Перейти до змісту

Club-life: де йому місце?


Yarchik

Чи варто залишати розділ Club-life в форумі Lutsk.talks, чи ні?  

22 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Кілька днів тому на форумі з нагоди "АХТУНГ!!! Оупен-ейр!!! В Луцьку!!!!!!!! ААААААА!!!!!!!!!!!!!" було невеличке непорозуміння, коли частина юзерів обурювалася - що робить розділ Club-life в форумі Lutsk.talks, і пропонували перенести його в "Музику". Сьогодні я спостерігаю за активністю в темі "Для тех кто посещает НК "Лагуна", г.Ровно" http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=21059 , і вкотре задаюся питанням: яке відношення має клаб-лайф, ще й в м. Рівному, до Lutsk.talks?

У зв'язку з цим прикріпив невеличку голосувалку.

В свою чергу, я вважаю, що Club-life не зовсім в'яжеться з Lutsk.talks ("Луцьк: теревені"). А з музикою чи "Відпочинком" клубне життя має куди більше спільного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где бы ни находился данный раздел, "Ахтугов" в нем быть не должно.

ИМХО, в Музыке место клабберам. пусть обсуждают хоть клубы на Мадагаскаре.

но и там без пустых эмоций и мегабайтных фоток...

в Толксах действительно оно не совсем уместно

хотя, если клаб-лайф это

грандіозна п'янка з шашликами

та club music

то обсуждения пьянок вообще во Флейм :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в музику. однозначно.

Мені спершу прочиталося як "в топку. однозначно" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в музику. однозначно.

Мені спершу прочиталося як "в топку. однозначно" ;)

Теж непоганий варіант :)

А якщо серйозно, то цьому розділу в Толксах точно не місце.

Або у Відпочинок, або в Музло (тут уже тра по результатам голосовалки дивитись).

Це питання піднімалось уже не одноразово, сподіваюсь, на цей раз не даремно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені спершу прочиталося як "в топку. однозначно" ;)

тсс....(не пали контору)

бо я всіх люблю... і квіточку і листочки.. поки мене не %уть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прголосувала проти перенесення, бо вже звикла до того як є зараз.

Та якщо переносити, то не в музику, а швидше у відпочинок, або створити окремий розділ.

Щодо "Лагуни", то не варто, Ярчику, бути таким категоричним. Велика кількість постійних клієнтів "Лагуни" є лучани, тому таке тема є цілком логічною. На форумі не раз торкались київських питань і нічого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прголосувала проти перенесення, бо вже звикла до того як є зараз.

Щодо "Лагуни", то не варто, Ярчику, бути таким категоричним. Велика кількість постійних клієнтів "Лагуни" є лучани, тому таке тема є цілком логічною. На форумі не раз торкались київських питань і нічого...

Звичка - це друга натура. Велика кількість геймерів є лучани. Але ж вони тусуютсья окремо. Велика кількість велосипедистів - лучани. І теж окремо тусуються. Приклади наводити можна до безкінечності. Я вважаю, що прив'язка розділу Lutsk.talks має бути не до лучан, а до Луцька. А Луцьк - це щось значно більше, ніж кілька десятків клабберів, любителів коктейлів і т.п. Однак на титульній сторінці ми мусимо в останні дні бачити активними лише теми про оупен ейр і рівненську "Лагуну". Ну чого не відокремити мух від котлет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...