (0332) 248-231
e-mail: [email protected]
Юрисконсульт
Пугінець Анетта Ігорівна
тел.: (0332) 248-937

Сектор бухгалтерського обліку:
Завідувач сектору - головний бухгалтер
Бондарук Лілія Володимирівна
тел.: (0332) 248-937
e-mail: [email protected]

 

Походу, один бугалтерський центр ,іюридичний - могли би обслуговувати всі держ  та комунальні установи Луька

Куди влада дивиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

 а мені цікаво , нафіга  нашому славетному  Волинському ГМЦ   в штаті 

Юрист, бухгалтер та інспектор з охорони праці?

Що вони там такого важкого піднімають?

З ким там юрист судиться? Невже таки хтось подав позов , за непопередження про негоду.

Ну і які ж там нарахування, що аж цілий бухгалтерський сектор треба.

 

Інспектор з охорони праці
Біла Софія Андріївна
тел.: (0332) 248-231
e-mail: [email protected]
Юрисконсульт
Пугінець Анетта Ігорівна
тел.: (0332) 248-937

Сектор бухгалтерського обліку:
Завідувач сектору - головний бухгалтер
Бондарук Лілія Володимирівна
тел.: (0332) 248-937
e-mail: [email protected]

 

Походу, один бугалтерський центр ,іюридичний - могли би обслуговувати всі держ  та комунальні установи Луька

Куди влада дивиться.

 

гугл каже, що юрисконсульт вже шукає нове місце праці 

https://zakupki.prom.ua/gov/company-b35e009e7187ef45a3305ae1f1aec613 цікавий лінк, особливо пункт про будинок на метео станцію за 300к

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, ChB сказано:

Щоб мати точні дані про опади, потрібно більше метеорадарів. От гляньте карту їх розташувань:

 

Сумно, да? Коли дивишся, наприклад, на сайті rainviewer.com, де зараз йдуть дощі і куди рухаються, то в районі Луцька на карті велика дирка серед хмар.

Так що тут тільки теоретичні прогнози можна давати, де будуть опади.

так. Україна чуток відстає. Багато сайтів взагалі не сприймають метеостанції в Володимирі і Луцьку як метеостанції. а орієнтуються на рівненський аеропорт...

хоча я думаю супутникових знімків достатньо для більшості прогнозів, не обов'язково розташовувати метеорадари.

в білорусів є певною мірою унікальний сайт http://meteoinfo.by/maps/ там такі карти. яких не всьоди можна зустріти.

Або ось ще http://pogoda.by/flmaps/ на деяких картах є україна чи волинська обл.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! луцьк на метеорадарі. хоча... я не певен, але ми можемо бути  в мертвій зоні, і дані не відображатимуться...

http://veg.by/meteoradar/brest/ або http://meteoinfo.by/radar/?q=UMBB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ventusky.com

погодній ресурс з  класною візуалізацією руху вітрів, температури, хмар, опадів і т.д. з можливістю запуску динамічного відтворення прогнозу на весь день і більше.

дані беруться з Чеської метеорологічної служби

 

п.с. завдяки відображенню на глобальній карті зразу ясно чому у нас сьогодні так похолодало, а в Києві і далі жара

 

Спойлер

460871261_f62e8363fd1.thumb.jpg.afab4f30be13990e7eaf48621ee7ddd5.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, laser said:

хоча я думаю супутникових знімків достатньо для більшості прогнозів

Не достатньо взагалі. Кажу, так як маю в тому досвід і знаю як прогнозування робиться. Для точного прогнозу треба мати хорошу щільність наземних радарів. Метеосупутники (не звичайні супутники) мають дуже велику похибку. А в нас, по суті, всього лише один працюючий радар в Борисполі, і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, AID сказано:

ventusky.com

погодній ресурс з  класною візуалізацією руху вітрів

таких сайтів зараз розвелось тьма. аналоги:

https://www.windy.com/?50.775,25.274,8

https://earth.nullschool.net/#current/wind/surface/level/overlay=temp/orthographic=25.06,51.17,1740/loc=25.325,50.747

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...