Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Є тут один нюанс: яка гарантія що той хто подає не на "фотошопив" номер свого кривдника, зфотографувавши інше авто.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-друге мотивація може бути у вигляді грошової винагороди після сплати штрафа власником ТЗ.

я собі уявив як утворюється "злочинне угруповування" у складі 4 чоловік, яке по ночах буде переносити під заборонні знаки авто типу Ока. Profit?! Змінено користувачем Dream
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за бугром все простіше - достатньо дзвінка в поліцію, і наряд вже біля порушника, складає протокол.

А головне, що це там ДІЄ, і відмазатись там нереально, а якщо спробуєш, то влетиш на ще більші бабки.

Зрозуміло, що в нас би ДАЙці задовбались би їздити, але то на початку, поки не виховають культуру парковки у водіїв!

Колись і пішоходів у нас не пропускали :) поки ДАЙці не взялися ледве не на кожному переході "виховувати". І десь за пів-року в нас стали пропускати пішоходів, як в Польщі :)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, такі да, влетіли в Чехії на 1000 крон, стали під знаком, у такому місці, - глушь! Місцеві визвали поліцая =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, проблема з отими "парковщиками" на тротуарах - вирішується елементарним парканчиком уздовж тротуару.

Хіба що дятли навмисне будуть зрізати ! Бо ж їм, бачте, свою машину ніде припаркувати!

Але, це проблема міста. Місто (читаємо його очільник і деплутати), мало б побудувати замість якого генделика чи охвіса - підземно-наземну, багатоярусну парковку, тим самим забравши зайві авто з тротуарів та вулиць. І щоб ні для кого не проходила відмазка "та я ж тільки на 60 секунд".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, проблема з отими "парковщиками" на тротуарах - вирішується елементарним парканчиком уздовж тротуару.

А ще краще так

DawQF.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порт-сіті, збудували підземну парковку для "європейців"...

post-3925-0-47886300-1401699904_thumb.jp

Змінено користувачем Antarius
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порт-сіті, збудували підземну парковку для "європейців"...

нам до європи ще далеко!!!(((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порт-сіті, збудували підземну парковку для "європейців"...

нам до європи ще далеко!!!(((

Для початку, хоча б навчитися правильно паркуватися(декому) і Європа сама прийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив на форумі оголошення про продажу наклейок типу

*Я паркуюсь как мудак (олень)*

Дайте координати, штунди вже дістали.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив на форумі оголошення про продажу наклейок типу

*Я паркуюсь как мудак (олень)*

Дайте координати, штунди вже дістали.

В Гуглі забанили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я це бачив. Просто хотілося б луцькі контакти. Поїхав, купив і все.

З.И. Можна замовити, може, десь роблять у нас таке?

Змінено користувачем Саша Иванов
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша Иванов

Я замовляв такі наклейки на сайті, що вказав Volyniaka - відправили післяплатою, кілька разів телефонували, уточнювали, питали чи все сподобалось, і ще дали 2 наліпки у подарунок :)

Якщо хочете, то можу вручити одну-другу, так би мовити, на пробу :)

Змінено користувачем ЙОЖИК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙОЖИК правий, 10 см. замало. Треба біля 30, щоб здалеку було добре видно) Країна має знати своїх *хероїв*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А краще 50 :_04: , мдя....хотів би бачити як дехто пройдеться по Волі і не очконе прицепити це до мерсів бех і тд, щось здається пообклеюють жигулики...

Якщо цепляти, то вже не дивлячись на клас авто, ну і На всяк випадок перед поклейкою перечитайте ПДР...

Змінено користувачем buumb1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це там, де мені прямо перед гаражем ставлять і виїхати не можна. Вчора виїжав, царапнув трохи бампер. Залишив записку під дворник. Зараз наклею. Якщо не дійде - поріжу колеса. Як би і культурні люди, спокійні, а свинства хоч відбавляй.

Район балки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля молитовника поцеплю всім, не переживай, не очкану.

А це де ?

це, певно, тут Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...