Перейти до змісту

Зникла 3 дні тому сестра жертви ДТП знайдена мертвою в річці


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

прийде час, й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите. Рано чи пізно

егегей вєшатель недадєланий. Ти дивись щоб тебе твої  лідєри не повісили ще раніше, з батерейками в одному місці в твому варіанті.

Вішати вони зібрались клоуни занюхані.

Ти спочатку штори на кухні дружині повісь :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
6 годин тому, romaxa11 сказано:

Ти там щось про Модерн заїкався? Пилипюк ходить за кожним токарем, слюсарем, штамповщиком? Ні, в нього є директори напрямків, які мають своїх заступників і через них контролюється ефективність, якість, продуктивність. Що робив би Пилипюк, якби весь Луцьк гудів, що продукція заводу - гівно? Визначав хто з токарів облажався? Ні, звільняв би директорів, які не виконують свою роботу.

Рома, тут тобі краще закрити рота і не уподоблюватись курві з косоу і радикальному підарасу. Тому що я з Пилипюком мав ділові стосунки, коли в "Крокусі" був фотомагазин. І якщо вже вдаватись до аналогій, то всі гудуть, що продукція заводу - вишак і крутяк  на 100%, а позицію пакувальника готової продукції ніхто не питатиме. Ти в курсі, що акції українських підприємств за ростом В 2017му ПЕРШІ, БЛЯДЬ, В СВІТІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, difoto сказано:

Ти в курсі, що акції українських підприємств за ростом В 2017му ПЕРШІ, БЛЯДЬ, В СВІТІ!

Перепитаю, рахували в гривнях ? чи може є якесь посилання ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

не можеш срать, не мучай жопу, це якщо коротко, трохи розлогіше тобі написали вище

Еххх, писати - то писати.

В 2000-х в мене в першого на "Варшавці" була 1С-Бугалтерія. От так шоб прямо на ринку стояв комп і відслідковувались товаро-складські відносини. В мене було шість точок продажу і три склада. І я пробував цю маленьку бізнес-модель втілювати. Було багато косяків, я вигнав двох працівників через крадіжки , про які взнавав через півроку, але я пробував і йшов далі. 

А ти в той же час мені розказував, чому не потрібно найманих працівників, бо будуть красти, обманювати, лєвачити і тому подібне і в тебе є гіркий досвід.

Зараз ти працюєш сам, бо нікому не можеш довіряти, але вказуєш мені... та що мені - вказуєш президенту, як йому працювати з найманими працівниками! Не з трьома, з сотнями тисяч тільки у верхній гілці.

Я ржу !!! А тобі не смішно? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, la20 сказал:

Ти спочатку штори на кухні дружині повісь

вуаєріст ? дрочи на інші вікна, або на портрет свого наставника

29 минут назад, la20 сказал:

Ти дивись щоб тебе твої  лідєри не повісили ще раніше, з батерейками в одному місці в твому варіанті

дякую, буду дивитись

29 минут назад, la20 сказал:

Вішати вони зібрались клоуни занюхані

одні клоуни будуть вішати інших клоунів, що не так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, ZLOvSmetane сказано:

Перепитаю, рахували в гривнях ? чи може є якесь посилання ?

Хм... "в світі" - значить явно не в гривнях.

https://www.epravda.com.ua/news/2017/12/29/632663/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, difoto сказал:

В 2000-х в мене в першого на "Варшавці" була 1С-Бугалтерія. От так шоб прямо на ринку стояв комп і відслідковувались товаро-складські відносини. В мене було шість точок продажу і три склада. І я пробував цю маленьку бізнес-модель втілювати. Було багато косяків, я вигнав двох працівників через крадіжки , про які взнавав через півроку, але я пробував і йшов далі. 

А ти в той же час мені розказував, чому не потрібно найманих працівників, бо будуть красти, обманювати, лєвачити і тому подібне і в тебе є гіркий досвід

ну і де ті всі твої точки ? Хоча до суті питання то не відносится й мені не зрозуміло, нахєра ти це все виносиш на загал.

6 минут назад, difoto сказал:

вказуєш президенту, як йому працювати з найманими працівниками! Не з трьома, з сотнями тисяч тільки у верхній гілці.

