Перейти до змісту

Затримали керівника «Варти порядку»


sobchuk30k

Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, nickel сказано:

Спочатку палиця ньюз писали про переломи струсу мозку і ще фіг зна що, а тепер виявилося що кілька синяків всього....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, vampirich сказано:

Спочатку палиця ньюз писали про переломи струсу мозку і ще фіг зна що, а тепер виявилося що кілька синяків всього....

То не в Тиводара, а в його подільника Романа Демидюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мітинг біля СБУ: Тиводара хочуть взяти на поруки

Шукайте знайомі обличчя.

Сам Палиця поки не палиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Basil сказал:

Шукайте знайомі обличчя

А шо там шукати - однопартійці і ті хто від "фонду" 200 грн. отримував :) А так пафосно звучить: активні лучани :) Через таких "активних" і живемо так в Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи пенсіонерів:

598abfe77fd19.jpg?v=82 

 

трохи тітушні:

598abff15d9f9.jpg?v=75,

 

20727563_858478387650407_235153382_o.jpg

 

IMG_0032.jpg

 

і вийшов митинг .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Віталій СК сказал:

Трохи пенсіонерів:

598abfe77fd19.jpg?v=82 

 

трохи тітушні:

598abff15d9f9.jpg?v=75,

А ще афганці і АТО-шники. Але ж писати ти про це звичайно не будеш. Бо тоді ж і їх прийдеться "бандюками" назвати. "Невдобно" тоді якось вийде, правда? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Savage сказано:

А ще афганці і АТО-шники. Але ж писати ти про це звичайно не будеш. Бо тоді ж і їх прийдеться "бандюками" назвати. "Невдобно" тоді якось вийде, правда? 

Ти з мітингу пишеш? Чи у Вконтакті про афганців з атошниками прочитав?

Не знав, що афганці та атошники апріорі не можуть бути бандюками. А якже тоді афганці-сепари в Миколаєві, чи атошник, що застрелив двох поліцейських в Дніпрі?

Те, що на мітингу є кілька афганців та атошників,  не відміняє того, що там є і явно проплачені особи.

Твою підтримку Палиці давно видно на форумі, але ж писати ти про це звичайно не будеш. "Невдобно" тоді якось вийде, правда?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Віталій СК сказал:

"Невдобно" тоді якось вийде, правда?

З яких пір мати свою чи протилежну думку стало "невдобним"? Якщо вона раптом не збігається з трендами борди, якось вже переживу. А ось свідоме перекручування фактів - то вже явно не спроста. Хоча, вибори ж скоро... 

 

32 минуты назад, Віталій СК сказал:

Не знав, що афганці та атошники апріорі не можуть бути бандюками.

Навряд чи варто так голослівно звинувачувати людей тільки на основі їх політичних вподобань. Ти їх не знаєш, як, в принципі, і я.

Але суть не в цьому, а в тому як ти "правильно" подаєш інформацію, свідомо висмикуючи фрази з контексту. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Savage сказал:

А ще афганці і АТО-шники

Ну це і так зрозуміло, бо "Варта" з них і складається :) То ж і пришли свого "патрона" підтримати, написали б вже що "вартівці" да і все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, snouden сказано:

є такий типаж людей яким на все насрати.

 

4 годин тому, snouden сказано:

Це я не конкретно про пороха - а про такий типаж людей.

 

Типаж

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, наступні вибори будуть взагалі без вибору.

Патріоти продовжують перемагати Україну.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Savage сказано:

Навряд чи варто так голослівно звинувачувати людей тільки на основі їх політичних вподобань. Ти їх не знаєш, як, в принципі, і я.

Але суть не в цьому, а в тому як ти "правильно" подаєш інформацію, свідомо висмикуючи фрази з контексту.

Так я нікого і не звинувачував. Таке враження, що ти читаєш через слово.

А на рахунок перекручування та висмикування фраз - мені в тебе ще вчитись треба.

 

Цікаво, що така кількість молодих людей робить в робочий час під будівлею СБУ замість того, щоб працювати чи вчитись? Хоча, можливо вони і є на роботі...

5_dsc_0248.jpg

 

1_dsc_0243.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новини на Аверсі: ведуча нервується, папір перебирає так, що здається ніби хтось прямо під час ефіру підносить. А скільки народних депутатів проводять літню відпустку під стінами СБУ! Ех, взялись би гуртом за проблеми смороду - давно б вже проблема зникла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

що така кількість молодих людей робить в робочий час під будівлею СБУ

А ось що - тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене інше питання: чому ті  ж ВР і ПОП мимо вух пропускають створення подібних приватних армій (хороших чи ні ??? ), але не дай Бог вільне ЛЕГАЛЬНЕ володіння зброєю громадянами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, RojkFV сказано:
  Показати прихований контент

 

Собаки коломойского загавкали(


Зарано шавці про собак судити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мало "людей" зібрали,

напевно для такої спеки не достатньо пропонували

 

як це "вартові порядку" ще своїх бусиків брендованих не поприганяли під СБУ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Michaylo сказал:


Зарано шавці про собак судити...

Шавці може й зарано, а ти очевидно один з них))) Помоєму схема класична, клітчатий плед, поморожана тітушня, 1+1 коломойського... Ти так не вважаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Віталій СК сказано:

Цікаво, що така кількість молодих людей робить в робочий час під будівлею СБУ замість того, щоб працювати чи вчитись? Хоча, можливо вони і є на роботі...

Цікаво, а коли в Україні навчальний рік починається?

Також -цікаво, кому люди мають відчитуватись - як,коли,з ким, в деяких випадках, навіть - за чий рахунок, якщо ці люди - фізичні особи, які можуть робити - що захочуть?

P.S. Я не є прихильником "того що не палиця", але, ще більше не поважаю того, хто обіцяв закінчити війну за два тижні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

Цікаво, а коли в Україні навчальний рік починається?

Згідний, тупанув. Сам давно відучився, а діти до школи ще не доросли, то вже і забулося про 1 вересня.

 

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

Також -цікаво, кому люди мають відчитуватись - як,коли,з ким, в деяких випадках, навіть - за чий рахунок, якщо ці люди - фізичні особи, які можуть робити - що захочуть?

Якщо тебе влаштовує натовп нероб, то мене ні. Я пішов працювати ще на третьому курсі, хоча і вчився на стаціонарі, а на проплачені акції не ходив ні разу, як і мої одногрупники.

 

29 хвилин тому, Bliksss сказано:

P.S. Я не є прихильником "того що не палиця", але, ще більше не поважаю того, хто обіцяв закінчити війну за два тижні.

Так про гаранта ніхто і не говорить в цій темі, чи це вже комільфо скрізь і всюди засвідчувати свою неповагу до однотурового?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

а на проплачені акції не ходив ні разу, як і мої одногрупники

 

а це дарма, нам за овоча давали по 250грн кожному на 1 курсі, то великі гроші бути, сфоткали 1 бюлетень за Яника і потім по блютузу усім іншим передавали, а самі за Юща голосували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...