Перейти до змісту

konsul1

Рекомендовані повідомлення

Продам заморожені ягоди вищого сорту, без льоду.  Чорниця - 70 грн (0,5 кг), малина - 55 грн (1 кг), смородина - 45 грн (1 кг).

чорниця.jpg

малина.jpg

смородина.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, vaz75 сказано:

а тобі скільки треба?

 Я не знаю друже, просто дружина дуже любить, ми то заморозили 3 кг на зиму, але вже усі злопала )) ну так вона вже їх любить, карочь купив би від і до)) сам не знаю кіко і по чьом? чи ти дядьку думав, що мені до якогось тортика в рецепті пару грам не хвата)))нє,трішки не така ситуація. Сергію хочца кіло,два,три ну наприклад, але і від пів кіло не відкажуся. 

 ПіСі: купував у супермаркетах, наприклад у АТБ,бляха 400 грам за 50 грн. але вони не дуже((да,гарні,великі,але не такі як домашні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, yura-patriot сказал:

 Я не знаю друже, просто дружина дуже любить, ми то заморозили 3 кг на зиму, але вже усі злопала )) ну так вона вже їх любить, карочь купив би від і до)) сам не знаю кіко і по чьом? чи ти дядьку думав, що мені до якогось тортика в рецепті пару грам не хвата)))нє,трішки не така ситуація. Сергію хочца кіло,два,три ну наприклад, але і від пів кіло не відкажуся. 

 ПіСі: купував у супермаркетах, наприклад у АТБ,бляха 400 грам за 50 грн. але вони не дуже((да,гарні,великі,але не такі як домашні. 

Будеш проїжджати повз, заїдеш, дам торбинку. ТС, вибач за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
3 годин тому, mykola сказано:

Дякую за ягоди з доставкою.

прошу. звертайтеся, якщо потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

пропозиція актуальна. крім чорниці, малини, смородини ще є журавлина.

журавлина1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

є малина (60 грн за кг), смородина (45 грн за кг) і журавлина (60 грн за 0,5 кг).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...