Перейти до змісту

Recommended Posts

У Вінниці офіційно запустили муніципальний прокат велосипедів (Фото)

04 жовтня 2018 - 17:25

4 жовтня у Вінниці офіційно оголосили про запуск муніципального велопрокату. У різних частинах міста розмістили 15 пунктів, де можна орендувати двоколісний байк. Оплату поїздки здійснюють за допомогою спеціального додатку на смартфоні та терміналів самообслуговування. 

Велопрокат у Вінниці впроваджує німецька компанія Nextbike. В користуванні постійно перебуватиме 120 велосипедів. Вартість однієї години використання транспорту складе 20 гривень, місячний абонемент 250, а річний 800. Повернути Smart Docks можна на кожній із станцій, не залежно від того, де він був орендований. 

Поширити це повідомлення

...

В Обухові встановили систему управління вуличним освітленням

Обухів став одним із перших міст в України, яке на 100% впровадило систему управління вуличним освітленням по всьому місту.

Згідно з даними порталу державних закупівель ProZorro, обладнання поставило Товариство з обмеженою відповідальністю “СЕА Електротехніка”. Вартість договору – 436 749,99.

Як це працює?

Основною функцією системи керування вуличним освітленням є управління технологічними об’єктами міського освітлення: автоматичне та оперативне. Автоматичне управління здійснюється за графіком, розробленим індивідуально для міста Обухів з урахуванням місцевих особливостей та інших факторів.

Функції оперативного управління дозволяють диспетчеру при необхідності здійснювати ручне управління виконавчими пристроями пункту включення. Додатковими функціями системи керування освітленнями є збирання та обробка інформації про поточний стан.

В якості центрального процесора використовується вбудований GSM безпроводовий мікропроцесор французької компанії Sierra Wireless, що забезпечує всі необхідні обчислювальні ресурси, а також генерацію інформаційних сигналів та їх декодування. Порти введення-виведення мікропроцесора управляють виконавчими пристроями і приймають інформацію з датчиків і інтерфейсних каналів.

Поширити це повідомлення

Лучанам із проблемами зору дадуть по 300 гривень

Цитувати

До Дня білої тростини 25 лучанам з вадами зору виплатять одноразову матеріальну допомогу - 300 гривень.
Про це повідомляє луцька мерія.
Так, виплатять одноразову матеріальну допомогу особам з інвалідністю, які за поданням громадських організацій міста потребують одноразової грошової допомоги.
Розмір допомоги - 300 гривень кожному. Виплатять їх через поштові відділення зв’язку. Загальна сума допомоги - 7,5 тисяч гривень.

Звичайно, як сам зауважував, "дадуть", це ще не "дали", але пощу сюди принаймні в якості "репосту", можливо хто з читачів теми має таких рідних і ту "повідому" мерії не знає...

Поширити це повідомлення

Цитувати

500 военнослужащим провели за границей сложные операции по протезированию, - офис уполномоченного президента вопросам реабилитации участников АТО

Большинство операция провели в странах НАТО. В Украину бойцы возвращались, уже адаптировавшись к протезам.

Около 500 украинских военных за 5 лет военного конфликта прошли курс сложного протезирования и реабилитации за границей. ОБ этом в эфире "Громадського радіо" рассказал помощник уполномоченного президента Украины по вопросам реабилитации участников АТО Константин Винниченко, сообщает Цензор.НЕТ.

"Большинству из них операции по протезированию провели в странах НАТО. То есть, они приехали в Украину уже адаптировавшимися, они прошли реабилитационные программы в США, Австрии, Дании, Канаде", – добавил Винниченко.

Также чиновник отметил, что протезирование и реабилитация помогают бойцам вернуться к спорту и полноценной жизни.Источник: https://censor.net.ua/n3090294

Поширити це повідомлення

В Украине с сегодняшнего дня - 8 жовтня 2018 года — начинает работу контакт-центр Национальной службы здоровья (НСЗУ), сообщил председатель Национальной службы здравоохранения Украины Олег Петренко.

“Это первый в Украине подобный контакт-центр, который будет обслуживать пациентов, врачей и руководителей учреждений здравоохранения. Контакт-центр создан по мировым стандартам, и он будет соответствовать международным требованиям по предоставлению информационно-справочных услуг”, - отметил Петренко.

По его словам, позвонив на номер 1677, можно будет узнать информацию об изменениях в системе здравоохранения, правилах работы семейных врачей и амбулаторий, гарантированном государством пакете медицинских услуг, особенностях сотрудничества медицинских учреждений с НСЗУ и т.п.

“Ответы на наиболее распространенные вопросы будут доступны круглосуточно в автоматическом режиме. Позвонив в рабочее время, можно будет задать вопрос оператору. Все запросы, решение которых требует дополнительного времени, зарегистрируются и будут направляться в соответствующие подразделения НСЗУ для решения. После решения вопроса операторы будут перезванивать и предоставлять полную информацию о решении запроса. Звонки со стационарных телефонов и мобильных операторов будут бесплатные”, - подчеркнул Петренко.

