Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

xforester, мусара такі мусара :)

така картина там частенько

А от і неправда, не частенько, а постійно. Я ще ніразу не бачив там порожньої смуги, в тому місці де зарз автівки стоять. Доречі там не лише міліція паркується, а й ''клієнти'' тої міліції і пов'язані з усіма тими процесами люди, але всетаки 80% то таки ''паліция'' :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

то це вони усі в той сексшоп приїхали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fog,

Красная джетта(последняя фотка),хозяин залазит через багажник!)) :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже там само, але на виїзді :dont:

vDL2G.jpg

ТЦ "Варшавський, на стоянці повно місця, але ж це треба ТЦ об'їхати, це ж стільки пального тре спалити...

9gAPT.th.jpg

Мда....

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наліпка "Інвалід" на задньому склі !!!

post-13610-0-60739400-1403649213_thumb.j

Змінено користувачем DrWeird
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наліпка "Інвалід" на задньому склі !!!

І всі інші повинні стати інвалідами, щоб це авто обійти по проїзній частині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам треба інваліда? Іх єсть у мєня!

Підземна парковка в Портсіті, 10 днів назад.

p0JHU.jpg

Чому не став ще ближче до травалатора для мене загадка. :)

Змінено користувачем Dream
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наліпка "Інвалід" на задньому склі !!!

Зате прапорець український вчепив... паморок. В Європу воно хоче! В 3,14зду по раки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пр. Волі, стоматполіклініка

s_1403545303_6658147_39842b51ea.jpg

Наліпка "Інвалід" на задньому склі !!!

Зате прапорець український вчепив... паморок. В Європу воно хоче! В 3,14зду по раки!

Ви знущаєтесь напевно, ви ж не знаєте що в нього по стану здоров*я. Два роки назад я був свідком того як старенька таврія стала посеред дороги біля старого ринку, вийшов дідусь років за 60, він єлі йшов, шоб піти і принести пляшку води попити, хоча в людини була страшна задишка, так і в нього була наліпка інваліда. Жоден з водіїів який проїжджав не сказав ні слова. Хто знає що було в цього водія, можливо для людини кожен крок коштує йому сил як нам тисячі. вважайте мене направим або мінусуйте, але повагу потрібно мати до таких людей і робити виключення. гнобити можна подія лєксуса який стоїть на місці інваліда серед десятків вільних місць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знущаєтесь напевно, ви ж не знаєте що в нього по стану здоров*я. Два роки назад я був свідком того як старенька таврія стала посеред дороги біля старого ринку, вийшов дідусь років за 60, він єлі йшов, шоб піти і принести пляшку води попити, хоча в людини була страшна задишка, так і в нього була наліпка інваліда. Жоден з водіїів який проїжджав не сказав ні слова. Хто знає що було в цього водія, можливо для людини кожен крок коштує йому сил як нам тисячі. вважайте мене направим або мінусуйте, але повагу потрібно мати до таких людей і робити виключення. гнобити можна подія лєксуса який стоїть на місці інваліда серед десятків вільних місць

Взагалі то ми говоримо саме про цей випадок, а не якийсь інший. Ти десь бачиш поруч з авто якийсь будинок, під'їзд тощо? припустимо водію цього авто важко виходити з-за керма. То в даному випадку найкраще б було припаркуватися на проїжджій частині проти потоку авто (водійськими дверми до тротуару): і правил би не порушив, і не завадив пішоходам, і виходити\сідати з\в авто було легше. Тут явне порушення, і правила діють на всіх, в т.ч. на інвалідів. А щодо "воділ" Лєхусів, які так роблять, то вони теж інваліди, на мозок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам треба інваліда? Іх єсть у мєня!

Підземна парковка в Портсіті, 10 днів назад.

p0JHU.jpg

Чому не став ще ближче до травалатора для мене загадка. :)

А вы уверены что он не инвалид что вы его выложили в этой теме? Конечно если вы видели, что из машины вышел абсолютно здоровый человек, тогда да, также он мог привезти инвалида.

Змінено користувачем dimmon
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знущаєтесь напевно, ви ж не знаєте що в нього по стану здоров*я.

І це дає йому право класти на інших?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote name="

dimmon

" post="1053090707"]

А вы уверены что он не инвалид что вы его выложили в этой теме?

facepalm.jpg

Якщо він інвалід, і користується "пільгами" ПДР, то повинен вліпити на авто знак invalid.png "За кермом інвалід". Принаймі. А так він - звізда Борди)))

Змінено користувачем bodia88888
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote name="

dimmon

" post="1053090707"]

А вы уверены что он не инвалид что вы его выложили в этой теме?

facepalm.jpg

Якщо він інвалід, і користується "пільгами" ПДР, то повинен вліпити на авто знак invalid.png "За кермом інвалід". Принаймі. А так він - звізда Борди)))

Я хз что за машина и что за звезда борды, я по факту, бо часто лепят тут фотки не в тему, особенно, 2 барана стало, один втиснулся, один из баранов выехал или два, а тот что втиснулся остался бараном.

Т.е. если подвозить инвалида например на инвалидной коляске, то нельзя водителю парковаться на этом месте?

ЗЫ: фейспалм вообще не к месту

Змінено користувачем dimmon
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы уверены что он не инвалид что вы его выложили в этой теме?
Звичайно він інвалід,... по розуму.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, і машину йому видали замість таврії,а номера начальник мрео дав із жалості.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, схаменіться.

не треба робити з себе найрозумніших. відностеся більш толерантніше до всіх.

інваліди різні бувають і дай Боже, що у них із здоров"ям було все добре. мій батько чорнобилець і інвалід 2 групи (була пухлина мозку), але при цьому зараз він не виглядає як всі звикли бачити інвалідів у своїх думках. і наклейка на машині є - то що - ось так іноді будуть люди думати що він шахрай?

або другий випадок - ви тут обговорюєте машини у інвалідів - вас грібе яка у нього машина? майте совість, чи інваліди мають їздити лише на тавріях? а може то діти подарували чи ще щось.

на Київському майдані живе хлопець - не пам"ятаю точно його ПІБ, він параолімпієць і своїми золотими медалями заробив трішки грошей, так от він купив собі джип лексус не для понтів, а для того, щоб каляска в розкладеному стані легко вміщалась, а ще йому треба кілкьа тисяч зелених, щоб обладнати автоматичну подачу каляски з багажника до місця водія.

у світі все не однозначно і ось так, сходу, дозволяти собі когось осуджувати - то не є прояв людяності і мудрості - то прояв примітивного мислення...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Київському майдані живе хлопець - не пам"ятаю точно його ПІБ, він параолімпієць і своїми золотими медалями заробив трішки грошей, так от він купив собі джип лексус не для понтів, а для того, щоб каляска в розкладеному стані легко вміщалась, а ще йому треба кілкьа тисяч зелених, щоб обладнати автоматичну подачу каляски з багажника до місця водія.

теж хотів написати про цього хлопця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...