Перейти до змісту

Що там з електрикою?


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

ДПЗ, центр, Львівська, що там з електромережою? Кажуть, на старому ринку згоріла підстанція. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, MrFirst сказал:

Кажуть, на старому ринку згоріла підстанція. 

 

так, на ринку горіла підстанція

привезли нові трансформатори.

до речі, дуже оперативно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізніше, десь в районі 24:00 на підстанції на Мамсурова ще ніби теж якісь негаразди були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.07.2017 at 16:56, Arden сказано:

 

так, на ринку горіла підстанція

привезли нові трансформатори.

до речі, дуже оперативно

До чого тут трансформатори, якщо горіло в приміщенні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Tom сказано:

До чого тут трансформатори, якщо горіло в приміщенні?

:Dце приміщення називається трансформаторна підстанція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останніми місяцями в електриків взагалі біда - массове нашестя крадунів трансформаторного мастила з трансформаторів. В результаті цього трансформатори перегріваються і загоряються/вибухають.

Я це не до того, що думаю, що саме це було причиною на підстанціїї біля ринку, просто є такі прецеденти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, jack74 сказал:

нашестя крадунів трансформаторного мастила з трансформаторів.

Хотів би я знати, що вони з ним роблять, бо я, наприклад, іншої ідеї, як просочувати деревину щоб не гнила - не знаю. Але 500-600 літрів масла з трансформатора злити х.з. навіщо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, sss381 сказано:

Хотів би я знати, що вони з ним роблять, бо я, наприклад, іншої ідеї, як просочувати деревину щоб не гнила - не знаю. Але 500-600 літрів масла з трансформатора злити х.з. навіщо.

деякі "ідивідууми" бадяжать з солярою ;)  В нормальне, сучасне авто - таке не заллєш (якщо всі клепки в голові присутні) але, в селах знаходять як злити половину бака соляри з трактора, а замість неї залити масло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені казали, що воно "уходить" бурштинокопачам (для мотопомп?). Але чи то так, чи то правда - хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брєд

воно хоч і масло але змащувальних властивостей немає,  

на ТП біля ринку загорілась комірка високовольтного вимикача. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого обов'язково "змащувальних".. Наприклад, якщо там є невеличкі помпи, в котрих двухтактні двигуни, то масло доливається в бензин. 

Я не сперечаюсь за істину, я теж засумнівався, коли мені цю гіпотезу озвучили, просто "продаю за що купив". Причому той, хто мені це "продавав", теж толком не знав для чого воно бурштинокопачам, це вже він від себе "гіпотезу" про помпи озвучив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масло в двухтакниках доливається якраз в якості мастила, щоб двигун не стуканув.

А трансформаторне таких властивостей не має.

Використовували раніш для деревини з-за відсутності хімії і в якості пального в котли як "отработку".

Зброю ще ним можна протирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

Масло в двухтакниках доливається якраз в якості мастила, щоб двигун не стуканув.

А трансформаторне таких властивостей не має.

:) тільки бурштинокопачі таких "інстітутаф нє заканчівалі", :) і таких тонкощів навряд чи знають...  Масло, та й масло, і все ;)

Та й "постачальники" теж можуть їм не уточняти, що то за мастило вони їм підігнали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

То всьо Путін))

В гідравліку заливають, для промислового охолодження заливають замість антифризу-тосолу, так як масло менш агресивне до металів та матеріалів....

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...