Перейти до змісту

Підкажіть, який телефон брати?


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Хочу змінити телефон. Напевно буду брати новий, бюджет - до 3500.

 

Вимоги: діагональ  до 5"

 

IPS

 

4 ядра, або якщо більше ядер то якийсь енергоощадливий

 

Зйомна батарея (бо можна всунути посилену і зробити hard reset, як зависне "наглухо", чи просто глючитиме)

 

Світлодіодик пропущених дзвінків (обов'язково! ;)

 

Подобаються Xiaomi (бо Mi "на борту" і не треба шити) Але на жаль незйомні батареї, :( хоч і "жирні"

Подобаються HTC (бо всі мають світлодіодик і легко шиються) На жаль - незйомні батареї в більшості моделей :(

 

Є ще Huawei, але нічо про них не чув ні поганого, ні хорошого

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю у користуванні MEIZU m2 mini задоволений, купував майже 2роки тому за 80у.е., але вже батарея тримає максимум день, рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особливо подобається клавіша ДОДОМИ : ледь торкнув -> і повертає сторінку у браузері чи будь-де назад, нормально клацнув -> на головний екран, зажав ->  і заблокувало. Шкода, що яблуко до цього ще не додумалося, дуже зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взяли Meizu M5 Note. Так, бюджет дещо вищий і лопата (5.5'), але я про інше - відкрив для себе Meizu. Смарт справді достойний, звісно у твоєму варіанті якийсь Mini треба брати. Сяомі в дизайні явно програють, як уже заявлялось вище, можливо десь в ТХ кращі за ті ж самі кошти, але різниця не буде вже аж такою відчутною.

Сам користуюсь вже 10 місяців HTC, теж задоволений на всі 100 відсотків. Але в такому бюджеті все ж таки - Meizu.

 

Upd.

І прошивка Flyme теж нічого така на перший погляд, толком ще не розпробував ) Звісно в глобальній версії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

діагональ 4.5-4.7" (більший - "лопата").

Варіантів нема взагалі. Samsung Galaxy та Sony Xperia Mini набагато дорожчі.

Ітого вихід, або нічого не брати, або якийсь Xiaomi - там хоч 5 дюймів мін, але рамки тонкі

 

Цитувати

Так, бюджет дещо вищий і лопата (5.5')

Куди йому 5.5? Йому 5 вже багато, але за рахунок тонких рамок і що сам телефон класний ще якось можна змиритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, snouden сказано:

 

Куди йому 5.5? Йому 5 вже багато, але за рахунок тонких рамок і що сам телефон класний ще якось можна змиритись.

@snouden, та ні, я не пропоную М5 Ноут, просто кажу, що Мейзу мені сподобався, але відповідно до вимог @Harddriver йому варто звернути увагу на якийсь Mini, M3s для прикладу, або навіть M5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, rabzy сказал:

@snouden, та ні, я не пропоную М5 Ноут, просто кажу, що Мейзу мені сподобався, але відповідно до вимог @Harddriver йому варто звернути увагу на якийсь Mini, M3s для прикладу, або навіть M5

 

 

Це все - "восьмиядерки" MTK, як у них з автономністю? І чи знімається батарея?

 

P.S. бютжет і діагональ треба збільшити, бачу, що мої вимоги мінімум на пару років застаріли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу проблеми з незйомним акумулятором. Користувався нексусами, айфонами, тепер xiaomi -ні разу не виникала необхідність виймати акум. Redmi серія і так "посилена" + варіант павербанків ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При посиленій батареї і наявності зарядки в авто повербанк буде тільки даремно обважувати  сумку,  перевірено. Про заміну hard-reset-у якоюсь клавіатурною комбінацією - я б посперечався. Заглючити може навіть 1 ключ з  3-х транзисторів, який вирубатиме смарт по клавіатурній комбінації.Особливо неприємно це десь у відрядженні, чи далеко від цивілізації, де знайти набір хитрих фігурних викруток - проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Harddriver сказано:

А де вони є, щоб глянути "вживу" ? Бажано в салоні.

@Harddriver, були в lifecell в PortCity. А ще мають підвезти в Vodafone на Парковій. В інших магазах на жаль не зустрічав. Це я про Meizu.

P.S. Свій HTC взагалі довелось брати в сліпу в stylus.ua, навіть перед тим не тримавши його в руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver, MTK до сьогодні не було, тому взагалі нічого не можу толкового сказати. От пару днів поюзаю і поспостерігаю за ним, тоді щось прокоментую. Хоча думаю, що результат буде стандартний для сучасних смартів: доба, півтори при легкому навантаженні. Батарея незйомна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Redmi 4x 3\32 вписується в бюджет, на снапі, довго живе, з діодиком, апд. при бажанні батарейку можна поміняти.

