Перейти до змісту

Який смартфон вибрати? Google pixel, Oneplus 3T, Lg g6 ?


Рекомендовані повідомлення

Цінова категорія даних девайсів 8000-10000 грн, хто що порадить з власного досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усього переліченого думаю піксель буде найбільш актуальним, клацав працює бодро. 

G6 не юзав але знаючі lg і їхні флагмани знов десь накосячать. (lg g2, g3, g4 тому підтвердження. a g5 мало продається....)

Oneplus вроді і непоганий, но вот вразі чого з запчастинами до нього туго... на той ж піксель хоть модуля є

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Neoks сказал:

З усього переліченого думаю піксель буде найбільш актуальним, клацав працює бодро. 

G6 не юзав але знаючі lg і їхні флагмани знов десь накосячать. (lg g2, g3, g4 тому підтвердження. a g5 мало продається....)

Oneplus вроді і непоганий, но вот вразі чого з запчастинами до нього туго... на той ж піксель хоть модуля є

 

Про дану лижу відгуки хороші, і запчастин вистачає, модуль до гугла в 2 рази дорощий за Lg g6 і Oneplus3t  чомусь! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Саня94 сказано:

Про дану лижу відгуки хороші, і запчастин вистачає, модуль до гугла в 2 рази дорощий за Lg g6 і Oneplus3t  чомусь! 

Lg g6 - ips, з lg g6 тож все було добре, а через пів року bootloop I все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Neoks сказал:

Lg g6 - ips, з lg g6 тож все було добре, а через пів року bootloop I все

Bootloop м славились і попередні нексуси 5х,6р! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Саня94 сказано:

Bootloop м славились і попередні нексуси 5х,6р! 

Так но суті не міняє та ж лг з її косяками. в 6p менше траплялось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HTC U Ultra 64GB Black -345$

LG H870 G6 64GB Dual Sim (Black)
LG H870 G6 64GB Dual Sim (Gold)
LG H870 G6 64GB Dual Sim (White)

-470$,

Meizu Pro 7 4/64GB Black -320$.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Neoks сказал:

Так но суті не міняє та ж лг з її косяками. в 6p менше траплялось.

Можливо ви правий, але pixel на 2-2.5к дорощий чи є смисл доплачувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клацав лижу ... крута лопата з хорошим екраном, але брати краще піксель бо буде офф підтримка андроїд від гугла і там крута камера з фірмовим софтом для оптимізації фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

А яка мета? Бути не як всі?

 

Ага, купи айфон - будь як всі :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись росіяни з присутньою їм відвертістю  в  Нашій Раші сказали ,, С ЛЖ ходят только бомжи,,

Піксель та Ван плюс за 8 тис можна взяти самі урізані та найдещевші.

Який зміст тоді пижитись?  Ніхто не оцінить, крім найзатурканіших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, телефони купують, щоб пижитись і щоб хтось оцінив? Я думав, що купують для себе і по своїм потребам і вподобанням...А воно он що получається))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юріч,ти навіть не здогадуєшся,для чого іноді купуютьтелефони. Маю реальні факти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Юріч,ти навіть не здогадуєшся,для чого іноді купуютьтелефони. Маю реальні факти.

 

Нє, ну я знаю, що більшість молоді готові в кредити залізти, мамі татові мозг виїсти, але щоб айфон (самс) останній був...але чути від тебе таке, мов нафіга купувати лайтверсію флагмана, бо цим нікого не здивуєш - то трохи дивує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 18 років торгівлі телефонами, я трохи бачу,що рухає людьми при  виборі телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Nokian сказал:

А яка мета? Бути не як всі?

Мета купити хороший смарт на заміну 4 дюймів(на даний момент) і влізти у бюджет, тобто ціна=якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді детальніше. Що таке хороший? 

Бажано 10  пунктів.

 

Чому я так кажу. Просто кожен виробник у своїй лінійці має дешеві, середні та дорогі моделі.

І він ніколи не зробитьсвою найдешеішу модельтакоїж якості , як свою ж середню.

Тому ,що ніхто тоді не буде платити більше , і не купуватиме  дорожчу модельтогожсамого виробника.

От і виходить,що в кожного виробника САМІ ДЕШЕВІ  моделі є самими урізаними і тді тд.

І не варто думати, щоякщо Бренд-то і самі дешеві йогомоделі будутькрутими, бо це Бренд.

