Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Цікаво чи не буде порушенням те що я пройду напролом по зебрі - по даху машини!?

Захотілось гострих відчуттів?

Ага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечер пятницы перед Паской, центр пустой, местов для парковки вагон.

Ауди стоит на мосту, в салоне никого нету.

spma0049.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на №1 фото (з ліва на право) білий жигуль зупинився на зупинці біля ЦУМу (порушення п.15.9. "Зупинка забороняється ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків"

№ фото № 2, №3, №4 автомобіль Volkswagen Passat зупинився по вул Єршова з порушенням п.15.9. "Зупинка забороняється на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга". Зверніть увагу на д. н. з. автомобіля.

post-7654-0-36199300-1335330731_thumb.jp

post-7654-0-23702600-1335330761_thumb.jp

post-7654-0-13880400-1335330771_thumb.jp

post-7654-0-61773600-1335330778_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на №1 фото (з ліва на право) білий жигуль зупинився на зупинці біля ЦУМу (порушення п.15.9. "Зупинка забороняється ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків"

№ фото № 2, №3, №4 автомобіль Volkswagen Passat зупинився по вул Єршова з порушенням п.15.9. "Зупинка забороняється на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга". Зверніть увагу на д. н. з. автомобіля.

Як на мене, біда не стільки в тому, що порушують ПДР, а в тому що "фігують" інших.

І тут повинно, крім іншого, працювати Правило хорошого тону, а не тільки ПДР.

Але ... a275a53363d0ff61431fd83140388e73.gif

й на жаль... 83e22c147f102b5e98d7f24a9bd1f2f6.gif

=========

Сам нерідко порушую ПДР : і як пішохід (то перебіжу в невстановленому місці...), і як водій ( перевищення швидкості, заїзд під "кірпіч" і т.п). Але завжди намагаюсь не зробити незручностей іншим "учасникам дорожнього руху" ( якими й пішоходи теж є !!!).

===

Щодо неправильних парковок.

В свій час, своїм коштом, зробив сотню наклейок : " Так паркуються БИКИ". Вже закінчились.

Ось тепер думаю:може DiFoto зробить щось подібне, і обов"язково з логотипом БОРДИ ( десь знизу, чи як там вам дізайнь0рам видніше), я готовий профінансувати це гривень на 150- 200 ( з умовою, що частина цих стікерів дістанеться мені).

Висновок: давайте ставати культурними РАЗОМ, (причому всі одночасно 67e7be5823dfbe862103ec8caf5baa00.gif )

ЗІ. З DiFoto особисто не знайомий, так що реклама виключно ТУТ (але не його 1073b2a45bc61fe7581f26106c148fc3.gif )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темку в Ап:

0ba7b72f69af.jpg

Опель запаркувався впоперек на стоянці, де може стати чотири машини...

Тепер тут зможе стати лише три.

Це одна парковочне місце є біля мерса.

:_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні.

1. Чувирло на "Мазді" з рівненськими номерами біля "Колібрісу" на ЛПЗ. При чому, це була не висадка пасажира, а повноцінний похід в магазин.

0_67908_e98a7845_L.jpg

2. Класика - стоянка біля магазину "Мікс" (Клима Савури/Перемоги); цей, на Деу, вже "наш, мєсний".

0_67909_5aa9da4e_L.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

00995f8b3cfd.jpg

на цій стоянці часто паркуються з заїздом на тротуар))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цій стоянці часто паркуються з заїздом на тротуар))

на цьому проспекті часто паркуються з заїздом на тротуар. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
на цій стоянці часто паркуються з заїздом на тротуар))

на цьому проспекті часто паркуються з заїздом на тротуар. ;)

Я про конкретну стоянку)) Там карман зроблений, можна нормально парканутись, але всерівно паркуючись в кармані ще й на тротуар пруться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там карман зроблений, можна нормально парканутись,

Я от ніколи не розумів навіщо робити отакі як там "кармани": якщо ставити авто вздовж бровки, то в той карман влізе одна машина; якщо під кутом, то, щоб більше стало, приходиться комусь виїжджати на тротуар. Шо нібудь, короче. Краще вже не тратити гроші на такі "кишені", а авто щоб ставилось однією стороною на тротуар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...