Перейти до змісту

Потрібна консультація по роботі POS терміналів


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Потрохи виникає потреба у вивчені роботи POS терміналів. Де можна почитати, подивитись, дізнатись технічні деталі. Більше цікавить особливості програмної реалізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви маєте на увазі банківські термінали?..чи комп'ютери з тачскріном?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Witiok сказано:

Ви маєте на увазі банківські термінали?..чи комп'ютери з тачскріном?

 

Комп'ютери із тачскріном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в значенні програмної реалізації?..точскрін в більшості терміналів бачиться як мишка. Мультитач не підтримується(і резистивні екрани встановлені на більшості дешевих терміналів)..Ваше питання не зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Witiok сказано:

в значенні програмної реалізації?..точскрін в більшості терміналів бачиться як мишка. Мультитач не підтримується(і резистивні екрани встановлені на більшості дешевих терміналів)..Ваше питання не зрозумів...

Я знаю як вони реалізовані технічно, цікавить програмне забезпечення - як, на чому.

Мені потрібно вивчити питання підключення додаткової периферії. Цікаво також знати виробників ПЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, sergkots сказал:

Я знаю як вони реалізовані технічно, цікавить програмне забезпечення - як, на чому.

Мені потрібно вивчити питання підключення додаткової периферії. Цікаво також знати виробників ПЗ.

Вінда) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо точніше, то мені потрібно отримувати інформацію про вибрані та потім оплачені товари в режимі реального часу.

 

20 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Вінда) 

Я мало вірив у те, що це буде лінукс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лідером по підключенню периферії є 1С.   На сьогодні є лідером по інтеграціям практично по усім технологіям. Велика база готових рішень. 

Варіації на тему 1С  в фронт-фісі

Приклад реалізації

 

Також багато хто на сьогодні рухається в сторону  мобільних технологій: 

 

Також в 1С є варіації.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, LSD сказано:

Лідером по підключенню периферії є 1С.   На сьогодні є лідером по інтеграціям практично по усім технологіям. Велика база готових рішень. 

Варіації на тему 1С  в фронт-фісі

Приклад реалізації

 

Також багато хто на сьогодні рухається в сторону  мобільних технологій: 

 

Також в 1С є варіації.

 

В Луцьку також 1С лідер? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так як лазив по маркетах і ТД скажу що бачив: 

 

1) Наш край своя пос системка. По інтерфейсу дуже нагадує делфу (+ вакансії у них є на делфістів) то думаю то воно. 

2) Багато де ще (по дріних піцеріях і тд) бачив картинку 7.7 "Ресторан-бар-кафе" : 

hqdefault.jpg.609e616a77c941843058bf1ae23d3f54.jpgimages.jpg.bb1b2dc55e96a02929104c8ca0517231.jpg

 

 

Також точно знаю декілька компаній у яких фронт на 1С(Аптеки Ківі і Аспіринка теж наче) .  Ну у більшості  бек - офіс на 1С тому це значно спрощує інтеграцію. 

Точної статистики Вам не дам але думаю що  в  лідируючих:) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, sergkots сказал:

Якщо точніше, то мені потрібно отримувати інформацію про вибрані та потім оплачені товари в режимі реального часу.

 

Я мало вірив у те, що це буде лінукс.

 

А проблема периферії в чому? Касовий апарат, чи принтер чеків? Практично до усіх, в тому числі мегапопулярної марії є драйвера на Linux.

Так що морду можна накнопати на тому на чому пишеш стандартно. Демона повісити на любий порт, в який кидатись json'ом а він буде кліпати чеки. А бек взагалі тримати в хмарці від гріха (у вигляді наших перевіряючих) подалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zeuss сказано:

 

А проблема периферії в чому? Касовий апарат, чи принтер чеків? Практично до усіх, в тому числі мегапопулярної марії є драйвера на Linux.

Так що морду можна накнопати на тому на чому пишеш стандартно. Демона повісити на любий порт, в який кидатись json'ом а він буде кліпати чеки. А бек взагалі тримати в хмарці від гріха (у вигляді наших перевіряючих) подалі.

Як периферія буде планшет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Як периферія буде планшет.

 

Тоді яка архітектура? Поки не ясно..

Типу можна кнопати замовлення, чи там набивати чек і з стаціонарного POS, а можна на планшеті а потім синхронізувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zeuss сказано:

 

Тоді яка архітектура? Поки не ясно..

Типу можна кнопати замовлення, чи там набивати чек і з стаціонарного POS, а можна на планшеті а потім синхронізувати?

Мені потрібно оцінити можливість отримувати інформацію про поточне замовлення в реальному режимі часу. Вибрали товар - на планшет пішла інфа. Оплатили товар теж йде інфа.

Плюс хочу ознайомитись із функціоналом - інтерфейс, можливості та інше.

Дізнатись недоліки діючих терміналів - найбільше мене цікавить програмна частина, потім апаратна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Онлай запити  до існуючої баз з планшета\термінала? 

Оптимістичний у Вас прогноз :) 

 

Давай вже тоді  дивитися на що орієнтуємся в серверній частині? 

SQL server? REST Web? SOCKS? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, LSD сказано:

Онлай запити  до існуючої баз з планшета\термінала? 