 

Звісно, коли мова йде про 2-3 тисячі  грн,то можна вибирати і по бренду, але коли 8-10 тис,то вже можна брати  міцного середнячка і навіть підфлагмана.

Таке моєІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Саня94 сказал:

Про дану лижу відгуки хороші, і запчастин вистачає, модуль до гугла в 2 рази дорощий за Lg g6 і Oneplus3t  чомусь! 

Саня ти це серйозно !? Купувати телефон і думати про те коли його поб'єш то що будеш робити, його не так просто і побити, якщо він в чохлі (якщо не кидатися ним звісно)

Вибір ти мій знаєш, все остальне це так аби було щось краще, ну або яблуко не нижче 7s+

Прошивка в телефоны це дуже важливий момент, нащо більшість просто не звертає увагу, а потім дивуються що телефон підглючує, (погана оптимізація) да все можна компинсувати залізом, як це роблять зараз більшість веробників.

P.S

Ну і на останок, власник пікселя отримує безлім в гугл фото, на постійній основі, думаю це не мало важливий бонус до хорошого телефона, я вже промовчу про звук в наушниках, та камері...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nikblack сказал:

Саня ти це серйозно !? Купувати телефон і думати про те коли його поб'єш то що будеш робити, його не так просто і побити, якщо він в чохлі (якщо не кидатися ним звісно)

Вибір ти мій знаєш, все остальне це так аби було щось краще, ну або яблуко не нижче 7s+

Прошивка в телефоны це дуже важливий момент, нащо більшість просто не звертає увагу, а потім дивуються що телефон підглючує, (погана оптимізація) да все можна компинсувати залізом, як це роблять зараз більшість веробників.

P.S

Ну і на останок, власник пікселя отримує безлім в гугл фото, на постійній основі, думаю це не мало важливий бонус до хорошого телефона, я вже промовчу про звук в наушниках, та камері...  

Саня ти це серйозно !?  Повір коли береш тел. за 9к і більше, то купити модуль за 3к думаю не проблема)
А як там з батарейкою на день "активний"" вистачає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опитування від Ан туту

 

В итоге эксперты пришли к выводу, что самым лучшим смартфоном по версии покупателей является OnePlus 5, стать владельцами которого хотят 95% опрошенных людей. Следом за ним, на втором месте, идет OnePlus 3 с показателем в 94%. Третье и четвертое места заняли Meizu Pro 6 Plus и OnePlus 3T, которым удалось достичь показателей «желанности» в 93% и 92% соответственно. На пятой позиции оказался Xiaomi Mi Max, приобрести который хотели бы 92% из всех опрошенных.

AuTuTu-Best-Smartphones-Android.jpg

На шестой строчке оказался Samsung Galaxy S8 (92%), на седьмой – Redmi Note 3 (92%), на восьмой – Samsung Galaxy S8+ (92%), а на девятой – Xiaomi Mi 6, приобрести которых хотели бы 91% участников опроса. На последнем десятом месте оказался бюджетный смартфон Xiaomi Redmi 4, сумевший получить 90% в рейтинге самых лучших и крытых телефонов в мире.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

опитування від Ан туту

 

В итоге эксперты пришли к выводу, что самым лучшим смартфоном по версии покупателей является OnePlus 5, стать владельцами которого хотят 95% опрошенных людей. Следом за ним, на втором месте, идет OnePlus 3 с показателем в 94%. Третье и четвертое места заняли Meizu Pro 6 Plus и OnePlus 3T, которым удалось достичь показателей «желанности» в 93% и 92% соответственно. На пятой позиции оказался Xiaomi Mi Max, приобрести который хотели бы 92% из всех опрошенных.

AuTuTu-Best-Smartphones-Android.jpg

На шестой строчке оказался Samsung Galaxy S8 (92%), на седьмой – Redmi Note 3 (92%), на восьмой – Samsung Galaxy S8+ (92%), а на девятой – Xiaomi Mi 6, приобрести которых хотели бы 91% участников опроса. На последнем десятом месте оказался бюджетный смартфон Xiaomi Redmi 4, сумевший получить 90% в рейтинге самых лучших и крытых телефонов в мире.

Я в курсі що Oneplus 5,5t супер я його кляцав сподобався, але я за смарт не віддам більше 10к в точка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nikblack сказано:

Ну і на останок, власник пікселя отримує безлім в гугл фото, на постійній основі, думаю це не мало важливий бонус до хорошого телефона

Те саме отримує будь-хто, в кого камера не більше 16 мегапікселів, а у флагманах Samsung зараз їх 12 о_О ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...