Перейти до змісту

Збір коштів на зариблення


DRAKULKA

Рекомендовані повідомлення

Нарешті з ініціативи волинських любителів рибної ловлі задля відтворення та збільшення популяції іхтіофауни наших водойм проводится збір коштів на їх зариблення.

 

Зробити добровільний внесок на цю добру справу може кожен небайдужий рибалка перерахувавши кошти на картку Приватбанку:

 

Картка на зариблення 4149 4978 4773 0977 Отримувач: Хомич Віталій Володимирович.

 

Також готівкові внески приймаються в магазині Рибалка за адресою: м.Луцьк, вул.Кравчука, 17.

 

Пропозиції, голосування та вибір водойм і видів риб для зариблення проводиться в групі, приєднатися до якої можна відкривши наступне посилання на будь-якому пристрої де встановлений Viber, або надіславши повідомлення на номер +38 050 516 50 04 з поміткою "ГРУПА РИБАЛКА".

 

Усе вирішує більшістю тільки громада рибалок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хотел бы флеймить в теме НО:

Я совсем не рыбак, но у меня много друзей "фанатов" этого дела. 

Что я хотел сказать или спросить!!???

Вы что зарыбливать собираетесь??????????? Стырь????

Ибо может я дурак НО!!!!

С частными ставками вполне управляются арендаторы. 

А бесхозные ( если таковые имеются ) ВАРВАРСКИ уничтожаются сетями, электро-удочками и.т.д. 

Кто будет наводить порядок там где ВЫ зарыбите???? :)

По моему это какаето чушь :)  даже если зарыбить бесхозный ставок, весной у него вырастут ноги :)  ( появится хозяин , который вам даже спасибо не скажет )

 

Ну думаю что я плохо понимаю , данную ситуацию т.к. (повторяюсь) Я НЕ РЫБАК, я сочувствующий и с одобрением отношусь к данному виду отдыха. Вот и проясните ситуацию, мне просто интересно. С Ув. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@DarkMonk, ти неуважно читав :

2 годин тому, DRAKULKA сказано:

задля відтворення та збільшення популяції іхтіофауни наших водойм

В планах однодумців із цієї вайбергрупи зариблення водойм, які неможливо взяти в оренду: Стир, Теремнівський ставок і т. д. І це не разова акція, в планах кілька зариблень на рік. 

Ніхто не хоче з того мати якоїсь вигоди. Це типу "не поп'ю разок пива, а віддам 200 грн. на зариблення, або скільки не шкода".

Порядок будуть наводити в першу чергу той, хто буде скидатись, адже вони вкладають гроші і наступного разу, проходячи мимо браконьєра, не відверне голову, а зателефонує в Рибний патруль, в який зараз якраз набирають інспекторів на конкурсній основі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даркмонк абсолютно правий, максимум, що можна отримати від цих акцій, це лише моральне задоволення від того, що ніби щось робиш. На реальне зариблення грошей не назбираєш, а те що вийде, то пук в воду. Не говорю вже про те, що 

5 минут назад, Віталій СК сказал:

Порядок будуть наводити в першу чергу той, хто буде скидатись

прийдется бити й калічити людей бо

6 минут назад, Віталій СК сказал:

не відверне голову, а зателефонує в Рибний патруль

дзвонити в Рибний патруль те ж саме, що дзвонити в Гаагу

 

Єдиний вихід бачу, це, так би мовити, ставкове осбб. Знайти водойму, створити клуб й на кошти членів приводити той ставок до пуття : розчищення, зариблення, охорона, тощо. Найближче, що приходить на ум, це Прилуцьке, які там стави були, по обидві сторони дороги, скільки карасів *ладошечних* і більше я там переловив. А недавно їду, і очі аж на лоб полізли, того, що через дорогу - взагалі нема, а той здоровенний ставище, що біля церкви , колись був, зменшився в обьємі разів в десять й те присмерті, мабуть сильно замулились джерела, а чистити нема ні в кого бажання. От і взнали б в міської влади (якщо це їх територія), на яких умовах можна було б оживити ту водойму. Чи якусь іншу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

дзвонити в Рибний патруль те ж саме, що дзвонити в Гаагу

Його в області ще тільки набирають, а ти вже судиш про його роботу?

 

Не хочеш, не давай. Занесеш до Ліпського у Вейп-клуб.

 

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

На реальне зариблення грошей не назбираєш, а те що вийде, то пук в воду.

В групі є 250 чоловік, мінімальну суму визначили 200 грн. Кожен по 200 грн. - 50000 грн.

Це більше тонни малька! Далі, думаю, сам порахуєш скільки штук вийде на тонну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Не хочеш, не давай. Занесеш до Ліпського у Вейп-клуб

давай я сам вирішу, що й куди мені нести ?

4 минуты назад, Віталій СК сказал:

В групі є 250 чоловік

і

4 минуты назад, Віталій СК сказал:

Кожен по 200 грн. - 50000 грн.

це настільки далеко одне від одного, що ти собі навіть не представляєш. Збирав коли небуть на що небуть гроші ? Мабуть таки ні, інакше б не був таким оптимістом. Вангую, здадуть максимум 50, відповідно

7 минут назад, Віталій СК сказал:

Це більше тонни малька! Далі, думаю, сам порахуєш скільки штук вийде на тонну.

це вже не має смислу.

