Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Вот що буває, коли в автомобільну тему влізе велосипедист ... 3 сторінки можна перегортати ... один флуд. ФУ,

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s.

правда ще не знаю як бути цієї зими, на вто чи на велосипеді?

є велосипед з переднім колесом-лижою, а заднє - гусениця :0155:fdfb34890932.jpg

Змінено користувачем AlNavi
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даруйте, народ, але оце все спілкування нагадало мені спілкування секти "свідків велосипеда" з невіруючими у нього :D

Одні пізнали благодать і не можуть не ділитися цим, ібо мають місію, спасти невіруючих і заблудших, переконавши їх.

Раз уже ви даєте поради, то і я собі дозволю: вмійте вчасно зупинитись і заведіть іншу тему для пропагування. ;)

P.S. Ну і повертаючись до наших баранів...

У Луцьку ще квіточки, а як доводиться львівянам з іх одностороннім рухом і вузькими вуличками?

Схоже там знаки абсолютно не дієві. Враження, що і пішоходи звикли.

post-2742-0-35384500-1383891101_thumb.jp

post-2742-0-41119400-1383891106_thumb.jp

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня на ул.Воронихина возле молитвенного дома.

И в принципе каждое воскресение .

На фото Джип АС 6666 АК в молитовний дім приїхав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дарую!

На правах автомобіліста з велосипедом: велосипед може стати рішенням більшості проблем з парковкою.

адже більшість д*бів, які "не вміють паркуватися", зокрема в Луцьку, переважно перевозять лише свою дупу/тушу по місту.

Говорю зі знайомим і він каже що хоче купити авто, питаю - а навіщо? - на роботу їздити, в село, ну незнаю куди ще? І знаючи його який він "селянин" питаю, а часто ти в село їздиш? - нуууу, як кабана колемо (а це на різдво, чи на паску.). А на роботу навіщо, тобі ж пішки до роботи швидше буде? - так всі ж їздять! Ну а ставити де будеш? - біля дому (подвірр"я біля його будинку просто немає). Так там немає де ставити? - в сусідньому дворі. Піпец думаю?! Ми там ще трішки про поговорили і в кінці: та піпец, я його просто хочу! (виходить всі аргументи це лише самомопереконання).

Піпец! логіка більшості автомобілістів про бачення необхідності автомобіля просто вражає!

Повірте, це не лише в одного така думка, "хочу авто, а для чого ще не придував, а обов"язково придумаю"! А група таких в коли збираються на своїх авто і створюють проблеми підняті в даній темі ;)

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дарую!

На правах автомобіліста з велосипедом: велосипед може стати рішенням більшості проблем з парковкою.

адже більшість д*бів, які "не вміють паркуватися", зокрема в Луцьку, переважно перевозять лише свою дупу/тушу по місту.

Говорю зі знайомим і він каже що хоче купити авто, питаю - а навіщо? - на роботу їздити, в село, ну незнаю куди ще? І знаючи його який він "селянин" питаю, а часто ти в село їздиш? - нуууу, як кабана колемо (а це на різдво, чи на паску.). А на роботу навіщо, тобі ж пішки до роботи швидше буде? - так всі ж їздять! Ну а ставити де будеш? - біля дому (подвірр"я біля його будинку просто немає). Так там немає де ставити? - в сусідньому дворі. Піпец думаю?! Ми там ще трішки про поговорили і в кінці: та піпец, я його просто хочу! (виходить всі аргументи це лише самомопереконання).

Піпец! логіка більшості автомобілістів про бачення необхідності автомобіля просто вражає!

Повірте, це не лише в одного така думка, "хочу авто, а для чого ще не придував, а обов"язково придумаю"! А група таких в коли збираються на своїх авто і створюють проблеми підняті в даній темі ;)

"Піпец", бо ти сам не розумієш що мелеш питаєш. Речі людині або треба або вона їх хоче. От для нормальної життєдіяльності мені треба білки, жири, вуглеводи , вітаміни + вода, для цього мені достатньо з'їсти миски картоплі, з салатом і шматком м'яса і запити то все джерельною водичкою. Но я пілять ХОЧУ оселедця під шубою, запити то все апельсиновим соком і на десерт морозиво.

Буває коли грошей малувато, то кажу жінці щоб включила режим економії :), тобто купляла тільки те що треба, а не те що хочеться. Вміння відрізнити перше від другого - мистецтво і допомагає економити доволі великі суми.

Те саме з авто, комусь воно треба, а комусь його просто хочеться. І нічого поганого в тому немає, якщо людина купує те що хочеться і може собі це дозволити.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нічого поганого в т ому немає, якщо людина купує те що хочеться і може собі це дозволити.

