Перейти до змісту

Потрібен доступ до прав адміністратора?:)


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Власне, є робочий комп. з правами юзера! Встановлена старенька ХР!

Як відкрити адміністраторський доступ, не застосовуючи кардинальних методів? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна або підібрати пароль адміна (використовуючи SamInside чи Proactive System Password Recovery). Або обнулити його (CIA.Commander, Offline NT Password & Registry Editor)

Зараз закину все це добро на фтп.

Обов'язково читай матчасть ;)

http://www.insidepro.com/doc/002r.shtml

Що для тебе є "кардинальні методи"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна або підібрати пароль адміна (використовуючи SamInside чи Proactive System Password Recovery). Або обнулити його (CIA.Commander, Offline NT Password & Registry Editor)

Зараз закину все це добро на фтп.

Що для тебе є "кардинальні методи"?

Думаю він має на увазі ФОРМАТ С:... ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бажані - перестановка системи, використання габаритного софту (комп. старенький)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька разів користувався Offline NT Password & Registry Editor. Без зауважень. Все досить просто й, головне, ефективно. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька разів користувався Offline NT Password & Registry Editor. Без зауважень. Все досить просто й, головне, ефективно. Рекомендую.

Так, але складно. Простіше через CIA.Commander.

А якщо пароль обнуляти не можна з деяких причин - доведеться підбирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи допоможе, але в мене колись була проблема пов*язана у обліковими записами, викрутився так:

-загрузив вінду в безпечному режимі

-зайшов в управління обліковими записами

-змінив статус свого облікового запису на адміна

З.І. пардон, може фігово пояснив, ніч надворі...Коли загрузилась вінда і ти стоїш перед вибором облікового запису (з тих що є на компі), там має бути один додатковий, адмінський, без паруля і т.д. От ним я і змінював статус юзера на адміна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб перейти до того вибору, треба натиснути алт+ктрл+дел.

Дуже часто буває що адмін без пароля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи допоможе, але в мене колись була проблема пов*язана у обліковими записами, викрутився так:

-загрузив вінду в безпечному режимі

-зайшов в управління обліковими записами

-змінив статус свого облікового запису на адміна

З.І. пардон, може фігово пояснив, ніч надворі...Коли загрузилась вінда і ти стоїш перед вибором облікового запису (з тих що є на компі), там має бути один додатковий, адмінський, без паруля і т.д. От ним я і змінював статус юзера на адміна

Якби стояв адмінський пароль - тебе б перед завантаженням безпечного режиму його б запитала вінда. А як він загрузився без проблем - то пароль адміна скорш за все був пустим.

Як я сідаю за лівий ком і там тіко юзерські права - перш за все пробую чи пароль адміна не пустий, або стандартні "1", "123"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Редактор хоче отримати несанкціонований доступ до ресурсів ПК, а народ тут йому і поради, і інструментарій ... :) Може це його комп, може він комусь допомагає з Віндою, але ж може бути і зовсім інша ситуація, правда? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна або підібрати пароль адміна (використовуючи SamInside чи Proactive System Password Recovery). Або обнулити його (CIA.Commander, Offline NT Password & Registry Editor)

Зараз закину все це добро на фтп.

Обов'язково читай матчасть :)

http://www.insidepro.com/doc/002r.shtml

Що для тебе є "кардинальні методи"?

А ця бяка працює на ЛАН сеті? :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ця бяка працює на ЛАН сеті? :):(

А ти спробуй, якщо не прийдуть тобі руки відривати, то значить не працює ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Редактор хоче отримати несанкціонований доступ до ресурсів ПК, а народ тут йому і поради, і інструментарій ... :) Може це його комп, може він комусь допомагає з Віндою, але ж може бути і зовсім інша ситуація, правда? :)

Ситуація і справді зовсім інша :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто інструменти. А як їх використовуватимуть і які це матиме наслідки - то вже справа людини. Звичайний молоток також може бути знаряддям вбивства. Людина звернулася за допомогою - от їй й підказали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для таких цілей використовую диск reset password xp, працює відмінно, правда в консольному режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...