Перейти до змісту

Де ремонтувати авто


ankondrat4

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть де недорого можна ремонтувати автівку в Луцьку. Маю опель кадета з вектровським двигуном X16SZ і хотів би перебрати двигуна і зчеплення замінити як мінімум. Звонив на прибалтсервис, то сказали заміна зчеплення 1300 (тільки робота) коштуватиме - то ціна самого зчеплення, а перебрати двигун як мінімум робота коштуватиме 8000 грн. Також звонив на Ківерцівську 49 (СТО), то сказали, що роблять довго, якісно і дорого - мій двигун біля 400-500$ тільки за роботу. Мене такі ціни не вдохновляють взагалі.... Мо що підскажете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут можна сказати, у нас мабуть починають вводити розцінки наближені до європейських на ремонт авто. Але цікаво на якому рівні якість робіт.

Я і мій товариш давно прийшли до висновку що своє авто тре ремонтувати самому, тим більше якщо автомобіль простий по конструкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Litovets said:

Що тут можна сказати, у нас мабуть починають вводити розцінки наближені до європейських на ремонт авто. Але цікаво на якому рівні якість робіт.

Я і мій товариш давно прийшли до висновку що своє авто тре ремонтувати самому, тим більше якщо автомобіль простий по конструкції.

 

І не тільки авто. Я от на днях вирішив майстра до пралки на батьківській квартирі викликати (хоча й маю досвід самостійного ремонту власних пралок). Він з горем пополам проблему усунув, гроші взяв немалі, тільки вийшов за двері - а пралка не вмикається взагалі :(. І вже днів з 10 пройшло, а відремонтувати так і не може.

 

9 hours ago, ankondrat4 said:

Мо що підскажете...

По темі. Є на борді такий парубок: https://board.lutsk.ua/profile/23727-dodge-69/ .  В профілі можна знайти тему про ремонт авто, контактні дані, відгуки (хоча й не всі позитивні). Сам звертався кілька разів (звичайні регламентні роботи), лишився задоволений. Якось насватав його товаришу - товариш лишився незадоволений якістю роботи, були косяки. 

Поцікавтесь, подумайте...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

 

...відгуки (хоча й не всі позитивні). Сам звертався кілька разів (звичайні регламентні роботи), лишився задоволений. Якось насватав його товаришу - товариш лишився незадоволений якістю роботи, були косяки. 

Поцікавтесь, подумайте...

В двигун з коробкою лізти то не колодки поміняти, тут "на авось" не получиться, переробляти дорого вийде. Собі мотор робив минулого літа на Трункіна, район Дубнівської, без нарікань вже рік і не дуже дорого.

На прибалт сервісі колись з трафіком заїжджав, "спіралька" засвічувалась і машина тупила. Діагностика показала проблему в 3 свічці, там він і колупався  день чи два, а коли не вийшло то направив, як і всі у Коршовець з приговором -кранти форсунці. Там фішку сказали поміняти на третій. Я ж знов на приалт поперся з новою фішечкою (защолка) щоб міняли, думаю, почали то хай доробляють. Гарно все так зробили, заізолювали але нічого не змінилося. В коршовці посміялись з мене чи з майстрів і сказали, що у французах вся та хрінь, яку показала діагностика рахується з права на ліво, а не навпаки. Мене то на двох освітах такому ніхто не вчив і електрика з Прибалт сервісу походу також. Але зате мужику, який купив мого буса тепер за проводку до 2 свічки переживати точно не треба, вся перебрана за мій рахунок. Пару років назад потратив на це все купу часу, нервів і грошей на сам ремонт, шрот і катання туди-сюди. на має обурення на сервісі сказали, що гроші компенсувати можуть, якщо вже аж так треба, в рахунок  роботи по заміні масла за декілька разів але так як накатую10-15 тищ в рік-я відмовився, бо довго ще прийшлося б до них їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Такер said:

В двигун з коробкою лізти то не колодки поміняти

Так то воно так.

Але 500 баксів за ремонт двигуна в Кадеті якось дивно звучить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Так то воно так.

Але 500 баксів за ремонт двигуна в Кадеті якось дивно звучить :) 

там вже не ремонт, а реставрація :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о5о 24543б2 Олександр, думаю, як мінімум на половину дешевше буде ніж на прибалті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, yu2007 сказал:

 

По темі. Є на борді такий парубок: https://board.lutsk.ua/profile/23727-dodge-69/ .  В профілі можна знайти тему про ремонт авто, контактні дані, відгуки (хоча й не всі позитивні). Сам звертався кілька разів (звичайні регламентні роботи), лишився задоволений. Якось насватав його товаришу - товариш лишився незадоволений якістю роботи, були косяки. 

Поцікавтесь, подумайте...

 

 

Дякую, зізвонився з ним. Ціни в нього більш-менш адекватні - зчеплення 700 грн, а ремонт двигуна від 1500 грн буде.

 

8 часов назад, Gendruk сказал:

0506229102 Юра на Островського, подзвони запитай.

 

Ну цей чоловяга сказав, що як мінімімум почне щось робити з 200$ по двигуну, а там вже якщо то буде видно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...