Перейти до змісту

Череда автомобильных аварий в Украине продолжается


ursa

Рекомендовані повідомлення

Только вчера "Подробности" подавали скорбную статистику дорожных катастроф со смертельным исходом, и вот сегодня - новое сообщение на эту скорбную тему. Снова погибли люди. В Донецкой области, на железнодорожном переезде.

519915_3.jpg

В половине третьего ночи, в городке Белецкое автомобиль "Деу" врезался в грузовой состав. Шлагбаум на переезде был закрыт, световая и звуковая сигнализации работали. Но машина, объехав стоящие впереди "Жигули", на полном ходу врезалась практически в середину поезда. Легковушку протянуло несколько сот метров по железнодорожному полотну. Водитель и три пассажирки скончались на месте.

Сейчас проводится медицинская экспертиза, которая должна установить, насколько адекватным было состояние водителя автомобиля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода пасажирів...

хоча, не факт що й вони кричали - "лети - встигнемо"...

мля, куди котиться цей світ.. іномарку в жменю і "перець"?.. бидляк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну если они такое кричали - то я не представляю, в каком состоянии они должны были быть... Машина врезалась в середину поезда... Решили проверить, что крепче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дарма ж кажуть: горбатого могила поправить... :) Народ спивається по повному! Особливо на Сході ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да чтож это такое?

может какой бензин с наркотическим действием?

народ под поезда лезет...

и во всех трех случаях ведь сигнализировалось о закрытом переезде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Более чем уверен, что так оно и есть.

На Пасху просто ужас сколько пьяной быдлятины по улицах Луцка лазило... И это НА ПАСХУ (верующие поймут). Так что и за руль "тепленькими" садятся, еще как...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це наш народ, тут немає нічого дивного для мене, ПДР можна легко "полтінніком" замяти. Надо брати вище, виновата влада в першу чергу своїми взятками! Я незнаю коли все це кінчиться.

З.І. Говорять шо в Америці тупі закони, треба сначала на наші подивиись і на їх виконання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи умовно по темі. Їхала позавчора з Києва... За п.ять годин маршрутка (це був білий день) прилетіла до Луцька. Мало того, що ним носило по всій дорозі, так ще й кудась дуже поспішав...

А зустріли... сумну картину, по-моєму, під житомиром: камаз (майже цілий) і розплющена іномарка (виїжджала з бокової дороги). Судячи з усього, це водія виносили накритим... бо на його місці було розтрощене скло і кривава пляма... А пасажирка при цьому сиділа явно в шоці, не рухалась, але ніби ціла (не встигла роздивитись). Даішники обгорожували місце... Отаке. Блін. Всі кудись спішать. А минулого року так загинула моя сусідка, однокласниця молодшої сестри, прямо напередодні заручин... тільки там вцілів водій - її наречений.

Ех... :huh: Сумно це все, страшенно сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між іншим, ніхто не припустив версію несправності гальмів..

А могло бути всяке..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок гальм - теж варіант, але яким треба бути п"яним/безтолковим, щоб при несправності об"їжджати шлагбаум (лишні "гальма") і не звернути паралельно потягу... та і ручний тормоз ж є...

А у відмову гальм в 3-х машинах я вірю досить слабо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

А у відмову гальм в 3-х машинах я вірю досить слабо.

Ти прав! Життя не настільки примітиве, шоб підкорятись логіці :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти прав! Життя не настільки примітиве, шоб підкорятись логіці

а хто про логіку говорив? Я сказав, що "вірю слабо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...