Перейти до змісту

Упізнайте звіра по покльовці).


JossRoss

Рекомендовані повідомлення

Вітаю. Прошу допомоги порадою щодо нічної рибалки в нашому рідному Стиру. Отже ситуація.

В певному місці є якась рибина чи звір яку не можу зловити. Живці-бички одним ударом перекусує по полам, або легкими потяжками знімає з кінцями. Була покльовка вночі на живця окуня десь см 15, два рази зігнуло вудку і дальше потягнуло тріщати. Після підсічки секунд 10 намагавсь хоч би трохи підняти того крокодила на себе але не вдалось. Звір ішов чітко на середину на глибину. Ситуація з перекусаними живцями стандартна, майже кожного разу так лупашить. В звязку з цим питання. Що це може бути? Що може в стиру взяти вночі на окуня і тащити напролом?

Вже не знаю чим його ловити і в принципі задумуюсь чи варто взагалі, бо може це, наприклад, видра?:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сом на окуня??? Якби не повинен. Окуня або щука або судак лупанути можуть. А за щуку вночі не знаю, судак активно вечеряє. Не чув поки щоб щупаків по ночах ловили. Видра там була помічена один раз серед вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і щука має хватанути відійти трохи і стати щоб ковтнути. Тут ставати ніхто не збирався).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що вхопило і потягло на яму то скоріш за все був сом, сом хижак і запросто міх схопити і окуня.

Трофейна щука частенько і в ночі хватає, і якщо живець маленький то могла відразу і засіктись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, JossRoss сказано:

А як на рахунок версій судак і видра?

мало імовірно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, JossRoss сказано:

А як на рахунок версій судак і видра?

я роблю ставку на сома)
треба дивитись на сліди зубів на залишку живця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, JossRoss сказано:

А як на рахунок версій судак і видра?

Судак не має настільки гострих зубів щоб перекусити живця, але зняти може.

Повадки видри не знаю, але сумніваюсь що вона вночі буде пірнати і знімати живців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гачок одинарний. Як по слідах зубів визначити? Хоча, сом в реальності може перекусити отак з льоту живця?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, JossRoss сказано:

Гачок одинарний. Як по слідах зубів визначити? Хоча, сом в реальності може перекусити отак з льоту живця?

 

При таких розкладах тра живця на снасточку одівати.

P.S. Ніколи нерозумів риболовлі на живця, жерлицю, кружкі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно от незнаю як сом на живця бере і як судак. Є в когось досвід?

Теж колись не розумів поки не почав ловити. А тепер для мене це найкращий варіант на хижака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судак клює своєрідно. Спочатку потяжка, інколи невпевнена, обов'язково треба відпускати, бо при найменшому спротиві кидає живця. Тягнути може інколи до 30-40 метрів. Потім зупиняється й починає ковтати живця. Підсікати рекомендую ч/з секунд 10 після зупинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сліди на живці від судака характерні - по дві дірки на кожній стороні, відстань 10-15мм в залежності від розміру риби.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, JossRoss сказано:

Це вже щось, а сом із живцем як себе веде?

 

Подивіться на ютубі, там все розказують і видно як клює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...