Перейти до змісту

Самовільне захоплення землі


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Може хто стикався? Один наглий чоловік виставив паркан на 2 метри вперед до дороги за межі своєї ділянки, та ще і обгородив залишок)
Куди звернутись з таким неподобством?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ничьо не зробиш...я так розумію що переставив на державну територію...потім приватищує і все то не проблема а той кусок шо остався обгородив шоб не було срачу адже за таке є штраф і він переживає...в мене теж всі сусіди поідсовувались...буду собі вже по них робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є червона лінія далі якої не приватизувати, лише оренда на 49 років. Самому цікаво куди можна скаржитись на таких сусідів, які повиходили за межі своїх ділянок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Sashkajek сказано:

А ничьо не зробиш...я так розумію що переставив на державну територію...потім приватищує і все то не проблема а той кусок шо остався обгородив шоб не було срачу адже за таке є штраф і він переживає...в мене теж всі сусіди поідсовувались...буду собі вже по них робити...

Видати треба і ваштм сусідам штраф. Потім через таких хітрожопих-прорив води закрити неможуть. Бо ж земля халявна стоїть... треба огородити... переживають вони... і пофіг що під землею купа труб.

Взагалі дивна стадна логіка. Всі крадуть- і я красти буду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Dima4s сказал:

Бо ж земля халявна стоїть... треба огородити...

Зате як потім гарно ці парканчики ідуть під укіс, коли треба, наприклад, дорогу розширити. Хотів би я побачити вираз обличчя таких "господарів" в цей момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, volks сказано:

Зате як потім гарно ці парканчики ідуть під укіс, коли треба, наприклад, дорогу розширити

Не спостерігав такого явища в нас на Батьківщині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, veter сказал:

Не спостерігав такого явища в нас на Батьківщині

А мені це розповідав чоловік, який працював в державній структурі, пов'язвній із землями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Yarchik сказано:

Це легенди. Їх лише розповідають.

тобто не реально добитись повернення паркану до реальних меж приватизованої ділянки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Dima4s сказано:

тобто не реально добитись повернення паркану до реальних меж приватизованої ділянки?

ТИ спочатку спробуй, так як я кажу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, san4ez1 сказал:

ТИ спочатку спробуй, так як я кажу...

А всім сказати не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...