Оптимістичний у Вас прогноз :) 

Я лише вивчаю питання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вся логіка наявності планшета з незалежним енергоживленням саме в автономності роботи...

А так чесно сесію РДП а там  налаштоване ередовище з чим хочеш і мережевими протоколами. 

 

Скажу так, з досвіду перше з чим тобі порібно визначитися це: клас периферійного обладнання, і основне чи буде у тебе фіскальний реєстратор :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз популярні два рішення.

 

1. Описане вище. На базі 1с. Резистивні екрани. В них персонал тикає карткою. Головна вимога до ПЗ великі кнопки, шоб не промахнулись при тиканні. Проведені операції летять туде де лежить база. Тобто у випадку одного робочого місця, гіпотетично, базу можна покласти навіть в термінал і бекапити її скриптом раз в день, наприклад. Для планшета можна написати (або, скоріш за все, вже є написані) свою морду яка проведені операції буде теж буде класти в базу.

По факту отриманих та проведених документів база може робити якусь агрегацію і висилати це в онлайн в якусь систему статистики.

 

2. Цілком хмарне рішення. Все побудовано на планшетах. База лежить в хмарі. Додатки на планшетах гетом, путом, постом відсилають інфу в хмару. Там відбувається бізнес логіка (прихід,  реалізація, списання, калькуляція). Звідтам можна формувати вибірку на інвентаризацію і т.д. Там же є онлайн-морда, яка на основі всіє цієї кухні малює графіки і статистику.

Є готові рішення, вони продаються переважно по підписці. У них навіть є модуля китая-мать, які по по езернету на порту слухають запити і відсилають по юсб на фіскальні апарати. Щоб планшетка могла чеки штампувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeuss сказано:

2. Цілком хмарне рішення. Все побудовано на планшетах. База лежить в хмарі. Додатки на планшетах гетом, путом, постом відсилають інфу в хмару. Там відбувається бізнес логіка (прихід,  реалізація, списання, калькуляція). Звідтам можна формувати вибірку на інвентаризацію і т.д. Там же є онлайн-морда, яка на основі всіє цієї кухні малює графіки і статистику.

Є готові рішення, вони продаються переважно по підписці. У них навіть є модуля китая-мать, які по по езернету на порту слухають запити і відсилають по юсб на фіскальні апарати. Щоб планшетка могла чеки штампувати.

А як вони до планшета периферію підключають? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, LSD сказано:

Ну вся логіка наявності планшета з незалежним енергоживленням саме в автономності роботи...

А так чесно сесію РДП а там  налаштоване ередовище з чим хочеш і мережевими протоколами. 

 

Скажу так, з досвіду перше з чим тобі порібно визначитися це: клас периферійного обладнання, і основне чи буде у тебе фіскальний реєстратор :) 

Трохи інша специфіка. Буде готове рішення то покажу, що  вийшло. 

Наразі я вивчаю питання чи варто зв'язуватись із діючими POS терміналами чи пропонувати повністю готове власне рішення, а стару техніку на списання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка Вам периферія - Принтер - езернетом в роутер.

Сканер - Кабель OTG- USB.(або Bluetooth).

Фіскальний реєстратор - до Езернет - або через Raspberry Pi(перетворює Ethernet to RS232)

Ваги -  є декілька Bluetooth китайваг... З чекодруками не бачив реалызацій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

А як вони до планшета периферію підключають? 

 

Принтери чеків включені в wi-fi-роутер по лану, і вони на конкретне айпі в середині мережі відсилають пакет.

Фіскальні реєстратори через приблуду описану вище, тобто прибуда одним кінцем включена в роутер і має айпі, в інший через usb затикнутий реєстратор.

Зчитувачі картки зараз є такі, що єднаються в стандартний miniUSB порт андроїда, той де зарядка.

Сканер штрих кодів через перехідник  miniUSB->USB.. otg помоєму вони називаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіскальний реєстратор MG707TS працює без приблуд напряму по Ethernet і підтримує протокол JSON. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Witiok сказано:

а яка Вам периферія - Принтер - езернетом в роутер.

Сканер - Кабель OTG- USB.(або Bluetooth).

Фіскальний реєстратор - до Езернет - або через Raspberry Pi(перетворює Ethernet to RS232)

Ваги -  є декілька Bluetooth китайваг... З чекодруками не бачив реалызацій

Якраз в ідеалі передбачити підключення всього.

 

5 хвилин тому, Zeuss сказано:

 

Принтери чеків включені в wi-fi-роутер по лану, і вони на конкретне айпі в середині мережі відсилають пакет.

Фіскальні реєстратори через приблуду описану вище, тобто прибуда одним кінцем включена в роутер і має айпі, в інший через usb затикнутий реєстратор.

Зчитувачі картки зараз є такі, що єднаються в стандартний miniUSB порт андроїда, той де зарядка.

Сканер штрих кодів через перехідник  miniUSB->USB.. otg помоєму вони називаються

Через miniUSB можна підключати кілька пристроїв? Щоб була зарядка та ще й периферія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 минуты назад, Witiok сказал:

Фіскальний реєстратор MG707TS працює без приблуд напряму по Ethernet і підтримує протокол JSON. 

 

Круто, давно пора викинути на брухт весь той застарівший зоопарк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...