Перейти до змісту

Потрібна консультація по роботі POS терміналів


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Недолік MiniUSB в планшетному використанні - делікатний роз'єм, Потрібно вішати китайський microUSB хаб. Китайці вирішили це питання випустивши Android POS термінал. Роз'єми там повнорозмірні(докстанція),більш пристосований для точок продажу

В планшетних виконаннях мені до вподоби бездротові рішення - Бездротовий фіскальний принтер(BT, WiFi). Блутуз сканер ШК, Принтер чеків(нефіскал) - езернетом до роутера. І все - не треба дротів...Не вистачає масивної докстанції для зарядки бо роз*ємчик швидко вбють. Можливо TypeC більш стійкий, не знаю не юзав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

 

Через miniUSB можна підключати кілька пристроїв? Щоб була зарядка та ще й периферія?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Witiok сказано:

Недолік MiniUSB в планшетному використанні - делікатний роз'єм, Потрібно вішати китайський microUSB хаб. Китайці вирішили це питання випустивши Android POS термінал. Роз'єми там повнорозмірні(докстанція),більш пристосований для точок продажу

В планшетних виконаннях мені до вподоби бездротові рішення - Бездротовий фіскальний принтер(BT, WiFi). Блутуз сканер ШК, Принтер чеків(нефіскал) - езернетом до роутера. І все - не треба дротів...Не вистачає масивної докстанції для зарядки бо роз*ємчик швидко вбють. Можливо TypeC більш стійкий, не знаю не юзав

Я буду робити так, що шнур до microUSB буде втикнутий завжди та зафіксований в додатковому корпусі. Знаю, що вбиваю батарею, але роз'єм буде цілий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Type c нестійкіший.  Але більше енергопровідний. Спалити легше, батарею швидше вбьете.  Плюс на сьогодні планшет стане дорожче. 

 

На сьогоднішній день і резонансовскі марії і датекси мають rj 45. Тому мережеве підключення без проблем. Також варіацій на тему блутуза масса.  

Якщо потрібен реєстратор і розглядаєте варіанти можу надати певні рекомендації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в які моделі марії можна напряму через мережу кидатись пакетом (наприклад json)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм наче не бачив такого в протоколі.  Можливо і є а можливо і ні.  Ну але там класичний протокол який описується для торгової досить швидко.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який класичний протокол?

Щоб фіскалка працювала по мережі то у неї в кішках повинен бути tcp сервер, для того щоб не придумувати велосипед - скоріш за все http сервер. Може що змінилось за останній рік, але датекси (марії і мініки) раніше використовували езернет тільки для конекту з серверами податкової чи прокладки. Тобто вони вміли відправляти пакет і отримувати відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, LSD сказано:

Type c нестійкіший.  Але більше енергопровідний. Спалити легше, батарею швидше вбьете.  Плюс на сьогодні планшет стане дорожче. 

Не зрозумів про спалити та дорожче чого стане планшет.

 

35 хвилин тому, LSD сказано:

На сьогоднішній день і резонансовскі марії і датекси мають rj 45. Тому мережеве підключення без проблем. Також варіацій на тему блутуза масса.  

Якщо потрібен реєстратор і розглядаєте варіанти можу надати певні рекомендації

Це не реєстратор.

Це дещо нова система для оптимізації та покращення торгівлі.

В першу чергу вона буде зорієнтована на малий бізнес - де фіскалки та чеків поки не потрібно. Пропонувати буду ПЗ під планшети.

Другим етапом хочу підключати периферію. Також розглядаю варіант апгрейда діючих POS терміналів, через що і виникло питання про їх ПЗ.

Старі термінали мало цікавлять через специфіку роботи - у мене планується інтерактив із клієнтом, планшет саме те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх нинішніх фіскалок є модуль тср кліент і сервер.  Він працює для інкасацій в дфс.

Тепер адаптували до класичної співпраці. 

 

Тупе ц дорожчий бо по матеріалам виходить дорожче.  Відповідно дешевим планшет не буде. 

 

Нефіскальний друк?  Тут практично будь який термопринтер згодиться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Zeuss сказано:

Який класичний протокол?

 

Ось ці вже вміють. І сервісна консоль для Андроїда ніби є. 

 

Таку штуку пропонують Київські автоматизатори від Екселліо: 

 

 

По реєстраторам реалізацій є вже для всього:

https://infostart.ru/public/331573/

https://infostart.ru/public/376254/ 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sergkots сказано:

Це не реєстратор.

 

Для термопринтерів 1С пропонує готовий драйвер блутуз для підтримки  команд по епсоновскому протоколу : ESC/POS 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі по 1С, ніхто ж не знає коли держспецзвязок почне бігати по підприємствам і підприємцям з перевіркою на софт від забороненої компанії з країни агресора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає заборони торгових марок чи використання ПЗ. Є заборона фінансової співпрації. 

Тому кажіть користуюся в демо режимі а грошей заплатити права не маю  :) 

 

Але можна і своє Native написати щось для роботи, звичайно. Буде і швидше  і зрозуміліше. Ну але як його пришити до вцілому обліку і на скільки воно підтримуватиме модифікацію це вже питання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.11.2017 at 22:08, sergkots сказано:

Це дещо нова система для оптимізації та покращення торгівлі.

В першу чергу вона буде зорієнтована на малий бізнес - де фіскалки та чеків поки не потрібно. Пропонувати буду ПЗ під планшети.

Другим етапом хочу підключати периферію. Також розглядаю варіант апгрейда діючих POS терміналів, через що і виникло питання про їх ПЗ.

Старі термінали мало цікавлять через специфіку роботи - у мене планується інтерактив із клієнтом, планшет саме те.

 

Як щось вийде, або матимете бажання,  розкажете покажете :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...