то нахєр він такий красівий всрався ? нахєр він кума генпрокурором пропихував ? нахєр на багато ключових постів ставив своїх ставлеників ? Щоб ото ти мені тут ржав й доказував, що він нєуінават й нічого зробити не може ? ну ржи далі, скоро тільки це й залишится тобі робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, difoto сказал:

Хм... "в світі" - значить явно не в гривнях.

https://www.epravda.com.ua/news/2017/12/29/632663/

тут ще багато цікавих новин https://www.epravda.com.ua/news/2018/01/1/632686/ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, difoto сказал:

Ти в курсі, що акції українських підприємств за ростом В 2017му ПЕРШІ, БЛЯДЬ, В СВІТІ!

Всьо, пішов міняти біткойни на акції українських підприємств. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, difoto сказал:

Хм... "в світі" - значить явно не в гривнях.

https://www.epravda.com.ua/news/2017/12/29/632663/

 

Сподобались коментарі на статтю:

 

"хіба можна називати ринком оте все що контролюється мвф?
це дуринок з якимись штучними індексами волюнтаристських рішень якихось адміністраторів бабла .
"економіка " де немає примноження на спільному публічному рахунку окрім прибутків в кишенях рад і депутатів,- це не економіка,- це дурисвітство" ©

 

"Тобто, "Рошен" і "SKM" показали зростання на 500%, всі інші - на мінус 15%? "В середньому" і вийшло 80%?"©

 

Від себе. Десь так само відношусь до всіх тих статистик. Самий кращий показник - рівень життя, настрої, оточуючих мене людей, а ті показники невтішні, нажаль...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, difoto сказано:

Ти в курсі, що акції українських підприємств за ростом В 2017му ПЕРШІ, БЛЯДЬ, В СВІТІ!

А ти в курсі, що ці акції випустили з нашого політично-економічного лепрозорія під обіцянку жорсткої боротьби з корупцією і як випустили, так після пєтюнського кидалова НАБУ їх назад і закинуть.  Ну то таке. 

І чого гривня паде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

"хіба можна називати ринком оте все що контролюється мвф?
це дуринок з якимись штучними індексами волюнтаристських рішень якихось адміністраторів бабла .
"економіка " де немає примноження на спільному публічному рахунку окрім прибутків в кишенях рад і депутатів,- це не економіка,- це дурисвітство" ©

 

"Тобто, "Рошен" і "SKM" показали зростання на 500%, всі інші - на мінус 15%? "В середньому" і вийшло 80%?"©

Автор - епічний довбойоб, еталонний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

А ти в курсі, що ці акції випустили з нашого політично-економічного лепрозорія під обіцянку жорсткої боротьби з корупцією і як випустили, так після пєтюнського кидалова НАБУ їх назад і закинуть.  Ну то таке. 

ЛОЛшто??? 

facepalm_dr_House.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, difoto сказал:

Автор - епічний довбойоб, еталонний!

 

Ну звісно....До речі, то дві цитати, двох різних авторів... Але то суті не міняє, вони, звісно, епічні довб..йоби, без сумнівів :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, difoto сказано:

ЛОЛшто??? 

Ді я розумію що ти не прикидаєшся, тому спробую пояснити. Країна на 150 місці по корупції, на 140+ якомусь місцю по рівню економіки, країна з олігархічною моделлю економіки і розкраданням бюджету нікому не цікава. Акції такої країни, яка очевидно не грає по правилах міжнародного ринку, гімна варті. Тут в країні Майдан, зміна влади і море обіцянок грати по правилах. Америкоси вирішили підтримати папуасів і під створення НАБУ і в подальшому Антикорупційного суду, який ці правила закріпить, дали певні гарантії інвесторам, кажучи що з Україною можна мати справу. Так певні акції певних підприємств опинились на міжнародних біржах. Акції на біржах - це довгий шлях до IPO, з гарантіями урядів, перевірками і т.д. 

Після завалу з НАБУ питання подальшого руху на світові фондові біржі зупинилось, бо Україна не тримає слова і відповідно не гарантує прозорість ведення економічної діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, difoto said:

 ПЕРШІ, БЛЯДЬ, В СВІТІ!

 

угу, угу, ну ось наприклад

bogdan.jpg.905cd52a5a884f4c2606bd4f4d7ba873.jpg

 

Звісно, якщо той ринок в попередніх кількох роках падав в рази, а в 2017 відріс на 80% від дна - ми стали перші в світі )) 

Це ж як із зарплатою робочого на модерні, який так рекламує Діфото :) : при януку була, припустим, 3500 грн. (440 дол.) , а зараз цілих 7000 грн.  (250 дол.) - ПЕРЕМОГА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попри, вцілому, серйозну тему, багато хто з нас вчергове довів, що нам ворогів не потрібно.

Зробіть порядок в своїй голові (с)

ЗАКРИТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...