Перейти до змісту

Немає інтернету "Інтернет технологія" (Аверс).


Рекомендовані повідомлення

16 годин тому, OlegSkull сказано:

У них Static IP. Сiрий.

Майже всi провайдери дають сiрий IP. Бiлий Тiльки платно. 

Як я і здогадувався. Сірий ІР дають лише дрібні місцеві провайдери, а крупні всеукраїнські (Київстар, Датагруп, Воля) дають білі динамічні ІР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Maniko сказано:

крупні всеукраїнські (Київстар, Датагруп, Воля) дають білі динамічні ІР.

Ніхто тобі безкоштовно білу ІР не дасть, отримуєш ти сіру,(в підмережі провайдера) а далі вже з тої мережі через білу (яка може бути на весь район одна) попадаєш в інет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, halmer сказано:

Ніхто тобі безкоштовно білу ІР не дасть, отримуєш ти сіру,(в підмережі провайдера) а далі вже з тої мережі через білу (яка може бути на весь район одна) попадаєш в інет.

Це якісь уявлення про інет часів Домашніх мереж від ДГ....  Бажаєш поспорити?) Безкоштовна бІла СТАТИЧНА айпі, яку можна вільно використовувати для веб-сервісів, відеонагляду і т.д. Можна буде підключити, потім докажеш тут що вона не біла чи не статична, чи не безкоштовна. Ок? 

P.S. Це я не про Аверс звісно

Змінено користувачем Axel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Axel сказано:

Це якісь уявлення про інет часів Домашніх мереж від ДГ....  Бажаєш поспорити?) Безкоштовна бІла СТАТИЧНА айпі, яку можна вільно використовувати для веб-сервісів, відеонагляду і т.д. Можна буде підключити, потім докажеш тут що вона не біла чи не статична, чи не безкоштовна. Ок? 

P.S. Це я не про Аверс звісно

Де ж таке щастя є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Axel сказано:

КС

Да ну? Тобто ти хочеш сказати що в тебе біла ІР адреса і ти за неї нічого не платиш?

Скинеш скріншот з роутера з тим ІР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, halmer сказано:
39 хвилин тому, Axel сказано:

 

Да ну? Тобто ти хочеш сказати що в тебе біла ІР адреса і ти за неї нічого не платиш?

Скинеш скріншот з роутера з тим ІР?

Я не юзаю білу айпі та роутер. Просто кажу що таке можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Bliksss сказано:

в КС - біла ІР, роками не змінюється, нічого не доплачую

http://joxi.ru/p27n33VioPweZm

 

Це ІР твого всього района, а не твій особистий, глянь який на роутері, або той який на мережевій карті якщо інет втикнутий від провайдера напряму в комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, halmer сказано:

Це ІР твого всього района, а не твій особистий, глянь який на роутері, або той який на мережевій карті якщо інет втикнутий від провайдера напряму в комп.

після фрази "це ІР твого всього района" дискусію стосовно айпі варто припинити, хоча айпі, яке виклав Bliksss не зовсім те пальто про яке я говорив з означеннями "біла, статична, безкоштовна", а звичайна динамічна айпі, біла чи сіра, то вже інше питання.

Змінено користувачем Axel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, halmer сказано:

Це ІР твого всього района, а не твій особистий, глянь який на роутері

яка "мого района"??? останні 3 цифри - спеціально замазав, на роутері - такі самі як на скріні.... роки два не мінялась адреса (в мене деякий софт працює, там активація по ip) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Axel сказано:

а звичайна динамічна айпі, біла чи сіра, то вже інше питання.

звичайна, "біла", але динамічна.... хотів замовити статичну, але, оскільки,як вже казав - змінюється раз на кілька років - не бачу сенсу платити щомісяця 30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

З 20 вечора п'ятниці немає інету (центр). Вихідні вони, звісно, трубку не беруть, на мейл взагалі не відповідають.

Хто знає їх адміна чи когось, хто може змінити ситуацію?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, ZedaZ сказано:

З 20 вечора п'ятниці немає інету (центр). Вихідні вони, звісно, трубку не беруть, на мейл взагалі не відповідають.

Хто знає їх адміна чи когось, хто може змінити ситуацію?

 

 

Мдя, 3 дні ..норм так терпіння))

Тел. тех підтримки:

0503786672

0503786675

290-153

Якщо не вийде додзвонитись йди в абон. відділ.

Змінено користувачем OlegSkull
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьому була причина банальної впевненості. Просто поповнив рахунок)

Але на рахунок повної відсутності сапорту у вихідні і неробочий час претензія не знімається.

p.s. [email protected] - певно найефективніший спосіб комунікації з технічним персоналом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Соборності - мав би бути "найсвіжіший" Інтернет, а його зовсім немає ніякого цілий день. На дзвінки не відповідають. 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

розкажіть про інтернет від Аверсу.
коли був в абонвідділу писати заяву то зайшли  два мужикі і скаржились на інтернет і ніхто не ремонтує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, trionix сказано:

розкажіть про інтернет від Аверсу.

З моїх знайомих, користуються тільки ті, в кого немає альтернативи. "Воля" - альтернативою не вважається. :mdr:

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, trionix сказано:

розкажіть про інтернет від Аверсу.
коли був в абонвідділу писати заяву то зайшли  два мужикі і скаржились на інтернет і ніхто не ремонтує.

Жити можна, цiни норм, в мене швидкість відповідає заявленій, техпiдтримка прадва нiяка, точніше вона відсутня(( 

Деколи падає, але то у всіх провайдерів буває...

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.07.2019 at 17:14, OlegSkull сказано:

але то у всіх провайдерів буває...

да ладно...але, якщо і буває, то вони хоч щось роблять щоб пофіксити, а не кажуть - у нас вихідний.

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, можливо хтось підкаже, якщо замінити роутер, потрібно звертатись на тех.підтримку, щоб вони скинули МАС на порту?

бо не видається ІР адреса, чи якось через кабінет ? Просто сусід попросив замінити роутер, а я з Аверсом ще не стикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант більшість роутерів підтримують функцію клонування мак адресу. Дивишся старий мак адрес на старому роутері (чи в налаштуваннях, чи в наклейці на самому апараті) і в налаштуваннях нового роутера прописуєш мак адрес папєрєдніка. це якщо в них прив"язка по маку

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, ZedaZ сказано:

статік онлі дхцп.

так статичний чи dhcp? одне щось зайве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...