Перейти до змісту

Важкий Метал


Iron Death

Голосування  

82 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

І правильно зробили. Я не люблю рок. Я люблю хард рок і мітал.

Не можу зрозуміти. Ти любиш рок чи ти його не любиш? В тому розумінні, що хард рок та мІтал, це ж також рок... Чи ти любиш той рок, який любиш ти. А інший рок, якого ти не любиш, то ти його просто не любиш, чи це просто не той рок? Чи не рок? Чи мій рок, найроковіший рок в світі?

Мені здається, що який би ти рок не сдухав - це рок. Так само як і який би ти поп не слухав, головне щоб він був поп. А не "Ласковій май", "ФРІКстайл" і т.д.

Мені подобається крім року групи, які грають в іншому напрямку. Просто є групи, які грають цю музику, а є групи, які ставлять себе в розряд цієї музики (Класичну музику не зачіпаю, по суті з неї мабуть що все почалось. Мабуть що Вікіпедії потрібно порадити додати поняття "Стилі класичної музики" :-))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

Рок поняття дуууже широке і аморфне. Ясно, що рок, це не поп, але, наприклад, Джо Коккер це - рок ? Рок ! А я його терпіти не можу. І питання, що попсовіше Bon Jovi, чи A7ie, які грають на синтезаторах важче, ніж багато мітолістів разом узятих, але це не рок ? І не продаються мільйонними тиражами. Я краще буду слухати такий "не рок", ніж рок від Aerosmith.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рок поняття дуууже широке і аморфне. Ясно, що рок, це не поп, але, наприклад, Джо Коккер це - рок ? Рок ! А я його терпіти не можу. І питання, що попсовіше Bon Jovi, чи A7ie, які грають на синтезаторах важче, ніж багато мітолістів разом узятих, але це не рок ? І не продаються мільйонними тиражами. Я краще буду слухати такий "не рок", ніж рок від Aerosmith.

А шо сірьозно Джо коккер то рок? Адуреть! Мну щя сташнить!

А ваще не всьо то золото, шо блистить!

Що таке рок судять не по тяжкості, а по багатьох параметрах разом взятих!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Heavy Metal 80's :smile3:

ефективний переклад зато який блін!:jeer:

Шо ти мала наувазі? :)

що Арія- якщо і переклад, то непоганий ))

2 Psevdorocker - зайди в свою панель управління і блін включи можливість доставки тобі приватних повідомлень, турку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я ваще не шарю як тут шось зробити! Обшукав все вже - не знаю як включити цю муть! Все так запутано шо піпец!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я точно так в стилях не розбираюсь, але мені якось пояснювали, що початки тіпа пішли з Блек Себбета, а скажем Айрон Мейден тех хеві- це пізніша група, ну думаю ти слухав одне і інше - різниця відчутна! От щось таке... Зауваження приймаються!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти думаєш, що ті, хто голосував за Early Heavy Metal мали на увазі Black Sabbath ? Вони його, в більшості випадків, навіть, не чули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ХЗ шо овни там голосували, я так думаю, що просто вони не вшарили, бо я так само проголосував за ранній хеві, бо не знаю такого слова NWOBHM - кароч запутали людьов! Нада було просто написати пізніший хеві та і всьо!

А взагалі ти дарама так говориш! Я думаю, що Блек Себбет хоч пару пісень, але чули багато людьов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..., бо не знаю такого слова NWOBHM -

NWOBHM-New Wave Of British Heavy Metal

Iron Maiden якраз є представником NWOBHM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я точно так в стилях не розбираюсь, але мені якось пояснювали, що початки тіпа пішли з Блек Себбета, а скажем Айрон Мейден тех хеві- це пізніша група, ну думаю ти слухав одне і інше - різниця відчутна! От щось таке... Зауваження приймаються!!!

Правильно. Ранній Хеві Метал це Блек Саббат і його сучасникі металеві гурти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В голосуванні проголосувати не можу. Але якби змігби то думаю вибиравби тільки між двома стилями Thrash i Death хоч і слухаю не тількі ці стилі. Але всетаки проголосував би за Death Меtal! :blush::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Для мене Еarly Heavy Metal - це 60-поч. 90 рр. Зараз також є класний сучасний хеві метал. Мені дуже смакую запис барабанів "по старому стилю" - в них звук якийся приглушений. Хорошо музика була тоді і є зараз :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Еarly Heavy Metal - це 60-поч. 90 рр.

Не фіговий такий разброс в 30 років. Хеві Метал за цей час разів чотири переродився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Еarly Heavy Metal - це 60-поч. 90 рр.

Не фіговий такий разброс в 30 років. Хеві Метал за цей час разів чотири переродився.

Но зараз він сильно втратив популярність
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класичний ? Він ще втратив популярність у другій половині 80-х з появою speed та thrash metal, але нікуди не зник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класичний ? Він ще втратив популярність у другій половині 80-х з появою speed та thrash metal, але нікуди не зник.

Спид-метал (англ. speed — «скорость») — более скоростная разновидность метала. Спид-метал не всегда выделяют как отдельный жанр. Чаще можно говорить о «спид-пауэр-метале» и «спид-трэш-метале» — направлениях в рамках соответственно в рамках пауэр-метала и трэш-метала (см. ниже).

Из представителей можно назвать ранних Helloween, Metallica и Blind Guardian.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Folk rock metal - Nightwish forever!!!!!

Як я знаю Nightwish відноситься до Power Metal а ажніяк не до Folk Мetal. А точніше Nightwish грае Sympho Power Metal. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...