Перейти до змісту

НАБУ проводить обшуки у сина Авакова


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

НАБУ проводить обшуки у сина Авакова

Вівторок, 31 жовтня 2017, 12:36

НАБУ проводить обшуки у родини міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це "Українській правді" повідомили два незалежних один від одного джерела.

 

За інформацією співрозмовників, обшуки проходять у сина Авакова – Олександра.

За даними співрозмовників, обшуки тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року.

Водночас речник міністра Наталя Статівко в коментарі УП зазначила: "Не можу ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію, краще, хай це зробить НАБУ".

Пізніше цю інформацію підтвердив сам Аваков.

"Так, прийшли до сина з обшуками", - повідомив він УП.

"Українська правда" намагається отримати офіційний коментар в НАБУ. 

Як відомо, у лютому 2015 року МВС уклало договори з ТОВ "Дніпровенд" на 5 тисяч рюкзаків вартістю 14,49 мільйона грн та ФОП Плигачов на 1 тис. рюкзаків вартістю 2,1 млн грн.

У червні 2015 року вийшло журналістське розслідування про те, що рюкзаки придбано через підприємства, підконтрольні Арсену Авакову.

Кримінальне провадження по "рюкзаках Авакова" відкрито Генпрокуратурою в липні 2015 року, тодішній генпрокурор Шокін передав його за підслідністю військовій прокуратурі, а від квітня 2016 ГПУ передала справу Національному антикорупційному бюро.

Весною 2016 року НАБУ у рамках досудового розслідування отримало доступ до банківських рахунків компанії – постачальника тактичних рюкзаків для МВС "Дніпровенд", яку пов’язують з сином міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи МВС за попередньою змовою з суб'єктами господарської діяльності вчинили розтрату ввіреного їм майна при закупівлі 6000 рюкзаків, для потреб бійців у зоні АТО.

У лютому з’явилося відео з прихованої камери, на якому син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, імовірно, домовлявся з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства.

Раніше повідомлялося, що фірма-постачальник тактичних рюкзаків для МВС пов'язана з харків'янином Володимиром Литвином, який є другом сина міністра МВС Арсена Авакова.

У лютому 2017 року у НАБУ повідомили, що ця справа перебуває на завершальній стадії розслідування.

Оксана Коваленко, УП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сын Авакова задержан сотрудниками НАБУ   31.10.2017 - 13:40 

Обыск у сына Авакова закончен

Детективы Национального антикоррупционного бюро Украины задержали сына министра внутренних дел Арсена Авакова - Александра.

Об этом заявил экс-советник министра МВД Украины Илья Кива в эфире "112 Украина". "Сейчас закончен обыск. Александра задержали. Насколько мне известно, обыск не дал никакого результата, поэтому были изъяты телефоны и планшеты. Знаю это на 100%, потому что нахожусь на прямой связи и общаюсь", - сказал он.  Кива также добавил, что по его информации, сына Авакова планируют доставить в суд. "Я знаю, что должны его сына Александра направить в суд", - сообщил Кива.

Напомним, ранее сообщалось, что Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) проводит обыск у сына министра внутренних дел Арсена Авакова - Александра. Сам Аваков подтвердил информацию об обысках у его сына. "Да, пришли к сыну с обысками", - отметил Аваков.
Полный текст читайте здесь: https://www.rbc.ua/rus/news/syn-avakova-zaderzhan-sotrudnikami-nabu-1509450016.html?utm_source=webpush_chrome_news

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, rl72 сказано:

НАБУ проводить обшуки у сина Авакова

Шрифт малуватий

треба так:

Спойлер

НАБУ проводить обшуки у сина Авакова

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не почнуть реально сажати за грати, всі ці обшуки, застави, електронні браслети, виклики в суд - тупо цирки для відводу очей від реальних проблем. Одним словом працюють по принципу Льоні-космоса: "я и моя комманда... молодая... что-то делаем...что-то важное..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Savage сказал:

Поки не почнуть реально сажати за грати, всі ці обшуки, застави, електронні браслети, виклики в суд - тупо цирки для відводу очей від реальних проблем. Одним словом працюють по принципу Льоні-космоса: "я и моя комманда... молодая... что-то делаем...что-то важное..."

Це спортивна рибалка. Зловили, пофоткалися і відпустили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так він же-ж захворіє ,буквально завтра в нього виявлять серйозне хронічне захворювання: плоскостопість щелепи,грижа маткі , запалення астрального гастриту,фурункульоз цибулини волосяного покрову під пахвами та ще багато іншого.полежить тижня 2-3 в "Феофанії" ,а потім в Європу на лікування.

Далі думаю не варто продовжувати цей сценарій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, dracepupa сказал:

Так він же-ж захворіє ,буквально завтра в нього виявлять серйозне хронічне захворювання: плоскостопість щелепи,грижа маткі , запалення астрального гастриту,фурункульоз цибулини волосяного покрову під пахвами та ще багато іншого.полежить тижня 2-3 в "Феофанії" ,а потім в Європу на лікування.

Далі думаю не варто продовжувати цей сценарій.

http://korrespondent.net/ukraine/3902036-delo-syna-avakova-podozrevaemyi-v-bolnytse

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проведуть обшуки і доведуть що він не винен ні в чому апчє
і жодна журнашлюшка не зможе так просто обсирати честь цієї великої людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАБУ розлідує, доведе, подасть до суду...

А суд виправдає за недостатністю доказів, на підставі спливу часу, за станом здоров'я чи ще якоїсь хєрні. Тоді треба гасити світло і виходити з домівок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...