Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, volks сказано:

 

я на мене, просто вирішив гарно піти з посади мера, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
6 годин тому, volks сказано:

 

А ще мер Конотопа "Артем Семеніхін-Народний Президент",  і Андрій Садовий.

то вже на трьох можуть соображати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, rl72 сказал:

 

А ще мер Конотопа "Артем Семеніхін-Народний Президент",  і Андрій Садовий.

то вже на трьох можуть соображати )))

А як курс 10 пообіцяють, то й народ за них проголосує. А як пообіцяють ато(оос) за години закінчити, то взагалі в один тур виберуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А як курс 10 пообіцяють, то й народ за них проголосує. А як пообіцяють ато(оос) за години закінчити, то взагалі в один тур виберуть.

Нє, на 10 вже не поведуться другий раз. Тимошенко он по 13 вже пообіцяла. А за війну взагалі всі мовчать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

   Ще про скелети в шафі і "торгівлю на краві" в одному флаконі.  Уважно стежте за руками.
Є такі пани Фрідман і Хан. Російські(!!!!) бізнесмени,євреї ,народжені в Україні.
 Їм належить консорціум "Альфа груп". Консорціуму Альфа-груп належить контрольний пакет акцій IDS.
ІDS  належать торгові марки Моршинська,Боржомі і Миргородська. Відповідно купуючи ці товари ми збагачуємо російських олігархів.
Фрідман лєпший корєш голови "Самопомочі".
Фрідман титульний спонсор українського  "Рейгана".
  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Фрідман лєпший корєш голови "Самопомочі".

Є підтвердження? Бо відверто на маніпуляцію схоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, zaHARE сказано:

А ти особисто щось ще читав із цих ресурсів? Бо там проглядаються дуже чіткі тенденції. Я лише в черговий раз переконуюсь, що вірити нашим ЗМІ не можна - завжди під чиюсь дудку танцюють.

І ти теж подаєш маніпулятивну інформацію.

Пояснюю:

2 годин тому, zaHARE сказано:

Є такі пани Фрідман і Хан. Російські(!!!!) бізнесмени,євреї ,народжені в Україні.

Реальний загальновідомий факт.

2 годин тому, zaHARE сказано:

 Їм належить консорціум "Альфа груп". Консорціуму Альфа-груп належить контрольний пакет акцій IDS.

Теж всім відомо, ця інформація у відкритому доступі.

2 годин тому, zaHARE сказано:

ІDS  належать торгові марки Моршинська,Боржомі і Миргородська. Відповідно купуючи ці товари ми збагачуємо російських олігархів.

Інформація відкрита, висновок правильний.

2 годин тому, zaHARE сказано:

Фрідман лєпший корєш голови "Самопомочі"

Реальних доказів немає, інформація надана зі ЗМІ, що "мочать" Садового та Самопоміч.

2 годин тому, zaHARE сказано:

Фрідман титульний спонсор українського  "Рейгана"

Навіть не знаю про що мова. Але гадаю, що це відкрита інформація.

 

В підсумку поміж правдивої інформації, що має підтвердження, ти всунув сумнівну фігню.

Доказів немає.

Форма подання - класична маніпуляція.

Виникає питання нафіга це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну хіба не щирі українці?

 

Ні, це лише фото вирване із контексту, без прив'язки до обставин. Адекватна людина його саме так має розцінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sergkots сказано:

В підсумку поміж правдивої інформації, що має підтвердження, ти всунув сумнівну фігню.

Доказів немає.

Форма подання - класична маніпуляція.

Виникає питання нафіга це?

Принцип твого аналізу можна застосувати до будь-якої персони щоб виправдати її. Чи ти не згідний?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Принцип твого аналізу можна застосувати до будь-якої персони щоб виправдати її. Чи ти не згідний?

 

Ні не згідний. Бо не виправдовував а викрив інформаційну маніпуляцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sergkots сказано:

Бо не виправдовував а викрив інформаційну маніпуляцію.

І цим самим виправдав, хоч і не свідомо.

Скажи, а ти віриш, що Рошен в управлінні сліпого трасту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Віталій СК сказано:

І цим самим виправдав, хоч і не свідомо.

