Перейти до змісту

Важкий Метал


Iron Death

Голосування  

82 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Голосуємо за ваш улюблений стиль. Підстилі я не вказував так як їх багато. Підстиль який ви слухаете можете вказати у повідомлені та і гурт стилю також, якому ви найбільш надаєте перевагу. :huh:

ЗІ: вроді все шо згадав то вказав у голосуванні, якшо шось забув то вибачайте. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

от. по -перше

не "важкІй", а "важкИй"

2. в голосувалці варто було б дати можливість голосувати за кілька позицій, тому свої дописую :

Gothic Metal

Death Metal

Thrash Metal

Power Metal

Black Metal

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от. по -перше

не "важкІй", а "важкИй"

2. в голосувалці варто було б дати можливість голосувати за кілька позицій, тому свої дописую :

Gothic Metal

Death Metal

Thrash Metal

Power Metal

Black Metal

Та знаю шо Важкий, букафку переплутав віноват! Ісправлюсь!

Всетаки є улюблений стиль! А тешо слухаем різні стилі то і так ясно. Я також слухаю не один стиль але є один якому я надаю перевагу найбільше !

ЗІ: добавив в голосувалку останній пункт "декілька улюблених"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saxon - NWOBHM - хоча з тими стилями вічна путанина ,

я би написав не NWOBHM , а просто Heavy Metal, а то виходить як британці то NWOBHM , а інший світ то вже Heavy Metal, хоча стиль той самий .

таж Metallica грала колись Thrash, то зараз можна сказати що грають Hard Rock.

PS.Хоча найбільше я слухаю Rock музику , і всі її різновиди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я...я...предпочитаю несколько избранных стилей

Gothic Metal - эмм...Lacrimosa без всяких сомнений

Power Metal - Helloween и Dragonforce пожалуй лучшие представители даного направления...

Sympho Metal - странно что его тут нет...ну это конечно Therion

Heavy Metal - ему не изменю) и это конечно Ария...я на ней рос, так что не парить моцк что это гавно. свое мнение не изменю

Это пожалуй те стили, которые слушаю чаще всего....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всьо люблю слухати, крім металкора, ньюметала, альтернатіви і репа! Бвееееее! пардон - рвотний рефлекс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мое меню: классика металла - Heavy, Thrash, немножко глэма, трошки индастриала, спида...

Ну и все на чем он рождался, Рок! Нью течения равно как и нью командыне тОркают... мож просто старый уже....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосував за Metalcore. З усієї музики, що слухаю переважає саме цей стиль. Хоча ні в якому разі не забуваюся про Death Metal,

Thrash Metal, Nu-Metal.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як може бути улюблений стиль один? Це тимчасове явище на зразок "друг один, а знакомых много". І з роками діапазон улюблених стилів тільки розширюється, адже розумієш, що в кожному стилі є якісні виконавці, яких цікаво послухати, так само є і безліч безвкусних команд.

... ну якщо брати до уваги лише метал, то я надаю перевагу шведському дезу, різним експериментальним дезовим напрямкам, трешу зразка 80-х років, треш-кору, олд скул хеві-металу, ну і мальоха дум-дезу та фольк-металу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йопта, каг йа мог забыть о Folk Metal...Очень радует команда Korpiklaani, лучши в своем стиле...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще пару пісень Фінтроля слухав, тож фолкова група, правда дезово, але фолкова! Мну нравіца!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я люблю старі хеві-метал/сліз (sleaze) банди! Пауер і Спід Метал сучасний подобається, там смачно грають! Ню-метал слухаю тільки пару пісень. Деякі панк-групи подобаються. А джаз-рок у виконанні Джо Сатріані, Стівая Вая, Пола Гілберта, Стіва Рея Вагєна та ін. - то це супер.

Інгві Малмстіна і Річі Блекмора недолюблюю, бо вони б'ють гітари на сцені, це ранить душу, коли таке бачу. Я такого нерозумію.

Heavy Metal 80's ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Heavy Metal - ему не изменю) и это конечно Ария...я на ней рос...

lyrics Manowar + перекладач eng/рус = Арія ;)

Необіжайтесь, шанувальники Арії, но сходство величезне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я люблю старі хеві-метал/сліз (sleaze) банди! Пауер і Спід Метал сучасний подобається, там смачно грають! Ню-метал слухаю тільки пару пісень. Деякі панк-групи подобаються. А джаз-рок у виконанні Джо Сатріані, Стівая Вая, Пола Гілберта, Стіва Рея Вагєна та ін. - то це супер.

Інгві Малмстіна і Річі Блекмора недолюблюю, бо вони б'ють гітари на сцені, це ранить душу, коли таке бачу. Я такого нерозумію.

Heavy Metal 80's :)

Я теж не долюблюю Мальмстіна! В нього гітара в руках, як коров"яча сіська в доярки в руках - теребить як спереляку! Для прикладу, той же Сатріані поводиться з гітарою ніжно як з жінкою - по-моєму так і треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я люблю старі хеві-метал/сліз (sleaze) банди! Пауер і Спід Метал сучасний подобається, там смачно грають! Ню-метал слухаю тільки пару пісень. Деякі панк-групи подобаються. А джаз-рок у виконанні Джо Сатріані, Стівая Вая, Пола Гілберта, Стіва Рея Вагєна та ін. - то це супер.

Інгві Малмстіна і Річі Блекмора недолюблюю, бо вони б'ють гітари на сцені, це ранить душу, коли таке бачу. Я такого нерозумію.

Heavy Metal 80's :)

ефективний переклад зато який блін!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нью метал переважно !!Хоча і іншими жанрами не брегую!!трохи готики трохи деза ложечку Тхреш,павер метала !!НЕ переношу репкор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене взагалі цікавить питання, який притрусок придумав ділити рок на стилі...

і сама виділяю це виключно через те, щоб ясніше було видно для інших, що я слухаю..

тому й мусово більш менш розбиратися в тих стилях.

а рок є рок.

і он будєд фсєгда.

незалежно, на скільки частин його подеребанять любителі теорії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще добавив в голосування Folk Metal, Sympho Metal чесно кажучі про них забув, вибачайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru.wikipedia.org/wiki/Стили_и_направления_рок-музыки

Прикольненько тут вони виділили окремий напрямок, який назвали просто "Русский рок".

Взагалі, виховувався як на західному, так і на російському році. Тому й подобаються відносно старі напрямки року. Не тільки напрямки - групи, які грають (грали) цю музику.

Slavco зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а рок є рок.

і он будєд фсєгда.

незалежно, на скільки частин його подеребанять любителі теорії

рок група suffocation

рок група anal cunt

рок група dark funeral

рок група deicide

звучить ! :)

а і ще забув - рок група Hi-Fi ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а рок є рок.

і он будєд фсєгда.

незалежно, на скільки частин його подеребанять любителі теорії

рок група suffocation

рок група anal cunt

рок група dark funeral

рок група deicide

звучить ! :)

от саме для таких як ти і поділили ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...