Якщо людина купила чабурек і не доївши викинула на дорогу, або захотіла собачку, через місяць перехотіла і викинула в двір, або захотіла ремонт "як у людей" і місяцями довбе перфоратором стіни посеред ночі - як щодо таких "хотєній"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так. Поїхали. Якихось сраних 200 метрів на Б.Хмельницького

1

I8XQj.jpg

2. Тре було в підвал нафіг ставити те корито!

3aiK5.jpg

5. Водій таврії точно володіє кунг-фу і виштовхне машину повітряним потоком

ZkU1K.jpg

6

zL06p.jpg

7

B9Fd.jpg

8

LipoY.jpg

Якшо ви впізнади себе або друзів - дайте їм гарненького ляща

Змінено користувачем vetalforever
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так. Поїхали. Якихось сраних 200 метрів на Б.Хмельницького

1

2. Тре було в підвал нафіг ставити те корито!

3aiK5.jpg

3.

4.

5. Водій таврії точно володіє кунг-фу і виштовхне машину повітряним потоком

6

7

8

Якшо ви впізнади себе або друзів - дайте їм гарненького ляща

А чим вже жигулик завинив?

Можливо він там живе, або це його ділянка?

тут мені не зрозуміло. да і паркування на тротуарі теж під питанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nemo, можливо, або... куда це все?

Згідно до вимог правил дорожнього руху паркувати автомобіль забороняється:

а) у місцях, де заборонена зупинка;

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

г) ближче 50 м від залізничних переїздів;

ґ) поза населеними пунктами в зоні небезпечних поворотів і випуклих переломів поздовжнього профілю дороги з видимістю або оглядовістю менше 100 м хоча б в одному напрямку руху;

д) у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да і паркування на тротуарі теж під питанням

клінічєскій случай.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спробував вказати на масштаб проблеми, якшо хтось не розуміє його обсяги

Змінено користувачем vetalforever
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так можна паркуватись на тротуарі згідно з 15.10 в), якщо для пішоходів є 2м? Бо якось б) і в) суперечать один одному.

15.10 Стоянка забороняється:

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

О, поки писав і редагував, відповідь вже є.

Змінено користувачем Igrek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да і паркування на тротуарі теж під питанням

клінічєскій случай.

В тебе вже давно невіліковний ))))

15.10. Стоянка забороняється:

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та

мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для

руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

Зверху те саме було написано.пункт в спеціально вказує, що легкові авто, мотоцикли можуть паркуватись.

А попередній пункт для всієї техніки - асвальтоукладчики. трактори, бульдозери, фургони,.......

Змінено користувачем nemo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так. Поїхали. Якихось сраних 200 метрів на Б.Хмельницького

так що хфотку 3ю, може 4у, видаляй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

buumb1,+

А про решту шо скажеШ?

Змінено користувачем vetalforever
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спробував вказати на масштаб проблеми, якшо хтось не розуміє його обсяги

Це ж яке потрібно мати ЧСВ, аби думати, що його один пост значно інформативніший, ніж 47 сторінок форуму? ))))

Існування цієї теми та її наповнення вже є достатнім свідченням проблеми і Вам, шановний, не відкрити Америку ні насадити істину віру не вдалося.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 5 фотці. vetalforever, ти недооцінюєш можливості рульової системи таврії ;) Руль вліво до упору і рух вперед до упору, руль до упору вправо і рух взад до упору, руль вліво і виїхав :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes, дякую за вашу думку. Я наповнював тему. Моя фраза вказала к-сть порушень на дистанцію дороги :)

Так ніхто нічого насаджувати не збирався, шановний - спокійно :)

Dream, )))))

а мінусувати за що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існування цієї теми та її наповнення

до речі про наповнення.

Я тут подумав, яким учасником дорожнього руху в більшій мірі є той, хто викладає тут фото, - автомобілістом, велосипедистом чи пішоходом? :) Бо в мене "чомусь" :) склалось враження, що фоток неправильної парковки, зроблених автомобілістами, тут мізер. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 5 фотці. vetalforever, ти недооцінюєш можливості рульової системи таврії ;) Руль вліво до упору і рух вперед до упору, руль до упору вправо і рух взад до упору, руль вліво і виїхав :)

Скоріш за все він занадто притиснувся до переднього авто, чим і скористався воді, що парканувся за Таврією :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 5 фотці. vetalforever, ти недооцінюєш можливості рульової системи таврії ;) Руль вліво до упору і рух вперед до упору, руль до упору вправо і рух взад до упору, руль вліво і виїхав :)

Скоріш за все він занадто притиснувся до переднього авто, чим і скористався воді, що парканувся за Таврією :)

+1. Десь колись читав :) і таки використовую пораду при паркуванні завжди лишати собі місце для маневру спереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...