Скажи, а ти віриш, що Рошен в управлінні сліпого трасту?

А звинувачення вже доведене, щоб щось виправдовувати? 

Тобто ти погоджуєшся, що маніпуляція мала місце?

Яким боком Рошен та сліпий траст до цієї теми?

 

П.С. Поясни як це свідомо і не свідомо когось виправдовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, sergkots сказал:

Реальних доказів немає, інформація надана зі ЗМІ, що "мочать" Садового та Самопоміч.

В підсумку поміж правдивої інформації, що має підтвердження, ти всунув сумнівну фігню.

Доказів немає.

Форма подання - класична маніпуляція.

Виникає питання нафіга це?

       Це те що на поверхні. Чувак- публічна особа,мер міста,голова партії(тіпа проукраїнської) вільно спілкується,бухає та фотографується з чуваком,який в санкційному списку США( там просто так без доказів в список не включають).   У Львові є мережа алкомаркетів,в яких продають контрафактний алкоголь за цінами нижче індикативних. Кожен алік знає,що якщо там брати без чека,то буде значно дешевше,ніж з чеком. Всі у Львові знають,що це магазини Садового. 
В мене в зйомній сусідскій квартирі зараз живе чувак зі Львова(якась там шишка). багато цікавого розповідає,при чому так і каже,що всі у Львові це знають і дивуються як цей пройдисвіт став мером.
 А нафіга це? 
1. Шоб не купували продукцію ІДС

2. Щоб розуміли,що принаймні 2 потенційних президента України не самостійні гравці.
   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, zaHARE сказано:

       Це те що на поверхні. Чувак- публічна особа,мер міста,голова партії(тіпа проукраїнської) вільно спілкується,бухає та фотографується з чуваком,який в санкційному списку США( там просто так без доказів в список не включають).   У Львові є мережа алкомаркетів,в яких продають контрафактний алкоголь за цінами нижче індикативних. Кожен алік знає,що якщо там брати без чека,то буде значно дешевше,ніж з чеком. Всі у Львові знають,що це магазини Садового. 
В мене в зйомній сусідскій квартирі зараз живе чувак зі Львова(якась там шишка). багато цікавого розповідає,при чому так і каже,що всі у Львові це знають і дивуються як цей пройдисвіт став мером.
 А нафіга це? 
1. Шоб не купували продукцію ІДС

2. Щоб розуміли,що принаймні 2 потенційних президента України не самостійні гравці.
   

То пиши відразу так.

Але оце:

28 хвилин тому, zaHARE сказано:

голова партії(тіпа проукраїнської)

Мова про Самопоміч? Якщо так то я відверто не розумію стільки негативу в її сторону. Це схоже звичайну "чорнуху".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, sergkots сказано:

А звинувачення вже доведене, щоб щось виправдовувати? 

Ти або плутаєш поняття, або маніпулюєш. Немає такого терміну, як "доведене звинувачення" , може бути доведена чиясь провина, але про це мови не було. Звинувачення і виправдання - це слова антоніми, якщо особу в чомусь звинувачують, то вона може виправдовуватись, тобто відкидати звинувачення.

 

1 година тому, sergkots сказано:

Тобто ти погоджуєшся, що маніпуляція мала місце?

Я не вникав на стільки в цей епізод, щоб погоджуватись або заперечувати це.

 

1 година тому, sergkots сказано:

Яким боком Рошен та сліпий траст до цієї теми?

Цікава твоя думка, бо все ж те, що Рошен пребуває під керівництвом Ротшильдів - факт, а все інше - маніпуляція.

 

1 година тому, sergkots сказано:

П.С. Поясни як це свідомо і не свідомо когось виправдовувати.

Коли ти написав свій аналіз посту Захара, я подумав, що ти спеціально виправдовуєш Садового, тобто свідомо.

Але наступним постом ти зазначив, що ти лише викривав маніпуляцію, але твій пост, де-факто, залишається виправданням Садового. Тобто ти не спеціально його виправдовував, не свідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

То пиши відразу так.

Але оце:

Мова про Самопоміч? Якщо так то я відверто не розумію стільки негативу в її сторону. Це схоже звичайну "чорнуху".

