Перейти до змісту

Важкий Метал


Iron Death

Голосування  

82 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Найтвиш ПАУЕР МЕТАЛ? деточка, тя диском стукнуло больно? там не пахнет ваще пауэром...имхо, это такой самый жизнерадостный симфо метальчег....комерция и без таланта)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь
Найтвиш ПАУЕР МЕТАЛ? деточка, тя диском стукнуло больно? там не пахнет ваще пауэром...имхо, это такой самый жизнерадостный симфо метальчег....комерция и без таланта)

Ню,ню! Курим google "Дєточка" :D

http://ru.wikipedia.org/wiki/Nightwish і читаем тут уважно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млін, ніколи не подумав би ща Найтвіш має шось схоже з пауером. А може вікіпедія помиляється, казали людя шо знаходили там помилки, причому доволі частенько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сударь айрон....Если бы я читал всегда вики, и основывался на ее познаниях....мне бы было стыдно даж думать о музыке...ибо там написано что ебанесенс - готега, а хима - готего какой то метал. БРЕД! Найтвиш НЕ ПАУЭР! Я основываюсь на своих познаниях в музыке, а не на надписям на заборе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну єсі так, Ви мене успакоілі, таваріщ Хатабіч, а то я вже було почав сумніватись в тому, що я ваще понімаю шось в музиці)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам не забор, нєверующі. Скажіть ще, що metal-archives.com це теж фігня, тоді можете далі "основуватись на своїх познаніях" і переконувати всіх, що Сонце обертається навколо квадратної Землі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба хтось тут говорив, що Земля квадратна?

Думаю, що Найтвіш скоріше за все має елементи пауера в ліриці, а не в музиці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба хтось тут говорив, що Земля квадратна?

А те, що Сонце обертається навколо Землі в тебе заперечень не викликає? :)

Думаю, що Найтвіш скоріше за все має елементи пауера в ліриці, а не в музиці!

А у Ніка Кейва в ліриці елементи funeral doom'а ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому тут Сонце, я писав про Землю!)))

Не тупи!!!

Про Ніка Кейва нажаль нічого сказати не можу - не знайомий з його творчістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кучка павлінів!!!!

ану ша мені!

розкричалися

яка в ж різниця, до якого підстилю металу належить той самий Найтвіш?

подобається - слухайте.

не подобається- не слухайте.

і не шуміть

краще би виклали тут інфу про різноманітну класифікацію (хоча нафіга вона взагалі потрібна) тих самих стилів

дємони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доцю, я тобі скажу, чого я тільки в Інеті не читав про ті стилі музики і поняв одне - ділять хто як хоче і кому як подобається...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как по мне так делить их вообще смысла нет, тем более нам с вами и разводить тут подобные споры. Да и что вообще значит фраза "Я розбираюсь в музыке"??? которая тут все ремя звучит. Все ни как не могу понять этого нонсенса :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фраза "Я розбираюсь в музиці" означає, що людина думає ,що вона шарить до якого стилю музики належить та чи інша композиція чи група!

І ще для того, щоб поспорити з кимось, хто більше всякого різного переслухав і "виявити" хто ерудованіше в музичному плані! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как по мне так делить их вообще смысла нет

Єсть, єсть смисл.

Згідний!

SunSeth безперечно навів ще факт з метал архіву де не може бути помилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так...DragonForce, Helloween...Пауэр...слушаем найтвишь. вау, ни единого сходства? ВОТ ИМЕННО! найтвиш - СИМФО метал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так...Testament, Exodus...треш метал...слухаєм Sodom. вау, ні єдіного сходства? ВОТ ІМЕННО! Sodom - ПАНК РОК. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так...DragonForce, Helloween...Пауэр...слушаем найтвишь. вау, ни единого сходства? ВОТ ИМЕННО! найтвиш - СИМФО метал

симфо? а по яким саме причинам ти відніс найтвіш до симфо? того шо юзається синтезатор і Тарья співала "оперним" вокалом?

Therion, надіюсь, чув... хоча б після Vovin... оце тобі найяскравіший приклад симфо-металю :)

Ці хлопаки хоча б на запис симфонічний хор і оркестр запрошують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

симфо? а по яким саме причинам ти відніс найтвіш до симфо? того шо юзається синтезатор і Тарья співала "оперним" вокалом?

Therion, надіюсь, чув... хоча б після Vovin... оце тобі найяскравіший приклад симфо-металю ^_^

Ці хлопаки хоча б на запис симфонічний хор і оркестр запрошують...

Оце точно! Найтвіш це взагалі рок-опера. Хз чого її назвали пауер. може із-зі швидкості

З.І. У вчених тоже є авторитети, тому вони багато століть говорили шо Сонце навкруг землі крутиться :( ProgArchives - вони написали і все. яке їм діло, правильно чи ні.

З.І.2. І взагалі в кожного свої критерії і уподобання. Для когось Расмус мятал, для когось - поп-рок, ше для інших - попса. Розумієте? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...