Перейти до змісту

Сучасний пилосос - який він?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Наш пилосос ще тримається, але вже проситься на заслужений відпочинок

Сьогодні стільки новенького: роботи-пилососи, акумуляторні ...

У кого такі новенькі штучки,розкажіть як вибирали,чи задоволені

На що звернути увагу при виборі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас акумуляторний Філіпс, модель не памьятаю. Як допоміжний, то гуд, щоб не совати по всій квартирі основний, для швидкого дрібного прибирання. Як основний, то не справится ні по потужності, ні по ресурсу роботи від одного заряду. А так, дружина більш меньш задоволена, свої функції, для чого бралось, виконує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MANJAK11 сказал:

В нас акумуляторний Філіпс, модель не памьятаю. Як допоміжний, то гуд, щоб не совати по всій квартирі основний, для швидкого дрібного прибирання. Як основний, то не справится ні по потужності, ні по ресурсу роботи від одного заряду. А так, дружина більш меньш задоволена, свої функції, для чого бралось, виконує

 

до речі,про Філіпс зустрічала найбільше негативних відгуків щодо якості на Розетці

і вирішила,що цю марку брати не буду )

вони ,звичайно,не все публікують - але такий висновок заклався мені

бо це буде і основний ,І допоміжний апарат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, san4ez1 сказал:

 

По відгукам розумію,що вичищає він суперово

а мені щось дуже подобаються ось такі по виду

IMG_7382.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, kroha сказал:

а мені щось дуже подобаються ось такі по виду

от в нас такий і є, тільки філіпс. За основний не проканає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, kroha сказано:

 

По відгукам розумію,що вичищає він суперово

а мені щось дуже подобаються ось такі по виду

IMG_7382.PNG

 Мав би пару лишніх рублів,то і я такий купив би, в мене простенький з тим шнуром є,але і  такий би пригодився,в них класно,що сам пилєсосік махінький і як від'єднаєш то багато куди можна позалазити в дивани крісла ну і т.д.

 Да @MANJAK11 я правий? удобно те що він знімається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

За основний не проканає

 

Підтримую, краще взяти миючий з водяним фільтром чи як там...

А не гратися тим акумуляторним.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Oli сказал:

 

Підтримую, краще взяти миючий з водяним фільтром чи як там...

А не гратися тим акумуляторним.

 

Ой,миючий Зелмер стоіть на складі

і нікому не треба

великий і важкий

у мене зараз легший,і то якось лінуєшся його щодня діставати 

а це легенький,гарненький -ну я так думаю,  взяв-поставив

стільки слідкуй,щоб був заряжений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, yura-patriot сказал:

 Мав би пару лишніх рублів,то і я такий купив би, в мене простенький з тим шнуром є,але і  такий би пригодився,в них класно,що сам пилєсосік махінький і як від'єднаєш то багато куди можна позалазити в дивани крісла ну і т.д.

 Да @MANJAK11 я правий? удобно те що він знімається?

Тут я думаю,як ви

А що думаєте про роботи-пилососи?

наприклад,irobot 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, kroha сказано:

Тут я думаю,як ви

А що думаєте про роботи-пилососи?

наприклад,irobot 

 

 

дорогі іграшки. думаю оптимальний варіант - пилосос з аквафільтром. Сам таким користуюся багато років. Зручно і чисто. Сусіди купували Філіпс 3в1 з акумулятором, але в якості додаткового, в разі "екстренної потреби", маленькі діти постійно їх створюють).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, arrival22 сказал:

 

дорогі іграшки. думаю оптимальний варіант - пилосос з аквафільтром. Сам таким користуюся багато років. Зручно і чисто. Сусіди купували Філіпс 3в1 з акумулятором, але в якості додаткового, в разі "екстренної потреби", маленькі діти постійно їх створюють).

Так,дорога

перші відгуки читала про цього 

https://m.rozetka.com.ua/offer/14663936/

ну що скажу,мені сподобався

але якось айробот більше довіри викликає

тут питання чи виправдовує він себе? 

