Перейти до змісту

Прийму в дар або за щось непрацюючі аккамулятори 18650 і т.п.


Серега89

Рекомендовані повідомлення

Бажано не "Китайскі пробники з ліхтарів" та без фізичних пошкоджень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз за це пішла мова, куди дівати метрві аккуми? Я думаю всі знають, що у смітник це не найкраща ідея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вже є трохи пунктів прийому, відбраковані, підуть туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо будуть дерибанитись ноутбучні акуми то я взяв би з них контроллери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On Mon Aug 14 2017 at 8:33 PM, laser said:

ну я теж так подумав, але це абсолютно небезпечна і непрактична справа. 

Думав аналогічно, до цього відео, потім 6 штук відновив, без розгерметизації 

https://youtu.be/lbugva-wR0g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені після такого способу прийшлось додатково підпихати туди підкладку, бо клапан срацьовував повторно при хот трохи більшому струмі зарядки чи розрядки.

але статистично абсолютна більшість акумуляторів втрачає ємність, а лиш одиниці відключаються клапаном

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Voronin10 сказал:

якщо будуть дерибанитись ноутбучні акуми то я взяв би з них контроллери

Буду розбирати, дам знати. Вже 6 штук викинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкину ще один спосіб відновлення - зарядний від мобільного), дуже не погано стартує ці акуми (але не завжди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.08.2017 at 00:45, HWman сказано:

Раз за це пішла мова, куди дівати метрві аккуми? Я думаю всі знають, що у смітник це не найкраща ідея.

На ВОГовських АЗС скриньки висять. По школах також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, laser said:

бо клапан срацьовував повторно при хот трохи більшому струмі зарядки

мав батарею від товариша, усі 6 повний нуль, ноут був постіно увімкнений з батареєю при кімнатній температурі +30, походу, захист саме від перегріву спрацював,

зробив з гвіздочка інструмент і легенько повідгинав, перші два розїднав спайку, решту навіть не розєднував, усі запрацювали, заряд током 750мА нормально витримували. То були оригінальні самсунговські світлофіолетові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, буде комусь цікаво.

бавився колись ноутбучними 18650. двічі вони плавили пластик. перший раз - в павербанку отакого типу: http://www.buyincoins.com/item/57802.html (тіко в мене був не круглий, а квадратовий) пружинка мінусового контакта вплавилась в пластик корпусу й виглянула назовні - як і коли це відбулось, не знаю, бо цей павербанк валявся в кофрі фотоапарата як запасний, ним дуже рідко користувались.

другий раз - поставив "банк сили" на зарядку, випадково торкнувся рукою - акум здався гарячим, тоді взяв в руки - акум таки був гарячим, зняв з зарядки, акум продовжував нагріватись в руках (сам акум, без під'єднання до зарядки, поза корпусом павербанка розігрівався) - швиденько виніс подалі з приміщення.

не думаю, що в розігріві акумів винен контролер павербанка.

всього користуюсь десь двома десятками 18650 - павербанки, ліхтарики. але після описаних двох випадків за два роки - не популяризую ідею курочення ноутбучних батарей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, rrid сказано:

можливо, буде комусь цікаво.

бавився колись ноутбучними 18650.

користують ноутбучними 18650 і ніколи не було проблем із нагрівом, мабуть контролер щось не те на акб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...