Перейти до змісту

Хто робить гойдалки, бесідки?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Форумчани, якщо є хтось, хто робить дерев'яні гойдалки, бесідки, дитячі майданчики за адекватними цінами - дайте знати. Хочу замовити ВСЕ, але виходитиму з фінансових можливостей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@woodworkколись робив (ще під іншим ніком), десь навіть тема була з фото продукції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Yarchik сказано:

адекватними цінами

 

дзвонити і тупо питати в продавців досок/вагонки/брусу   так вийде дешевше...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готові є при вьїзді в Небіжку, з правої сторони й трохи далі ніби з лівої теж є. Ті що з правої, то *Бобер* чи *Бобереліт* називаєтся, готову ще впринципі можна придбати, треба дивитись, а от замовляти під виготовлення, категорично не радив би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Робимо.

Ціни дешевші, якість відмінна.

0501832466 Володимир

 

Наберіть після того як чітко визначитесь що конкретно має бути, які розміри, скільки виробів і на коли, а також що ви готові за то заплатити. 

Досвід є великий, працювали з багатьма садочками де то можна глянути, варіанти виробів найрізноманітніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 10.04.2018 at 13:18, MANJAK11 сказано:

готові є при вьїзді в Небіжку, з правої сторони й трохи далі ніби з лівої теж є. Ті що з правої, то *Бобер* чи *Бобереліт* називаєтся, готову ще впринципі можна придбати, треба дивитись, а от замовляти під виготовлення, категорично не радив би

Там ціна космос а якість взагалі  просто жах. Кум купив за  34 000 грн.   велику бесідку   за тижнів 2  виявилось що дах підтікає і шурупи  закручані криворукими майстрами і стирчать місцями   , поправляти відмовились. Ще день з кумом  доводили  її до пуття  .Я не радив би там купляти вже три роки пройшло а кум і досі жалкує що її придбав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дорози К.Каширськ-Ратно,бачив бесідки,колеги питали на ціни,десь в районі 8-10 тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Podorozhniy сказано:

Там ціна космос а якість взагалі  просто жах. Кум купив за  34 000 грн.   велику бесідку   за тижнів 2  виявилось що дах підтікає і шурупи  закручані криворукими майстрами і стирчать місцями   , поправляти відмовились. Ще день з кумом  доводили  її до пуття  .Я не радив би там купляти вже три роки пройшло а кум і досі жалкує що її придбав.

За 34к вони ще сексуальні послуги мали б надавати))) в комплект бесідки.

Коли до мене звертаються за бесідку чи якусь іншу конструкцію я називаю якусь цифру, мені кажуть що дорого і купують у "фірм" вдвічі дорожче з сумнівною якістю)))

(п.с. це не про даний випадок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, woodwork сказано:

За 34к вони ще сексуальні послуги мали б надавати))) в комплект бесідки.

Коли до мене звертаються за бесідку чи якусь іншу конструкцію я називаю якусь цифру, мені кажуть що дорого і купують у "фірм" вдвічі дорожче з сумнівною якістю)))

(п.с. це не про даний випадок)

скупий платить двічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...