Поширити це повідомлення

39 минут назад, zaHARE сказал:

Кабмін дозволив встановлювати індивідуальні лічильники тепла.

DpI3LMRXcAAQPe7.jpg

Розшифруйте мені неучу, що то значить? Я живу в звичайній 9типоверхівці на 180 квартир, загальний лічильник тепла на весь будинок. 

Поширити це повідомлення

Я так розумію,що відтепер лічильники можна ставити в будь-якій квартирі і платити згідно них, а не по загальному,згідно площі.
Ціни звісно на ці лічильники не маленькі(4-9тис). Мені наприклад, в двокімнатну потрібно буде 3 лічильника,бо є 3 стояка. Але для мене актуально,бо коли в крайньому під'їзді відкривають кватирки,бо їм гаряче ,то в мене 18-19 градусів,ледь теплі батареї. 

Поширити це повідомлення

21 минуту назад, zaHARE сказал:

Я так розумію,що відтепер лічильники можна ставити в будь-якій квартирі і платити згідно них, а не по загальному,згідно площі.
Ціни звісно на ці лічильники не маленькі(4-9тис). Мені наприклад, в двокімнатну потрібно буде 3 лічильника,бо є 3 стояка. Але для мене актуально,бо коли в крайньому під'їзді відкривають кватирки,бо їм гаряче ,то в мене 18-19 градусів,ледь теплі батареї. 

Цитата - Для системы учета с помощью приборов-распределителей необходимо, чтобы их установили не менее 50% жителей многоквартирного дома. Оплата установки такой системы осуществляется за счет потребителей — владельцев квартиры.

Поширити це повідомлення

26 минут назад, halcogen сказал:

Цитата - Для системы учета с помощью приборов-распределителей необходимо, чтобы их установили не менее 50% жителей многоквартирного дома. Оплата установки такой системы осуществляется за счет потребителей — владельцев квартиры.

Ну,так.Тут знов субсидія все хоронить. Ложка дьогтю,згоден.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, fedot сказал:

@halcogen молодець, знайшов підлу зрадоньку. Візьмеш цукерку собі.

А ви вже губу закатали на ті лічильники, нєт уж, ізвольтє.

Поширити це повідомлення

6 годин тому, Юріч сказано:

Розшифруйте мені неучу, що то значить? Я живу в звичайній 9типоверхівці на 180 квартир, загальний лічильник тепла на весь будинок. 

Там термостат, скільки хочеш стільки ставиш температуру....

Зранку на роботу-школу вимкнув, прийшов увімкнув...

Ціни в Києві  https://mastergaz.com.ua/uk/mgcatalog/sk/icsk/iciensk/ihshssk/ahmisk

Поширити це повідомлення

3 годин тому, halcogen сказано:

А ви вже губу закатали на ті лічильники, нєт уж, ізвольтє.

Та, ягбе, і нафік не треба (то я особисто про себе).

А взагалі - коли "субсидіантів" поменшає (а вже в цьому опалювальному сезоні їх буде в рази менше) - лише цей закон дасть змогу примусити ЖКГи "смоктанути пальчика", а не здирати бабло за неіснуюче тепло. Чим раніше раніше скористаються можливісттю - тим швидше і більше зекономлять.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Oli сказал:

Что необходимо для установки счетчика тепла

- уточнение способа разводки теплоснабжения в квартире (* в вертикальных системах отопления установка приборов учёта тепла возможна при реконструкции системы отопления квартиры и установке системы индивидуального отопления);

Поширити це повідомлення

2 часа назад, fedot сказал:

Та, ягбе, і нафік не треба (то я особисто про себе).

А взагалі - коли "субсидіантів" поменшає (а вже в цьому опалювальному сезоні їх буде в рази менше) - лише цей закон дасть змогу примусити ЖКГи "смоктанути пальчика", а не здирати бабло за неіснуюче тепло. Чим раніше раніше скористаються можливісттю - тим швидше і більше зекономлять.

Дай Бог, вашими молитвами... )

Поширити це повідомлення

12 часов назад, volks сказал:

Что необходимо для установки счетчика тепла

- уточнение способа разводки теплоснабжения в квартире (* в вертикальных системах отопления установка приборов учёта тепла возможна при реконструкции системы отопления квартиры и установке системы индивидуального отопления);

Якраз ця постанова камбіну цю вимогу скасовує.

Поширити це повідомлення

30 минут назад, Volyniaka сказал:

Колись мені продавали BRASKA як польський бренд)))))

Ще там не написали про наш Модерн-експо,який робить обладнання майже для всіх торгівельних мереж у Європі,Росії,Азії,Еміратах. 

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз