Перейти до змісту

Перша рибалка


Damask

Рекомендовані повідомлення

Хотілося б провести ранок неділі в спокої і тишіні, порибалити - важкий видався тиждень
Але біда в тому що ні вудочки, ні місць де рибачити не знаю, з чого порадите почати?
Хотілося б десь з твердого берега (щоб без чобіт) та мабуть в стоячій воді (без течії).
За завтра міг би скупитись правда треба знати що купляти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

ууууу, дуже філософські питання. Особливо про снасті. А на рахунок, куди поїхати ? Треба десь їхати, щоб кльов був *як на бєлих камнях*, хай невеличка риба, але часто, щоб дійсно отримати весь кайф. Але де ще такі місця є, я не знаю. Хіба в Богушівку. Там раніше було 100грн рибалка й клювали карпіки й карасики з долоню, але зараз ніби хазяї зробили, що рибалити дають, лише коли бесідку замовляєш, чи щось потрібно доплачувати крім за бесідку, я не знаю, не уточнював. В любому випадку, телефон до власника 0951333813 Ілля. Дзвоніть, питайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Damask сказано:

 з чого порадите почати?
 

З витратної частини бюджету :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, veter сказано:

З витратної частини бюджету :D

Таки да, як не сумно констатувати факт, але навіть рибалка впирається нині в дане питання. Хочете задля забави і відпочинку для голови - тоді просто на Стир (Чорногузку, будь-яку баюру, стариці). А якщо хочете ще й рибу зловити....  ну тоді купа умов + гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А якщо хочете ще й рибу зловити....  ну тоді купа умов + гроші

 

Саме так, хотілось би щось зловити. Про витратну частину як для початківця ми ж не говоримо про 2000-3000 грн ?
Купити вудочку, прикормку, запасні поплавки, гачки, тарку - хіба не вкладусь в 1000?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Damask сказано:

Саме так, хотілось би щось зловити. Про витратну частину як для початківця ми ж не говоримо про 2000-3000 грн ?
Купити вудочку, прикормку, запасні поплавки, гачки, тарку - хіба не вкладусь в 1000?

Можна вкластись, чого ж ні. Досить пристойна вийде снасть(одна !!!!). Або навіть 2-3 снасті, але досить таки китайські...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Damask сказано:

Саме так, хотілось би щось зловити. Про витратну частину як для початківця ми ж не говоримо про 2000-3000 грн ?
Купити вудочку, прикормку, запасні поплавки, гачки, тарку - хіба не вкладусь в 1000?

1 карбонова поплавцева болонська вудка типу NEW HUNTER буде коштувати в районі 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, veter сказано:

1 карбонова поплавцева болонська вудка типу NEW HUNTER буде коштувати в районі 1000 грн.

Я в епіцентрі це можу придбати ? треба більший бюджет я бачу, не проблема, головне задоволення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не тре за 1000. На базарі можна вибрати готовий варіант (вудка-телескоп, катушка, ліска поплавець груз і це все зібране!!) десь в районі 500 грн. для початку саме воно!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

легка болонка (5-6 м) - 800-1200грн 

катушка (2000-2500 розмір) - 350-600 грн

жилка - 150-200 грн

поплавок (бажано два/три штуки) - 80-120 грн

гачки (дві три пачки різних, овнер) - 80-150 грн

плюс набір грузил, можливо кембрики, підкормка, наживка.

це щодо бюджету, снасті вказані простий середнячок, не слухай казок про 500 грн й готове на базарі. зіпсуєш собі всю рибалку.

снасть для першої рибалки бери одну.

 

щодо місця - їх багато й це більш індивідуальне питання. який кілометраж готовий накрутити, чи готовий платити за рибалку?  дика водойма чи карасячо/карповий ставок? і головне, завтра кльову особливого не буде, якщо більше цікавить процес, а не результат у "сковорада карасів", то їдь на водойму де є краснопірка, плотва, лящик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Андрій Віталійович сказано:

легка болонка (5-6 м) - 800-1200грн 

катушка (2000-2500 розмір) - 350-600 грн

жилка - 150-200 грн

поплавок (бажано два/три штуки) - 80-120 грн

гачки (дві три пачки різних, овнер) - 80-150 грн

плюс набір грузил, можливо кембрики, підкормка, наживка.

це щодо бюджету, снасті вказані простий середнячок, не слухай казок про 500 грн й готове на базарі. зіпсуєш собі всю рибалку.

снасть для першої рибалки бери одну.

 

щодо місця - їх багато й це більш індивідуальне питання. який кілометраж готовий накрутити, чи готовий платити за рибалку?  дика водойма чи карасячо/карповий ставок? і головне, завтра кльову особливого не буде, якщо більше цікавить процес, а не результат у "сковорада карасів", то їдь на водойму де є краснопірка, плотва, лящик...

Де це все можна сьогодні купити?
І да, питання не в сковордці але і нудитись не хотілося б.

їхати не проблема - я на авто, але думаю не хотілося б гнати за 100 км. Думаю 40-50 від Луцька буде ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Damask сказано:

Де це все можна сьогодні купити?
І да, питання не в сковордці але і нудитись не хотілося б.

їхати не проблема - я на авто, але думаю не хотілося б гнати за 100 км. Думаю 40-50 від Луцька буде ок.

особисто я, якщо не в інтернеті, то купую в магазині "кльово" (один біля станції переливання крові, другий напроти дитячої обласної лікарні)

з платних водойм так близько нічого крім чарукова та новостава не знаю. думаю чаруків (мамай в народі) непоганий варіант. хоча може люди щось інше підкажуть. я останні роки більше по річках та диких озерах, мені так цікавіше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Андрій Віталійович сказал:

легка болонка (5-6 м) - 800-1200грн 

катушка (2000-2500 розмір) - 350-600 грн

жилка - 150-200 грн

поплавок (бажано два/три штуки) - 80-120 грн

гачки (дві три пачки різних, овнер) - 80-150 грн

 

пан знає толк в ізвращєніях :) Жилка 150- 200 грн, поплавок 80-120 ? Для початківця ? Ну ну :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

пан знає толк в ізвращєніях :) Жилка 150- 200 грн, поплавок 80-120 ? Для початківця ? Ну ну :) 

З жилкою може трохи і перегнув, а от за 2-3 поплавка 120 грн. в самий раз, і це не кралуссо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 

легка болонка (5-6 м) - 800-1200грн 

катушка (2000-2500 розмір) - 350-600 грн

жилка - 150-200 грн

поплавок (бажано два/три штуки) - 80-120 грн

гачки (дві три пачки різних, овнер) - 80-150 грн

 

Вудка - довжина 2.7 біля 120-150 грн

Катя - в районі 120, піде глобе чи кобра

Жилка - прекрасно ловлю братом фішинга чи баракуда за 40 грн 100м, більше сезона не тримаю, нема сенсу.

Гачки - брат фішинга серія izeama-r по 21 грн

Результати під спойлером. 

Показать содержимое  

IMG_3521.thumb.JPG.2a4f36466c74d68f90ca792cde9bfec0.JPGIMG_3524.thumb.JPG.265653aff7f8a89b1f5c8aef99e1b674.JPGIMG_3525.thumb.JPG.ba43f2d3a62d625f8aa8f8fc0bcf432d.JPGIMG_3527.thumb.JPG.2a47f792191096ff425955e10aef3c13.JPGIMG_3536.thumb.JPG.d3db6a3cda01549ef67cdf8cbe9be7dd.JPGIMG_3533.thumb.JPG.863cf5f744b52087493087bd491affd1.JPGIMG_3529.thumb.JPG.3392e4bb4a73c1355eff2bf737e0cd26.JPG

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Андрій Віталійович сказано:

легка болонка (5-6 м) - 800-1200грн 

катушка (2000-2500 розмір) - 350-600 грн

жилка - 150-200 грн

поплавок (бажано два/три штуки) - 80-120 грн

гачки (дві три пачки різних, овнер) - 80-150 грн

плюс набір грузил, можливо кембрики, підкормка, наживка.

це щодо бюджету, снасті вказані простий середнячок, не слухай казок про 500 грн й готове на базарі. зіпсуєш собі всю рибалку.

снасть для першої рибалки бери одну.

 

щодо місця - їх багато й це більш індивідуальне питання. який кілометраж готовий накрутити, чи готовий платити за рибалку?  дика водойма чи карасячо/карповий ставок? і головне, завтра кльову особливого не буде, якщо більше цікавить процес, а не результат у "сковорада карасів", то їдь на водойму де є краснопірка, плотва, лящик...

Та це так чувак просто панти прогнав...В іванова буджет меньший ,а ловить побільше цього панторіза=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

З жилкою може трохи і перегнув, а от за 2-3 поплавка 120 грн. в самий раз, і це не кралуссо

якщо на дальняк не кидати, то звичайної пірьїни по саму завьязку, або любий бюджетний, без бурульки на кінчику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, veter сказал:

З жилкою може трохи і перегнув, а от за 2-3 поплавка 120 грн. в самий раз, і це не кралуссо

Був Хантер 400 (зламав головень, сцобака така, жалію, краща, ну легша - то точно, за нижчеперелічені за виключенням Флагмана, Мікада - аналог, але МАЙЖЕ), тепер - Мікадо Прінцесс 400 + Трабукко Генетік 400 + Флагман Шерман 500 - на одній Флагман Інспайрер, на двох інших - Екусіма 2000, жилка - Трабукко виключно, поводок - флюр, а поплавки - таки Кралуссо і іноді, рідко, "на карпа" (тяжчі) - Експерт. Важлива деталь - кембрики для поплавків - виключно Стонфо силіконові (коробки, що купив в 2012 за 50 грн., вистачить ще на пару років), а гачки - Гамакатсу Ф22, і зрідка Овнер (різні). І буде Щастя. Ну і ультралегенький мах ще є Мікадівський, для душі, живця, верховодки, і взагалі просто так (гачечки 18-22, поплавці 0,5-,8 гр.).

І взагалі, я трошки більше спінінгіст, поплавок + фідер+ короп - то "виключення з правил", хоча поплавок - найчастіше виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Student91 сказано:

Та це так чувак просто панти прогнав...В іванова буджет меньший ,а ловить побільше цього панторіза=)

Андрій унікальний :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Student91 сказал:

Та це так чувак просто панти прогнав...В іванова буджет меньший ,а ловить побільше цього панторіза=)

То таки реальність... Зараз нормальна поплавцево-болонська снасть наближається по ціні до спінінгу. На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Був Хантер 400 (зламав головень, сцобака така,, жалію, краща за нижчеперелічені за виключенням Флагмана, Мікада - аналог, але МАЙЖЕ), тепер - Мікадо Прінцесс 400 + Трабукко Генетік 400 + Флагман Шерман 500 - на одній Флагман Інспайрер, на двох інших - Екусіма 2000, жилка - Трабукко виключно, поводок - флюр, а поплавки - таки Кралуссо і іноді, рідко, "на карпа" (тяжчі) - Експерт. Важлива деталь - кембрики для поплавків - виключно Стонфо силіконові (коробки, що купив в 2012 за 50 грн., вистачить ще на пару років), а гачки - Гамакатсу Ф22, і зрідка Овнер (різні). І буде Щастя. Ну і ультралегенький мах ще є Мікадівський, для душі, живця, верховодки, і взагалі просто так (гачечки 18-22, поплавці 0,5-,8 гр.).

І нафіга то все? На Лагуну в Радянському Іванов овер 10 кг карася совав в минулому році. Кайфував сам і всі хто з боку курили. :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

звичайної пірьїни по саму завьязку

Самий бюджетний із самих бюджетних варіантів :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, veter сказал:

І нафіга то все? На Лагуну в Радянському Іванов овер 10 кг карася совав в минулому році. Кайфував сам і всі хто з боку сиділи. :jeer:

Лагуна і в мене є... На Лагуну кидали пружину/донку? А тут про поплавок написано взагалі-то...

Хоча сам колись на Favorite WhiteBird 1-7 грам замутив донку і ловив живців (пічкурів) на сома в Хрінниках на Стиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Лагуна і в мене є... На Лагуну кидали пружину/донку? А тут про поплавок написано взагалі-то...

 

Я хіба щось казав про пружину????  Я взагалі тільки про поплавок мову вів... Лагуна-поплавчанка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...