Перейти до змісту

telenot.com.ua


iiron

Рекомендовані повідомлення

Придбав в цих бариг LG G3.При виявленні якихось недоліків обіцяли міняти телефон або вернути гривні.Виявилось, що телефон в режимі 3G майже не ловить мережу, гріється і вбиває батарею.Модем на роздачу інтернету не працює(ця функція була важливою мені).Барига відповів на перший дзвінок, обіцяв за день-два дати інший телефон(від оператора Sprint, де 3G взагалі не працює в звязку з відмінністю частот в США) або вернути кошти.Потім тупо не брав трубу до цього часу.Мені вдалось привести телефон до тями(цілу ніч шив-перешивав поки вдалось переконати його повністю забути про Verizon і прошити модифіковану прошивку)Зараз телефон літає, все фунциклірує, батарея 2 доби.Оскільки вже знаю як його привести до тями, дзвоню, хочу взяти ще цей з якою-сь невеликою знижкою за мій потрачений час і клітини які не відновлюються, але мудило сцить і не бере трубу.(теба спробувати з іншого номера)

Не рекомендую звязуватись з цими баригами.

Ось їх сайт - telenot.com.ua(вже заблокований, мабуть доторгувались)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.05.2018 в 15:49, iiron сказал:

хочу взяти ще цей з якою-сь невеликою знижкою за мій потрачений час і клітини які не відновлюються

У вас певно дуже багато клітин, або вони все ж відновлюються, якщо хочете знову свідомо купити огризка в "кидка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, pasha1207 сказано:

У вас певно дуже багато клітин, або вони все ж відновлюються, якщо хочете знову свідомо купити огризка в "кидка"

Оскільки вже знаю як його привести до тями - другий раз це було години три і без втрати клітин.Все необхілне на ноуті ще є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Orfey сказано:

а де вони знаходяться в Луцьку?

 

Ніде, мені говорив до ТамТама підійти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Orfey сказано:

а де вони знаходяться в Луцьку?

Дубно.Час від часу катаються в Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

 

Ніде, мені говорив до ТамТама підійти

Аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Купував в них 2 телефони, перший справно працював поки я його не побив, другий також LG G3 мав проблеми з акумом, але повернув я його без проблем правда через 2-3 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. У мене є g3 який має проблеми з процесором, може хтось мвє плату до нього робочу або може поремонтувати? Або можу продати на деталі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Telenot і багато інших магазинів пропонують LG G6 в новому (в плівках стані). Ціна від 7300грн. Можливо хтось підкаже, чи нема тут підстави (маю на увазі, рефарбіш чи інші підводні камені). Питати про це безпосередньо в продавця буду в останню чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.08.2018 в 15:51, Fahrenheit сказал:

Telenot і багато інших магазинів пропонують LG G6 в новому (в плівках стані). Ціна від 7300грн. Можливо хтось підкаже, чи нема тут підстави (маю на увазі, рефарбіш чи інші підводні камені). Питати про це безпосередньо в продавця буду в останню чергу.

За G6 не скажу, але колега в них купував рік назад G5. І все вроді добре, але перше - проблеми з акумом, друге - відсутність індикатора попадання вологи. Як розумію, в хлопаків всі "нові" телефони ідуть з відкритими коробками. Тобто наводить на думки, що все таки refurbished. Хоча свічку не тримав і впевненості немає. (Ціна тим не менше дуже спокуслива).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагадало як я купив флай в мобілці на Волі.2 дні проробив норм. на 3 день почав тухнути глючити.занесли замінити телефон.відмовили.відправили на Кузнецова в сервісний центр.там сказали ми таке не робим відправляемо на Киев.жду 2 тижні мали позвонити.не дзвонять.звонимо йм.по номеру чека глянули суазали в роботі.прождали 2 місяці приходимо кажуть пишить заяву на деректора на розгляд.написали.через 5 днів звонять прийдіть забирайте готово.одне порадовало ціни пригнули за 3 місяці продався дороже ніж куплявся.то не тільки з баригами проблеми,ще и сервісні центри бувають достають

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...