Але зустрічався коментар : "С первых минут не пожалел денег которые отдал за него 2 часа назад."

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робот, то канєшно вєсч, але подивіться скільки сміття ви хбираєте за тиждень і спробуйте мислєнно запіхнути його в той робот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, kroha сказано:

наприклад,irobot 

 

 Ще мало в кого зустрічав, а буваю багато в кого, сам не знаю шо то таке, десь в січні буду робити одну квартирку в якій бачив,що воно по квартирі їздить, то розпитаю в господині на скільки воно ефективне,аж самому цікаво стало:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, kroha сказано:

айробот

 

Кота собаку маєте?  Представте які будуть щітки...

 

Да і недумаю що вам вистачить акумулятора прибрати, до півроку заряд триматиме можливо нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, vaz75 сказал:

Робот, то канєшно вєсч, але подивіться скільки сміття ви хбираєте за тиждень і спробуйте мислєнно запіхнути його в той робот.

Чистити треба будь -який пилосос 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yura-patriot сказал:

 Ще мало в кого зустрічав, а буваю багато в кого, сам не знаю шо то таке, десь в січні буду робити одну квартирку в якій бачив,що воно по квартирі їздить, то розпитаю в господині на скільки воно ефективне,аж самому цікаво стало:)

Розпитайте все з подробицями і напишіть

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Oli сказал:

 

Кота собаку маєте?  Представте які будуть щітки...

 

Да і недумаю що вам вистачить акумулятора прибрати, до півроку заряд триматиме можливо нормально

Дякую,зверну увагу на цей момент

собак нема

коти є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irobot roomba чи neato, прекрасна штука, страшилки і стереотипи в сторону. Вичухує стільки шо йохохо, особливо дівчачі коси, та шерсть тварин, однозначно вартий уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Deemon сказал:

Irobot roomba чи neato, прекрасна штука, страшилки і стереотипи в сторону. Вичухує стільки шо йохохо, особливо дівчачі коси, та шерсть тварин, однозначно вартий уваги.

Ну можливо. Я маю кота і дівок. А от робота не маю. А ще маю турбощітку. Закинув її, бо було достатньо один раз відчистити від замотаного на вали волосся і ниток. Більше не хочу В робота ж принцип той же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, vaz75 сказал:

Ну можливо. Я маю кота і дівок. А от робота не маю. А ще маю турбощітку. Закинув її, бо було достатньо один раз відчистити від замотаного на вали волосся і ниток. Більше не хочу В робота ж принцип той же.

Я сьогодні читала багато відгуків , скарг не помітила щоб волосся чи шерсть не збирав

частіше зустрічалося,що якісь моделі

а) не переіжджають поріг

б) погано справляються з килимами

в) хаотично рухаються ,не вистачає розуму

 

в принципі,на простих поверхнях всі більш -менш працюють нормально

 

Але краще віддати перевагу тому продукту,хто тривалий час на ринку і вже себе показав)

Так я зацікавилася irobot

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, kroha сказал:

 

б) погано справляються з килимами

 

Так там турбощітка в мене і забивалася :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, vaz75 сказано:

А ще маю турбощітку. Закинув її..

Яка модель пилососа? І якщо що то скільки хош за неї?

 

Щодо робота, то як на мене зручно, бо як мінімум він працює/вмикаєш коли тебе не має в дома. Ну навіть якщо збере 70% від того що насмітили то вже добре. Просто звичайного, чи миючого доставати будеш вже рідше, якщо звісно гроші не жмуть. 

Все залежить від рівня вашої охайності, наприклад, не всі люди так відносяться до чистоти в квартирі, щоб щодня пилососити. В мене наприклад 2-3 рази на тиждень пилососиться, але завів правило: в кімнаті ніц не їсти, бо тоді справді щодня треба пилососити, або кидати цю дурну звичку. :) 

Щодо аквафільтрів: справді це "ритуал", часом дивишся на коврик що можна було б пройтися легенько, але згадуєш, всі необхідні дії для цього  та й кажеш собі "ну його на. Та не так вже і багато того бруду щб пилососити" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...