Ні,не так. Мова поки про очільника "самопомочі". Партія то таке,там є різні люди .Достойні й не дуже. Якраз тут не про це мова. Хоча їхні голосування за потрібні і проукраїнські закони,а вірніше неголосування досить красномовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ти або плутаєш поняття, або маніпулюєш. Немає такого терміну, як "доведене звинувачення" , може бути доведена чиясь провина, але про це мови не було. Звинувачення і виправдання - це слова антоніми, якщо особу в чомусь звинувачують, то вона може виправдовуватись, тобто відкидати звинувачення.

Певно все ж звинувачення та захист більш правильні терміни, але то таке.

 

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Я не вникав на стільки в цей епізод, щоб погоджуватись або заперечувати це.

Та там один пост а не епізод, можна й прочитати.

 

5 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Цікава твоя думка, бо все ж те, що Рошен пребуває під керівництвом Ротшильдів - факт, а все інше - маніпуляція.

Про Ротшильдів факт, все інше наразі невідоме. Принаймні для мене - бо навіть не знаю, що саме "все інше".

 

7 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Коли ти написав свій аналіз посту Захара, я подумав, що ти спеціально виправдовуєш Садового, тобто свідомо.

Але наступним постом ти зазначив, що ти лише викривав маніпуляцію, але твій пост, де-факто, залишається виправданням Садового. Тобто ти не спеціально його виправдовував, не свідомо.

Виправданням в чому? 

Частина посту, де висновок:

5 годин тому, sergkots сказано:

В підсумку поміж правдивої інформації, що має підтвердження, ти всунув сумнівну фігню.

Доказів немає.

Форма подання - класична маніпуляція.

Виникає питання нафіга це?

Де саме я тут виправдовував Садового? Мені реально цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, zaHARE сказано:

Хоча їхні голосування за потрібні і проукраїнські закони,а вірніше неголосування досить красномовні.

Про що саме мова. Які саме закони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sergkots сказано:

Виправданням в чому? 

У зв'язках із російським олігархом.

 

9 хвилин тому, sergkots сказано:

Частина посту, де висновок:

5 годин тому, sergkots сказано:

В підсумку поміж правдивої інформації, що має підтвердження, ти всунув сумнівну фігню.

Доказів немає.

Форма подання - класична маніпуляція.

Виникає питання нафіга це?

Де саме я тут виправдовував Садового? Мені реально цікаво.

Не хотів оверквотити, тому не цитував увесь пост.

Усе виправдання Садового полягає в одній фразі:

5 годин тому, sergkots сказано:

Реальних доказів немає, інформація надана зі ЗМІ, що "мочать" Садового та Самопоміч.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l, я щось не можу зрозуміти, ти за Тимошенко чи за Садового?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

Усе виправдання Садового полягає в одній фразі:

Ти пропонуєш вірити цим кишеньковим купленим журналістам? 

Та ніколи - наші видання не є незалежними. Практично жодного немає - суто економічно ЗМІ не виживають на рекламі. Особливо маленькі, містечкові - всі є чиїмось рупором. 

Блогери можуть бути більш незалежні - немає потреби утримувати штат журналістів та редакторів. Але не факт, що вони такими є - їх можуть купити разово або на зарплату поставити.

Тому вірити такій "чорнусі" це себе не поважати. На місце мера такого міста бажаючих дуже багато, тому лайна будуть лити багато та системно.

 

По Садовому - за час його мерства Львів дуже сильно змінився. Я трохи жив у цьому місті - тому можу порівнювати особисто. І я бачу, що Львів змінився на краще.

Для справедливості зазначу, що і Вінниця змінилась на краще при Гройсману та його ставленику Моргунові. Правда за рахунок поборів підприємців, їх примусовому "переселенню". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

По Садовому - за час його мерства Львів дуже сильно змінився. Я трохи жив у цьому місті - тому можу порівнювати особисто. І я бачу, що Львів змінився на краще.

Для справедливості зазначу, що і Вінниця змінилась на краще при Гройсману та його ставленику Моргунові. 

А Харків як змінився при Кернесі. І якби він йшов у президенти, то більше половини харків'ян би за нього проголосували.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...