Перейти до змісту
paksivatova

Приватний дитячий садочок

Recommended Posts

Влітку в Луцьку відкриється ще один приватний дитячий садочок

Деталі тут

А в темі цікаво обговорити ,чи чиісь діти ходять в такі центри ,чи кращі вони за державні?

Я цікавилася вартістю приватного садочка ,розумію що він значно скромніший за цей,що відкриється місячна оплата - 5 000 грн

Цікаво,скільки коштуватимуть заняття в Happy Kids Club

Поширити це повідомлення

Діти мають прокидатись з думкою «Ура! Я йду в садочок», - Валентина Галущак

А якщо одного дня зранку скаже - "мама, тато, я не хочу йти в садочок!", то гроші вернуть? :D

Поширити це повідомлення

9 hours ago, kroha said:

місячна оплата - 5 000 грн

Якось зовсім недорого. А що це за садочок?

Сам послугами не користувався, а от племінник ходив до платного німецького дитсадка Вальдорф. Так сестра періодично перебувала в шоці і казала "якщо таке ставлення в приватному, то що ж тоді коїться в державних дитсадках?".

Поширити це повідомлення

Були в росомасі з віку 1р і 8 місяців, потім пішли в державний з трьох років, різниця суттєва, на користь приватного, але росомаха тільки відкривалась, була одна молода хороша няня, Наталя, дуже мала її любила. Займались з дітьми краще і більше, менша група. По ціні два роки тому було десь 2-3 тисячі в місяць з харчуванням, плюс варіанти погодинної і поденної оплати. Хворіла дитина менше. 

Якість залежить від виховательки і організації, але коли в групі 20+ дітей, то за всіма ніяк не вгледиш.

Для домашніх дітей, як на мене, краще починати комунікації з приватного садка хоча б на 1-2 тижні.

Поширити це повідомлення

6 часов назад, yu2007 сказал:

Якось зовсім недорого. А що це за садочок?

Сам послугами не користувався, а от племінник ходив до платного німецького дитсадка Вальдорф. Так сестра періодично перебувала в шоці і казала "якщо таке ставлення в приватному, то що ж тоді коїться в державних дитсадках?".

Плай , біля Залізничного вокзалу

Поширити це повідомлення

5 часов назад, Revolver сказал:

Були в росомасі з віку 1р і 8 місяців, потім пішли в державний з трьох років, різниця суттєва, на користь приватного, але росомаха тільки відкривалась, була одна молода хороша няня, Наталя, дуже мала її любила. Займались з дітьми краще і більше, менша група. По ціні два роки тому було десь 2-3 тисячі в місяць з харчуванням, плюс варіанти погодинної і поденної оплати. Хворіла дитина менше. 

Якість залежить від виховательки і організації, але коли в групі 20+ дітей, то за всіма ніяк не вгледиш.

Для домашніх дітей, як на мене, краще починати комунікації з приватного садка хоча б на 1-2 тижні.

Я  неправильно поставила в чергу і садочок нам світив з осені 2018 року 

Цей сезон дитину віддала в 23 садочок - в групі 18 дітей , але всі ж не приходять -то і маємо той ідеальний склад групи

в цей же садочок ходить мій хрещеник,у нього в групі теж 18 діток

Групи не переповнені,дуже мені подобається завідуюча . 

Вихователі досить хороші 

а в сусідній 22 ходить дочка колеги - там групи забиті під зав‘язку 

Редаговано kroha

Поширити це повідомлення

Плай - для мажорів :)

Кілька разів ходили туди влітку, до обіду. Думали про те, щоб віддати дитину на постійно. Але одного разу дружина дізналася, що під час занять з дівчатками періодично проводять "типу дорослі" косметичні процедури (точно вже не скажу, що саме, але щось таке, що за нормальних умов раніше 14-25 років робити геть не варто).

Ми вирішили, що нам це ще зарано :) в нас і так прагнення до женствєнності хоч відбавляй.

Поширити це повідомлення

Забудовники будують останнім часом багато житла, розбудовуються цілі райони а от дитсадки чомусь не ростуть як гриби, діток відповідно багато в густонаселених районах міста тому і виникає попит. Де попит там і пропозиція але чомусь не від держави а бізнесу ( з своїми умовами ). Не берусь казати що краще з цього але складається останнім часом враження що все воно "державне" стало так само бізнесом. ( не про садочки ).

Мої діти ходять в селі в садочок. Харчування супер, відношення, навчання та виховання теж на хорошому рівні.

Поширити це повідомлення

Запрошуємо діток в студію раннього розвитку "Долоньки"!

Чекаємо діток від 2-х до 5-ти рочків.

Заняття 2рази в тиждень по 3год.

Наразі залишилися місця лише на другу зміну (15:00-18:00)

Деталі за телефоном - 095 836 94 04 (Настя)

IMG_0086.JPG

IMG_0060.JPG

Поширити це повідомлення