Перейти до змісту

куплю спінінг


MrSerg

Рекомендовані повідомлення

що означає не дорогий?

не дорогий на старому ринку "братфішінг" 200-300 грн.?

чи не дорогий з St.Croix за 100у.е.?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю за ті гроші що вартує середній новий можна придбати  бу кращий на охл є бу не погані але пересилки ... доставки ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше якщо в когось є бу  не поганий спінінг в комплекті який можливо вам  не потрібен пишіть 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не специаліст по тестам спінінгів і самих спінінгах але точно потрібен не ,,тіліскоп"для того щоб зрозуміти що за спінінг і котушка скажу вам пр секрету є така штука як інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, MrSerg сказано:

Не специаліст по тестам спінінгів і самих спінінгах але точно потрібен не ,,тіліскоп"для того щоб зрозуміти що за спінінг і котушка скажу вам. пр секрету є така штука як інтернет.

є така штука, як мінімальні вимоги та бажання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яж сказав не... тіліскоп ....  до 1000 гр а далі побачимо хто що запропонує ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вид товара Охота / рыбалка
Номер объявления 398332318
Просмотры номера 1406

Mikado TEMPTATION Light LS Spin 244 ( до 23 гр.) 
Переклеював злетівший тюльпан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Продам Favorite Balance BLC-662UL (2.01м. 2-7гр.) У використанні 2 сезони, був запасним на рибалці. Небитий, неламаний, тріщин, подряпин не має. На бланку встановлений з'ємний хук-кіпер. Ціна - 550 грн.

Спойлер

1.thumb.jpg.5e34d53ef2329913221a75cc54192d68.jpg2.thumb.jpg.f90001c2b52116f2c3dca8bb410ced45.jpg3.thumb.jpg.73899038e4696bd457883f61c0132666.jpg4.thumb.jpg.d7bbf25b998eef26530c63f04b1cb74b.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спінінг NORSTREAM Flagman II 902M (в гарному стані) + катушка Ryobi Fokamo 3000 (після якісного ТО С. Горпніченка) = 1500грн. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, MrSerg сказано:

яж сказав не... тіліскоп ....  до 1000 гр а далі побачимо хто що запропонує ....

нано?

ультра?

лайт?

хевік?

джиг?

твіч?

блешні?

мульт?

м'ясо?

довжина?

тест?

рукоятка?

фурнітура?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Veter, гониш? Всі розуміють шо ти тіпа модний тіпа шариш в тємі, но прощє можна шось запропонувати за ті лаве? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продайте мені щось, сам не знаю кого......? Магазин аврора!!!! Там ко 1к все в комплекті І приманок 3 кг ще вийде. А там дальше попрактикуєшся, зорзумієш що до чого.... а тоді вже знову сюди з конкретними цілями. Удачі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, neznakomec сказано:

Veter, гониш? Всі розуміють шо ти тіпа модний тіпа шариш в тємі, но прощє можна шось запропонувати за ті лаве? 

Гонять гавно по трубам, а я задав конкретні запитання. До чого цей висєр? Адвокат?

 

П.с.: перефразую свій попередній пост, з якою ціллю купується спінінг?Для аби був? Для отримання задоволення від процесу лову рибки? Для яких задач? На, які приманки ловити, яку рибу і т.п...

 

П.п.с: папрощє можна, ось:

https://fishunter.com.ua/spinning-favorite-x1

 

Дешево і сердито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

veter, не адвокат, але в принципі згоден з попереднім дописувачем. Нині небагато які гурмани можуть дозволити собі купувати якісну снасть під кожен вид риби та приманки, тому більшість дійсно купляє снасть універсальну, тобто спінінг - значить буде спінінгуватись на всі наявні приманку на будь-яку хижу рибу, яка є у водоймі, якось так.... І це не те щоб "аби було", а дійсно підхід 80% рибаків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці дійсно потрібен був простий двухштекерний  спінінг на щуку чи окуня а так як мало розбираюсь в тестах ітд. да мені це і не потрібно , хотів щоб  ним вже ловили і він був бу тобто з всіма прибамбасами .все!якщо у когось є щось подібне і може запропонувати пропонуйте краще звоніть розказувати який хто розумний і крутий рибак мені не потрібно і не цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, MrSerg сказал:

Хлопці дійсно потрібен був простий двухштекерний  спінінг на щуку чи окуня а так як мало розбираюсь в тестах ітд. да мені це і не потрібно , хотів щоб  ним вже ловили і він був бу тобто з всіма прибамбасами .все!якщо у когось є щось подібне і може запропонувати пропонуйте краще звоніть розказувати який хто розумний і крутий рибак мені не потрібно і не цікаво

То ще потрібно чи ні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...