 

Ти не думай, що я проти вашої затії, хай все вдастся, але я реаліст й вважаю, що при нинішньому стані речей, краще на одному, окремо взятому ставі, зробити добре, ніж скрізь по чуть чуть й ніде толком, але то діло ваше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11, я не сумніваюсь в тому, що навіть половина не здасть по тій самій причині, що і ти :

 

10 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Ти не думай, що я проти вашої затії, хай все вдастся, але я реаліст й вважаю, що при нинішньому стані речей, краще на одному, окремо взятому ставі, зробити добре, ніж скрізь по чуть чуть й ніде толком, але то діло ваше

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

Найближче, що приходить на ум, це Прилуцьке, які там стави були, по обидві сторони дороги, скільки карасів *ладошечних* і більше я там переловив. А недавно їду, і очі аж на лоб полізли, того, що через дорогу - взагалі нема, а той здоровенний ставище, що біля церкви , колись був, зменшився в обьємі разів в десять й те присмерті, мабуть сильно замулились джерела, а чистити нема ні в кого бажання. От і взнали б в міської влади (якщо це їх територія), на яких умовах можна було б оживити ту водойму. Чи якусь іншу

Живе співробітник в Прилуцькому, в нього в криниці вода пропала, так, що там проблема із водою суттєва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, veter сказал:

Живе співробітник в Прилуцькому, в нього в криниці вода пропала, так, що там проблема із водою суттєва

тоді да (( жаль, така водойма в межах міста просралась ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

тоді да (( жаль, така водойма в межах міста просралась ((

:( якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, з водоймою питання вирішене, зариблення буде відбуватися на заплаві річки Стир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як можна зарибити річку в конкретному місці? На поводку її тримати? Інша справа ставок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, foma144 сказано:

А як можна зарибити річку в конкретному місці? На поводку її тримати? Інша справа ставок.

Заплава - фактично ставок, мальок, який там виросте буде там триматись. Звісна річ певний відсоток риб буде мігрувати, але це як виняток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.11.2017 at 17:53, Віталій СК сказано:

а зателефонує в Рибний патруль

ага й почує, що сьогодні неділя, стир довгий а координати стаціонарний телефон не приймає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.11.2017 at 11:24, DRAKULKA сказано:

Так, з водоймою питання вирішене, зариблення буде відбуватися на заплаві річки Стир.

от й добре, що встиг сюди дочитати.

не викинув кошти на вітер.

 

п.с. періодичне зариблення Стирю по руслу судаком давно (уже шість років) відбувається групою самозакоханих мовчазних дурачків)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.11.2017 at 00:05, veter сказано:

Залів :D

 А Господи! ну то я знаю, виріс на тому заливі:)

  Але ж бляха, йому триндець, повністтю зарізший, а місць для рибалок дуже мало, а за тими місцевими які там живуть днями і ночами взагалі нереально десь стати і половити спокійно. В мене там живе купа родичів і як тільки сезон то вони там сидять сутками, вони на роботу не ходять(реально) із-за тої рибалки, то щоб мені там нормально порибалити то зі свого сорокового потрібно вибиратися в п'ятницю в обід щоб може в суботу чи неділю десь половити і то все на купі буде, я ще не настільки йобнут.й щоб там ночувати, кароч зариблювати для місцевих я їпав. От чесно якби якийсь ставочок організувати тіпа ОСББ і туда завалити карасів і коропчиків і могли би ловити тільки члени)) я б скінувся, ну не знаю для початку рубасєй 300 мо і 500 дав би, не знаю багато це чи мало, але походу оприділялися б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Андрій Віталійович сказано:

ага й почує, що сьогодні неділя, стир довгий а координати стаціонарний телефон не приймає

Це вже залежить від того хто пройде конкурсний відбір і яка в них буде мотивація. 

Он в Рівненській області набрали зимою, а вчора читав, що в Млинові ганяли рибаків із зимувальних ям.

 

2 годин тому, Андрій Віталійович сказано:

п.с. періодичне зариблення Стирю по руслу судаком давно (уже шість років) відбувається групою самозакоханих мовчазних дурачків)) 

Тобто збільшення популяції судака в Стиру це не їх заслуга?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 А Господи! ну то я знаю, виріс на тому заливі:)

  Але ж бляха, йому триндець, повністтю зарізший, а місць для рибалок дуже мало, а за тими місцевими які там живуть днями і ночами взагалі нереально десь стати і половити спокійно. В мене там живе купа родичів і як тільки сезон то вони там сидять сутками, вони на роботу не ходять(реально) із-за тої рибалки, то щоб мені там нормально порибалити то зі свого сорокового потрібно вибиратися в п'ятницю в обід щоб може в суботу чи неділю десь половити і то все на купі буде, я ще не настільки йобнут.й щоб там ночувати, кароч зариблювати для місцевих я їпав. От чесно якби якийсь ставочок організувати тіпа ОСББ і туда завалити карасів і коропчиків і могли би ловити тільки члени)) я б скінувся, ну не знаю для початку рубасєй 300 мо і 500 дав би, не знаю багато це чи мало, але походу оприділялися б.

Метою даного міроприємства є збільшення популяції риби у водоймі, а не зарибити, щоб потім виловити. Тобто вигоди для тих, хто здає гроші ніякої.

Хто не хоче, хай не здає. Справа ж добровільна. До речі, на сьогодні зібрано майже 15 000 гривень. Так що не всі керуються в першу чергу власними інтересами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Метою даного міроприємства є збільшення популяції риби у водоймі, а не зарибити, щоб потім виловити

 Ой,ну тіштеся далі.

   Завидую вашим амбіціям і радий, що такі щирі люди є! Чесно без сарказму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...