Правда 5 ка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую Letv-Leeco, якщо бу-шний можна взяти за 2500-3000, новий 4000-4500 залежно від моделі, якість збірки шикарна, є 3-кольоровий світлодіод, батарея незмінна, але зажата кнопка павер вирішує. У них молодші моделі як флагмани в конкурентів. Дизайн теж крутий. Ну і проц снепдрегон 810, якщо в моделі x800, 2k дисплей 4gb оперативки, камера з оптичною стабілізацією) та зйомка в 4k, словмо фуллешді в 60 кадрах. В молодших моделях (нових) x527 проц снепдрегон 625, 3гб оперативки, 16мп камера. Або можете взяти новий Xiaomi Redmi Note 4X, теж хороша модель, та дизайн як на мене в них програє. І таки да, тисячу прийдеться докласти до нормального смарту, але зважаючи що він беерться мінімум на рік-два, краще дозбирати. Єдиний для вас мінус це дисплей 5.5, але зараз такі реалії. Удачі)

P.S Я звісно не фапаю на розрішення дисплею, але не раджу брати модель Redmi 4x без Note. Бо 720p в 2017 році всетаки вже виглядає застаріло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі при такому бюджеті тако скажу – гугли побільше бочин моделі якою зацікавився і виробника вцілому.
Теж не хотів витрачати грошей більше і купив за 4000 Meizu M5, ну тіпа як у всіх китайців якщо на старті не брак – то всьо кльово.
І не нагружав особливо, але через три місяці над процесором вигоріло світле п'ятно на екрані з 1 міліметр діаметром, а ще через два місяці вздовж кромки екрану почав жовтіти клей, який сенсор тримає вкупі з екраном.
Це все бонуси перегріву, який настає навіть від розмови... про інет чи ігри то вже мовчу. Якщо погуглиш то зрозумієш що то "фіча" більшості китайців.
Ну тако, пів року телефону і впринципі його уже можна міняти, при тому що на корпусі і екрані жодної шкрябинки немає і все круто літає.

За статистикою з інету купі людей пощастило і... купі не пощастило. Це все тому що дешевизна лайна не робить його цукеркою.
Особисто я більше таких дослідів над гаманцем ставити не буду і наступний раз докладу грошей. А ти якщо китайця ще не мав то :) зіграй в лотерейку за 3500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожовтіння від перегріву не тільки для китайських телефонів причетне. В мене Lg g3 i LG G2 в обох є пожовтіння на екрані, а це флагмани в свої роки. Все це плата за товщину телефону

По темі: подивись на бу флагмани самсунга, лижі та інших 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь вже більше року Хіаомі Редмі 3 Pro, чудовий телефон і ніяких косяків в технічному плані.

 

Може глянь на цей телефон. Нічого про нього не знаю, но по твоїм критеріям, із знайдених в пошуку, він мені чомусь найбільш сподобався. Почитай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Orfey said:

пожовтіння від перегріву не тільки для китайських телефонів причетне. В мене Lg g3 i LG G2 в обох є пожовтіння на екрані, а це флагмани в свої роки. Все це плата за товщину телефону

По темі: подивись на бу флагмани самсунга, лижі та інших 

Для мене мобільний телефон то лише iPhone і стара Nokia. Треба було більший екран, робочий софт і не потратити грошей. Брав би Microsoft, якби вони не налажали з ОС. А так лишався лише відроїд... но тема не про то :) 

До оськи, розрядки та багів призвичаїтися можна... але тепер я відроїд не люблю ще й через залізо, на яке його вішають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також за Xiaomi redmi note 3 pro. З моменту покупки (1,5 - 2 роки) ніяких "косяків" не було. А з оновленнями стало навіть краще. Батарейка тримає довго, але не зйомна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Юріч сказал:

Може глянь на цей телефон.

якщо на цій моделі не виходили останні оновлення і андроїд так і залишився 4.1, то не варто (так як і інші моделі із застарілою версією андроїд) - багато додатків з плеймаркету не будуть встановлюватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Redmi note 3 pro? Цеж "лопата" react_sad.png

 

А щодо "доклади грошей, і купи дорожчий" - по перше за 2500₴ на ринку б/в вийде цяця-ляля, і  не Китай, майже нова, тільки "обкатку" прошла :)

 

По-друге - я не готовий психологічно відвалити суму over 4000 за дівайс, який можна розбити чи втопити в любий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Harddriver сказал:

    Redmi note 3 pro? Цеж "лопата" react_sad.png

 

А щодо "доклади грошей, і купи дорожчий" - по перше за 2500₴ на ринку б/в вийде цяця-ляля, і  не Китай, майже нова, тільки "обкатку" прошла :)

 

По-друге - я не готовий психологічно відвалити суму over 4000 за дівайс, який можна розбити чи втопити в любий день.

Я відкрию америку - зараз все китай. Відкрию америку вдруге, брендовий китай якісніший за всякі леново і тд. Якщо бюджет упав до 2500 то беріть щось типу LG G2, Sony Z чи іншого 4-5 річного старічка. Навіть кастрований xiaomi redmi 4x, новий коштує 4.4к. Зараз настільки широкий асортимент що можна вибрати навіть для самих збочених вимог. А взагалі - беріть айфон як тут радили) На ринку, обкатку, краш тести, та навіть плавання, олл інклюзів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, AnimaNoir сказал:

Навіть кастрований xiaomi redmi 4x, новий коштує 4.4к.

?

4.4к - про яку версію 4х йде мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...